Νέος παίκτης από Θεσσαλονίκη αναζητεί ομάδα.

Ξεκίνησε από apostle, 23 Δεκ 2012, 19:29:11 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

apostle

Γειά σας και καλά Χριστούγενα.

Ονομάζομαι Απόστολος και είμαι 19 Χρονών, το airsoft ήξερα οτι υπάρχει απο το έτος 2009 αλλά δέν μπορούσα να συμετάσχω διότι ήμουν 16 χρονών και όταν έγινα 18 ήμουν απασχολημένος και δέν είχα εισόδημα.

Τώρα διαθέτω εξοπλισμό αλλα δέν γνωρίζω τοποθεσίες,παίκτες,ομάδες έτσι ωστε να μπορώ να παίξω και εγώ.

Σε περίπτωση που ενδιαφέρεστε έχω Greek lizard bdu's αλλά μπορώ να αγοράσω το καμουφλάζ της ομάδας σας, επίσης έχω molle vest σε χακί, kevlar κράνος, αντιβαλιστικά γυαλιά και διάφορα άλλα που δέν θα τα θεωρούσα kit νέου παίκτη, μου αρέσει ο στρατιωτικός εξοπλισμός .

Τώρα το όπλο μου είναι ένα G36c.

Όχημα δέν διαθέτω οπότε μάλλον θα έρχομαι ήτε με τον πατέρα μου ήτε με λεωφορείο μέχρι να πάρω δίπλωμα.

Ο χρόνος που μπορώ να διαθέσω είναι όλα τα Χριστούγενα και μετά απο αυτά κάθε Σαββατο-Κύριακο η ώρες πρωινές γιατί έχω σχολή απο 15:30 με 20:35 Δευτέρα-Παρασκευή.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και καλά παιχνίδια.

Palladin

Καλώς ήρθες φίλε, επειδή το παρόν φόρουμ απευθύνεται περισσότερο στα παιδιά που βρίσκονται Αθήνα και τριγύρω, καλύτερα κάνε εγγραφή σε κάποιο από τα φόρουμ της Θεσ/νίκης όπως αυτό:
http://www.airsoftthessaloniki.com/index.php
Τα παιδιά εκεί θα σε κατατοπίσουν πολύ περισσότερο. Καλά παιχνίδια.

spyros_pap

Always Faithful, Always Forward
Napalm son nothing else in the world smells like that.

apostle

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις χρήσιμες απαντήσεις σας, το εκτιμώ πολύ.

@Palladin Το forum το ξέρω, το πρόβλημα μου είναι οτι υπάρχει λιγοστή κίνηση σε αυτό και πολλά sub forum δέν έχουν θέματα απο το 2011 αλλα θα πάρω την συμβουλή σου και θα δημιουργήσω account και θέμα για ομάδα.

@spyros_pap fb δέν έχω αλλά θα δημιουργήσω.