KALAMATA

Ξεκίνησε από akis, 02 Mar 2009, 21:36:27 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

mastor

και  δηλαδή παίζετε οι 3 σας μόνο? που ακριβώς? έχετε κανά καλό παιδίο ή σε καμια αυλή παίζετε?

Ατροτος

Μπορει να μην ειμαστε πολυ αλλα απο πεδιο σκιζουμε.Παιζουμε στον Ταϊγετο,ολο το βουνο για παρτη μας.ΧΑ

Ατροτος

Φηλε GIANAKIS KALAMATA αν θελεις να ερθεις να παιξεις μαζι μας στηλε μου με pm το τηλεφονο σου για να μιλησουμε.

Trend2

ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑ?!?!
Ενημερωστε με σε ποια περιοχη να ξερω γιατι κατεβαινω σχετικα συχνα Καλαματα!!!

bionikos

παιδια πρεπει να μαζευτουμε νε παιξουμε !ειμαι εγω με εναν φιλο μου και πσαχνουμε για ατομα για να οργανωσουμε παιχνιδι !!!!!!

bionikos

!!!!οποιος θελει εποικινωνει μαζι μου ελευτθερα για να κανονισουμε ναπαιξουμε οποσδηποτε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!το μαιλ μου ειναι [email protected]

cybercriminal

Παιδια το θεμα με την καλαματα επειδης μενω εδω και εγω εψαχνα ατομα να φτιαξω ομαδα δεν υπηρχε τιποτα, μετα απο πολυ ψαξιμο ομως σας λεω οτι εφτιαξα ομαδα στην καλαματα την πρωτη ομαδα, και πηγαινουμε και κανουμε προπονησης σχεδον καθε μερα στην ιερα μονη βελανιδιας για οποιον ξερει απο καλαματα, αν καποιος λοιπον ενδιαφερετε να μπει στην ομαδα μας με μεγαλη μας χαρα λεγετε F.E.A.R FIRST ENCOUNTER ASSAULT RECON ειμαστε 5 ατομα μεχρι στιγμης και πρειν μερικες μερες παιξαμε και με ενα αλλο παιδι που ειχε κατεβει απο την ομαδα ΤΙΤΑΝΕΣ, και περιμενουμε και αλλα παιδια να κατεβουν να παιξουμε, αν λοιπον καποιος θελει να μπει στην ομαδα μας η απλα κατεβαινει καλαματα και θελει να παιξει με μεγαλη μας χαρα! να μου στηλη ενα προσοπικο μηνυματακι να ανταλαξουμε τηλεφωνα να μιλησουμε...
Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ!!! ΤΟΛΜΗ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ,
ΑΡΧΗ ΓΑΡ ΤΟΥ ΝΙΚΑΝ ΤΟ ΘΑΡΡΕΙΝ ,ΤΟΥ ΤΟΛΜΗΡΟΥΣ Η ΤΥΧΗ ΒΟΗΘΑ,Η ΤΟΛΜΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ...

Manowar

#27
Το μονο κακο ειναι οτι ειναι δυσκολη καιροι για ολους.Παντος 8α το παλεψουμαι να ανθηση και στην Καλαματα αφτο το ωραιο αθλημα.
Και εγω νεως ειμαι στο Game και πιστεβω οτι ειναι πολυ ομορφω παιχνιδη για να ασχωληθη καπιος.Σημερα επεισα και ενα φιλο μου να παρι ολπο και αφτοσ και να ερχετε τον ειδα δεχτικο και θελη να προχωριση αρα φιλε cyber ειμαστε 6 τορα αν ολα πανε καλα.

cybercriminal

χαχαχα το ξερω θοδωρη, σιγα σιγα θα γεμισουμε και εμεις σιγουρα τωρα που αρχισαμε ποιος μας πιανει χαχα :)
Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ!!! ΤΟΛΜΗ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ,
ΑΡΧΗ ΓΑΡ ΤΟΥ ΝΙΚΑΝ ΤΟ ΘΑΡΡΕΙΝ ,ΤΟΥ ΤΟΛΜΗΡΟΥΣ Η ΤΥΧΗ ΒΟΗΘΑ,Η ΤΟΛΜΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ...

Jackal GK2

Παράθεση από: cybercriminal στις  29 Απρ 2012, 01:43:53 ΠΜ
χαχαχα το ξερω θοδωρη, σιγα σιγα θα γεμισουμε και εμεις σιγουρα τωρα που αρχισαμε ποιος μας πιανει χαχα :)


Μπραβο Πανο  ! ! ! ! Και θα ειμαστε και εμεις μαζι σας για οτι θελησετε  ! ! ! !

cybercriminal

να εισαι καλα ρε αγορινα χιλια ευχαριστω.
Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ!!! ΤΟΛΜΗ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ,
ΑΡΧΗ ΓΑΡ ΤΟΥ ΝΙΚΑΝ ΤΟ ΘΑΡΡΕΙΝ ,ΤΟΥ ΤΟΛΜΗΡΟΥΣ Η ΤΥΧΗ ΒΟΗΘΑ,Η ΤΟΛΜΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ...

Manowar