Naparw to M15A1 Carbine??

Ξεκίνησε από Admax, 06 Ιουλ 2009, 16:42:40 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Admax

O titlos ta leei ola... Skopeyw na agorasw to sygekrimeno (Mias pou egina kai 18) AEG http://airsoftclub.gr/eshop/product_info.php?cPath=26_27&products_id=778 kai tha hthela thn gnomh sas... :)

Foto---> http://airsoftclub.gr/eshop/popup_image.php?pID=778&image=0

Admax


loubamboo

  Φίλε Σταύρο, τα όρια fps που ισχύουν είναι:

  cqb/urban: 350 fps
  woodland: 450 fps

  Η δική μου γνώμη είναι να πάρεις το CA M15A4 blowback γιατί είναι πολύ καλό και
  ιδιαίτερα ρεαλιστικό και να το χρησιμοποιείς σε παιχνίδια woodland, όπου σε
  καλύπτει το όριο.

  Μπορείς να πάρεις ένα δεύτερο AEG, πιο οικονομικό, να του αλλάξεις το ελατήριο
  ώστε να βγάζει κάτω από 350fps και με αυτό να παίζεις urban και cqb.

  Πάντως, η τελική απόφαση είναι δική σου.
Freedom is more important than peace. USMC!

Admax

Basika epidi eimai kai kaisarianh einai kalo pisteyw epidi edw yparxei kai woodland...

SAPPER

Αν δεν έχεις την οικονομική δυνατότητα αγοράς για δυο AEG, τότε πάρε κάποιο που είναι μέσα στα όρια για να παίζεις παντού, δηλαδή 350 FPS.
Μια και σου αρέσει το συγκεκριμένο μοντέλο πουλάει ένα o Buldog ενα και είναι αυτό που θες σε άριστη κατάσταση με άλλο ελατήριο της Guarder το οποίο είναι μέσα στο όριο και καλύτερης ποιότητας.

papaflesas

αδερφε εγω ειμαι ενας ευτυχης κατοχος του εν λογω οπλου και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος
παραπανω απο 390 φπσ δεν εχει δειξει στις μετρησεις και για επιλογη δασικου πεδιου (μεχρι 450 φπσ)ειναι ιδανικο
οποτε θες ελα στην καισαριανη (οταν εχει παιχνιδι) και το δοκιμαζεις...καλα παιχνιδια! :D
ποια  εχθρικη σφαιρα θα μου χαρισει εναν τελειο επιλογο μιας καλης ζωης?
μαχου και θνησκε υπερ πιστεως και πατριδος!!!   Μ.Α.Β.Η.
Rebels airsoft team

Admax

Παράθεση από: papaflesas στις  11 Ιουλ 2009, 00:05:36 ΠΜ
αδερφε εγω ειμαι ενας ευτυχης κατοχος του εν λογω οπλου και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος
παραπανω απο 390 φπσ δεν εχει δειξει στις μετρησεις και για επιλογη δασικου πεδιου (μεχρι 450 φπσ)ειναι ιδανικο
οποτε θες ελα στην καισαριανη (οταν εχει παιχνιδι) και το δοκιμαζεις...καλα παιχνιδια! :D

Sthn Kaisarianh menw!! :) opote otan ginei paixnidi mporw an erthw na paiksw kiolas gt exw ena shotgun... apla mporw na to dokimasw kai mia apo esena to m15?? :P ;D

papaflesas

ποια  εχθρικη σφαιρα θα μου χαρισει εναν τελειο επιλογο μιας καλης ζωης?
μαχου και θνησκε υπερ πιστεως και πατριδος!!!   Μ.Α.Β.Η.
Rebels airsoft team