Umarex M9

Ξεκίνησε από ivdimentia, 25 Δεκ 2012, 11:50:30 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

ivdimentia

Γεια χαρά παιδιά. Θα ήθελα να ρωτήσω τη γνώμη σας για την Beretta της umarex μιας και δεν έχω βρει ιδιαίτερες πληροφορίες. Η τιμή της απ' ότι είδα παίζει γύρω στα 200 Ευρώ και θέλω να ξέρω αν αξίζει σε σχέση με την έκδοση της KWA/KSC που παίζει στην ίδια τιμή (αυτό που με ξενερώνει στο συγκεκριμένο, είναι η πλαστική εξωτερική κάννη καθώς και το γεγονός ότι κάθε φορά που βγάζεις τη γεμιστήρα, χάνεις ένα μπιλάκι). Υπάρχει κάτι αξιοσημείωτο που θα πρέπει να γνωρίζω για το συγκεκριμένο πιστόλι? Επίσης απ' όσο ξέρω η Umarex δεν είναι κατασκευάστρια εταιρεία αλλά είναι αυτή που λανσάρει τα προϊόντα με τα επίσημα markings. Γνωρίζει κάποιος να μου πει ποια εταιρεία κατασκευάζει το συγκεκριμένο όπλο?
Ευχαριστώ.
Say Hello To My Little Friend...

sparvar

αν λεμε για την ιδια φιλε μ  αν την παρης θα εχεις κανει την καλυτερη επιλογη σε hand gun . , αν δεν κανω λαθος πρεπει να τα φτιαχνει η umarex , η τουλαχιστον αυτο γραφει πανω στο οπλο ( made by umarex - lincened by beretta) . την εχω καταευχαριστηθη οσο κανενα αλλο οπλο π ειχα , τρομερα ανθεκτικη (σε λογικα πλαισια παντα ) απιστευτα ευθυβολη με καταληλα ρυθμισμενο το hop-up,λυνεται πανευκολα απο γεμιστηρα μεχρι σκανδαλες κ εσωτερικους μηχανισμους κ  ολα τα μερη τηςσχεδον ειναι μεταλικα, τον γεμιστηρα ποτε δεν τον γεμιζεις (αφηνεις κανα 2 μπιλακια κενο) για να μην εχεις αυτο π προανεφερες με την μπιλια π πεφτει , πολυ δυνατη (αναλογος κ με το αεριο) χωρις να εχεις προβλημα ομως να υπερβεις τα fps σε παιχνιδια . γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος κ δεν θα την αλλαζα με τιποτα ( σχεδον δλδ γιατι ζαχαρωνω κ το μεγαλο αδερφακι της την 93r παλι της umarex  ;D )  κ ειναι εγγυηση επειδη ειναι umarex . τα αρνητικα τωρα...   :P  α)χειμωνα ως συνηθως υστερη επειδη ειναι gas opereted , δλδ θα πεσουν τα fps κ θα πρεπει να ριχνεις οταν χρειαζεται (δεν θα μπορεις να αδειασεις μια γεμιστηρα με τη μια γιατι θα σου κανει νουμερα π.χ) , β)δεν φερνουν  extentend γεμιστηρα για αυτη ,γ) ααααααν χαλασει θα περιμενεις  κανα διμηνο για να ερθει το ανταλακτικο,  κ επισης  ειδα προσφατα μια παρομοια της we  η οποια ηταν c02 κ σαφως καλυτερη απο αποψη δυναμης κ ''παγωματως'' σε χαμηλες θερμοκρασιες.
INDEPENDENT GUN -----> KATΩ ΤΑ ΓΙΩΤΟ-ΚΟΜΜΑΝΤΑ <------