KALAMATA

Ξεκίνησε από akis, 02 Mar 2009, 21:36:27 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

akis

10 atoma , pezoun stin perioxi tis "polilimnis"(kapos etsi legete nomizo,onomazete etsi epidi exi poles mikres limnoules ,mesa sta platania, poles limnoules briskonte h mia kato apo tin ali san skalopatia kai enononte me mikrous kataraxtes).

souper itan. ;D ;D ;D ;D ;D
WARLORDS

FanIsHere

Που τα μαθαίνεις εσύ όλα αυτά ρε?
Οι Έλληνες δεν πολεμούν σαν ήρωες! Οι ήρωες πολεμούν σαν Έλληνες... (Ουΐνστον Τσόρτσιλ, 1940)

Dadiaki

pige x8es nomizw kai epe3e me ta paidia eki
"Οι ευφυείς άνθρωποι λύνουν τα προβλήματα Οι ιδιοφυΐες τα προλαμβάνουν."
Αλβέρτος Αϊνστάιν

SAPPER

Να γραφτουνε τα παιδια και στο forum να γνωριστουμε  :)

Blackjack

Επειδη ειμαι απο την καλαματα(η μανα μου δηλαδη)νομιζω οτι αυτη η περιοχη που περιγραφεις ειναι κοντα στο χωριο Αρφαρα.Ειναι πραγματι ενα πολυ ομορφο μερος(εχω παει πολλες φορες με μηχανακια).
Αμα μαθετε οτι μαζευονται και το καλοκαιρι,γραψτε το για να ξερω να παω κι εγω ;)
I can't give up,cause i just never give up...

Trend2

Δεν ξερω για αυτη την περιοχη αλλα επειδη και η δικη μου μανα ειναι απο ΚΛΚΜΤΑ και παω συχνα (πασχα χριστουγεννα, και απο του χρονου και καλοκαιρια) , θελω να εχω μια επαφη και με εσας για να παιξω κανα παιχνιδακι οταν ξαναριθω.

aroutha

Ο πατέρας μου είναι από την Καλαμάτα και πιο παλιά πήγαινα κάθε καλοκαίρι, αλλά τα 2-3 τελευταία χρόνια το είχα σταματήσει. Είναι καιρός μου φαίνεται να ξαναρχίσω!! ;D

Trend2

Ε ναι αν γινονται και παιχνιδια εκει, ΠΡΕΠΕΙ να πηγαινουμε και πιο συχνα!  :P

black puma

 με ενδιαφερει για καλαματα καποιοσ απο εκει να μαθω αν ισχυουν τα παιχνιδια??

Trend2

Ρε παιδια θαμαι εκει Πασχα, πειτε εδω ποτε και που θα υπαρχουν παιχνιδια ΑΝ γινονται

Trend2

Ρε παιδια ειμαι Καλαματα, θα γινει αυτες τις μερες καποιο παιχνιδι?

Hardcore G.T.

#11
Δεν πρεπει να γινονται παιχνιδια γιατι επειδη ειμαι 40 λεπτα απο καλαματα και πηγαινω σχεδον καθε σαββατοκυριακο για βολτα . Ειχα ρωτησει παλαιοτερα  φιλους μου αν παιζει τπτ με αιρσοφτ και δεν ηξεραν καν τι σημαινει , και εχω ρωτησει πολλους.
Απλως ξερω ενα μαγαζι που πουλαει κυνηγετικα και μαζι και αιρσοφτ (ειχα δει κατι classic army Μ15 πολλα πιστολια εκ των οποιων μερικα marui) .


Υπερανω ολων η Πατρις

Nikolai

Παράθεση από: Pezonauths στις  13 Απρ 2010, 20:42:12 ΜΜ
Δεν πρεπει να γινονται παιχνιδια γιατι επειδη ειμαι 40 λεπτα απο καλαματα και πηγαινω σχεδον καθε σαββατοκυριακο για βολτα . Ειχα ρωτησει παλαιοτερα  φιλους μου αν παιζει τπτ με αιρσοφτ και δεν ηξεραν καν τι σημαινει , και εχω ρωτησει πολλους.
Απλως ξερω ενα μαγαζι που πουλαει κυνηγετικα και μαζι και αιρσοφτ (ειχα δει κατι classic army Μ15 πολλα πιστολια εκ των οποιων μερικα marui) .

Και εγω λιγο πιο εξω απο την Καλαματα μενω,δεν νομιζω οτι γινονται παιχνιδια εκει.Μεγαλος κλεφτης φερνει κατι Classis Army Sporty Lain αι τα ποθ λαιε 300 ευρω

Hardcore G.T.

#13
ναι οντως εχει classic army, ενα g36c που εχει στην βιτρινα μου ειχε πει 400 ευρω+ αλλα λεει δεν το πουλαγε


Υπερανω ολων η Πατρις

Nikolai


mastor

Σύμφωνα με αυτό το χάρτη κάτι παίζει και στην Καλαμάτα,http://www.airsoftmap.fr/
Αλλά πού ρε παιδιά?Εχει ακούσει κανείς τίποτα?Εγώ που έχω ρωτήσει γνωστούς ούτε ακουστά δε το έχουν το airsoft.Αν ξέρει κανείς τίποτα ας ενημερώσει μήπως και μαζευτούμε για κανά παιχνίδι.Πάω Καλαμάτα συχνά και έχει οραία μέρη για το άθλημα.

cosvas

Μένω λίγο έξω από την Τρίπολη και ακόμη εδώ δεν έχουμε κανονίσει κάτι οργανωμένο, αλλά η Καλαμάτα με τον νέο δρόμο θα είναι δίπλα και πραγματικά θα χαρώ να μάθω οτι κάτι παίζει εκεί!

black puma

Τελικα υπαρχει ομαδα στην Καλαματα?Μας ενδιαφερει αμεσα.

Ατροτος

Οχι.Μενω Καλαματα και εκτος απο εμενα και 2 φιλους μου δεν νομιζω να υπαρχει αλλος που να παιζει.

dyzio2206

http://www.patrasairsoft.gr/ μπας και βγαλετε καμια ακρη..
...."Σοφόν εν βούλευμα πολλάς χέρας νίκα..."