Ποιο πιστολι/μαρκα προτιματε και γιατι; -- Which pistol do you prefer and why?

Ξεκίνησε από Falcon, 15 Μαΐου 2009, 11:16:23 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Ποιο ειναι το αγαπημενο σας "sidearm" επιχειρησιακα και εμφανισιακα;

Μ1911Α1
63 (44.4%)
Berreta M92F
33 (23.2%)
Desert Eagle
35 (24.6%)
Glock series (17,18c,19,26,27)
77 (54.2%)
HI-CAPA
25 (17.6%)
SIG SAUER
21 (14.8%)
FN 5-7
10 (7%)
revolver guns (any type, name)
6 (4.2%)
USP
10 (7%)
SOCOM Mk23
6 (4.2%)
Walther P99
4 (2.8%)
TACTICAL MASTER
3 (2.1%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 142

mpambis


MediCat

Παντρεμενη με τον Mitsos_O_Yakuza

Predator

Ψηφισα το beretta M92F κυριως γιατι μου καθεται καλα στο χερι και γιατι το βρισκω πολυ ομορφο.


goseu


ανθυπασπιστης

ego psifisa hi capa kai usp logo oti einai dio poli kala opla an kai tixainei na exo mono to ena (hi capa 5.1) eimai poli euxaristimenos me to oplo kai gero einai kai dinato kai realistiko to mono ""kako"" pou vlepo ego einai oti proeksexei poli o gemistiras alla ok. tora gia to usp socom mk 23 einai to best oplo dioti exei kai sigastira kai fako kai skliri 8iki opou liga pistolia ta exoun ola auta mazi ok den einai blowback alla exei ligoteri katanalosi aeriou kati to opio pisteuo einai kalo sosta>? ???
BLACK HAWK :.: TEAM SPECIAL WARFARE OPERATOR

JOE P99

ΑΠΟ ΟΣΑ ΠΙΣΤΟΛΙΑ ΕΛΕΓΕ Η ΛΙΣΤΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΟΛΑ....ΤΟ ΠΟΙΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ M92F....
say hello to my little friend

vipergr

Western Arms m1911.... το κλασικό και μη εξαιρετέο 45αρι:)

Stathis

Tokyo Marui FN5-7, MEU, 1911, SIGP226, M92F, DE, bla bla bla bla.... εχω προβλημα τελικα, μου αρεσουν και τα θελω ολα  8) 8)
Airsoft is Life!

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

ψηφισα glock συγκεκριμενα εχω το 17αρι..ειναι αξιοπιστο και με εχει βγαλει ασπροπροσωπο,επισης κανει ωραιο ηχο και εχει μεταλικο κλειστρο..
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

ΕΚΔΡΟΜΟΣ


alegolas

Kefalonia Airsoft Club
http://airsoftkefalonia.com

Θάνος

keep safe distance...


transporter

Προτιμώ τα glock όχι γιατί έχουν κάποιο ιδιαίτερο πλεονέκτημα αλλά για προσωπικούς λόγους...πάντος οι περισσότεροι θα συμφωνήσουν οτι ειναι ένα ωραίο,βολικό και γρήγορο όπλο σε αντίθεση με κάποια άλλα που μέχρι να τα βγάλεις από την θήκη σε έχουν πυροβολήσει

Nikolai


ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

Παράθεση από: Falcon στις  15 Μαΐου 2009, 11:16:23 ΠΜ
Αγαπητοι καλημερα,

Ποιο πιστολι προτιματε και γιατι; Αιτιολογηστε και την ψηφο σας και πειτε ελευθερα αποψεις και για ολα τα υπολοιπα.


Υ.Γ. Μην πειτε μονο πως σας αρεσει αυτο πχ για την εμφανιση, πειτε και τα πλεονεκτηματα που προσφερει  :)

-Εγω ψηφισα το Colt Μ1911Α1 γιατι με βολευει απο μερια μεγεθους, κι υστερα απο την τρομερη αληθοφανεια ηχο και "κλωτσημα". Επισης ειναι ενα απο τα πιο ευθυβολα Gbb που υπαρχουν.
αν και ειμαι λατρης των glock το 1911 που μου εδωσε ο falcon αυτη την κυριακη να δοκιμασω με εντυπωσιασε με την ευθυβολια και το βελινεκες του...
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

staka21

Εμφανισιακά η σειρά SIG-Sauer, επιχειρησιακά η σειρά Glock.

cpt.Price

1911 και τα μυαλα στα γαγκελα (και το meu δεν παει πισω)
οτι ειχε ο cpt Price στο cod δλδ :P

Υ.Γ. .45 because shooting twice is silly ;)
Current project :
G3 SBS

Current armory :
MC51
Mp5a5 (for sale)
Ak74 (scrap)

Winter is coming!

salomon_says

Berreta M92F γιατί μικρός έβλεπα πολλές αστυνομικές ταινίες!!!!  ;D :P
Athens Core Omega  Salomon [ACO/002]