Mobile Main Menu

Ανεκδοτάκι!

Ξεκίνησε από LAFINA, 21 Ιουν 2009, 22:54:43 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

LAFINA

Ένας 40άρης οικογενειάρχης ψωνίζει στο σούπερ μάρκετ. Κάποια στιγμή παρατηρεί μια εντυπωσιακή ξανθιά και ασυναίσθητα τη χαζεύει. Η ξανθιά του γυρίζει το βλέμμα. Την ξανακοιτάει πιο έντονα, τον κοιτάζει και αυτή. Αυτό τραβάει κάμποση ώρα και αποφασίζει να της μιλήσει:
-'Συγνώμη', της λέει, 'μήπως γνωριζόμαστε;'
- 'Βέβαια',του απαντάει. 'Ένα από τα παιδιά μου είναι δικό σας!
'Ο τύπος σαστίζει, σκέφτεται και ξαφνικά θυμάται τη μοναδική φορά που απάτησε τη γυναίκα του.Τη ρωτάει λοιπόν:
- 'Μήπως είστε εκείνη η στριπτιζέζ που είχανε καλέσει σε ένα μπάτσελορ πάρτι στην Πεύκη πρόπερσι την άνοιξη και είχαμε καταλήξει να κάνουμε άγριο σεξ στην κουζίνα; Μου είχατε δέσει τα χέρια με χειροπέδες και μου χώσατε και ένα καρότο στον κώλο!'Συνοφρυωμένη αυτή του απαντάει:
- Όχι, είμαι η φιλόλογος του γιου σας...!!!
;D
Μπορεί να ΜΗΝ είμαι στρατηγός αααλλάάά τα λέω τσεκουράτα!

Θάνος

χαχα, καλό! ..σ' αυτόν ταιριάζει το σλόγκαν...."καλύτερα να μασάς, παρά να μιλάς".  ;D
keep safe distance...

cgwolf

 Κί ένα που μου είπε η γυναίκα μου και έλιωσα στο γέλιο:
Πάει ένας τύπος διακοπές Ισπανία και κλασσικά πάει να δεί τις περιφημες ταυρομαχίες.
Αφού τελειώνει το "σόου",ρωτάει ένα ντόπιο που θα μπορούσε να πάει για να γευτεί τοπικές σπεσιαλιτέ.
Ο ντόπιος του υποδυκνύει ένα μαγαζί και του προτείνει να δοκιμάσει "testiculos del toro" (τα αμελέτητα του ταύρου)
Ο τύπος πάει στο μαγαζί,παραγγέλνει το πιάτο που του πρότεινε ο ντόπιος και σε λίγα λεπτά έρχεται μία πιατέλα με δύο
αμελέτητα στο μέγεθος μπάλας του τέννις.
Απίστευτη γέυση και ο τύπος ξετρελάθηκε απο τη λιχουδιά.
Την επόμενη μέρα τα ίδια...μετά τις ταυρομαχίες,πάει στο μαγαζί,παραγγέλνει το ίδιο πιάτο και έρχεται η γνωστή πιατέλα..
Την τρίτη μέρα....τα γνωστά....τελειώνεουν οι ταυρομαχίες,ο τύπος στο ίδιο μαγαζί,το ίδιο πιάτο...
Μόλις του το φέρνουν όμως κάτι έχει αλλάξει...είναι ένα μικρό πιατάκι με 2 "μπαλλίτσες" σε μέγεθος καρυδιού...
Φωνάζει λοιπόν το σερβιτόρο να μάθει τι έγινε...Ο σερβιτόρος λοιπόν του απαντάει...
"Συγγνώμη σενιόρ,αλλά σήμερα κέρδισε ο τάυρος"
Wolf-X...Wolf is the sniper,X marks tha spot!

mdouke

Αχα  καλό ε???


και εγώ να σας πώ ένα?

Ποιό ζώο είναι ο βασιλιάς  της ζούγκλας και χορεύει νησιώτικα???????????

ΛΙΟ------ ΝΤΑ ΡΙ ΝΤΑ ΡΙ ΝΤΑ ΡΙ ΝΤΑ ΡΙ....

GeR^PEZONAUTHS

Πρωτη μερα του ως αγροτικος γιατρος στο χωριο και ο δοκτορακος κοπαναει με το αμαξι ενα γερακο , κατεβαινει κατω ο γιατρος και του λεει ''ειστε καλα κυριε''
και γυρναει ο γερος και του λεει  με ενα υφος '' Ρε κωλοπαιδο ετσι τους μαζευεις τους πελατες εσυ!!!!!!!!''

lefteris

Μια γυναικα περνωντας
> εξω απο το δωματιο της κορης της
> ακουει απο μεσα ενα ηλεκτρονικο
> βουητο.Ανοιγει τη πορτα μπαινει
> μεσα...Η κορη της παιζει με εναν
> δονητη...
> "Τι κανεις εκει κοριτσι
> μου;"ρωταει σοκαρισμενη.
> "Μαμα σε παρακαλω" απαντα
> εκεινη, "ειμαι 35 χρονων
> ανυπαντρη γυναικα και αυτο εδω
> το πραγματακι ειναι ο συζυγος
> που δεν ειχα ποτε.Σε παρακαλω
> βγες εξω"!
> Την επομενη μερα καθως μπαινει
> στο σπιτι ο πατερας ακουει τον
> ιδιο θορυβο απο το δωματιο της
> κορης του.
> Χωρις να ξερει, μπαινει κι αυτος
> μεσα στο δωματιο και τσακωνει τη
> κορη του να βγαζει γουστα με τον
> δονητη...
> Σοκαρισμενος κι αυτος ρωταει τι
> κανει εκει περα..
> "Μπαμπα σε παρακαλω" απαντα
> εκεινη, "ειμαι 35 χρονων
> ανυπαντρη γυναικα και αυτο εδω
> το πραγματακι ειναι ο συζυγος
> που δεν ειχα ποτε.Σε παρακαλω
> βγες εξω"!
> Μερικες μερες αργοτερα η
> γυναικα επιστρεφει απο τα ψωνια.
>
> Καθως μπαινει μεσα στο σπιτι
> ακουει το ιδιο ηλεκτρικο βουητο,
> πιο δυνατο απο ποτε, να ερχεται
> απο το καθιστικο.
> Τρεχει στο καθιστικο και βλεπει
> τον αντρα της να καθεται μπροστα
> στη τηλεοραση με τη μπυρα στο
> χερι και διπλα στον καναπε ο
> δονητης να παλλεται περα-δωθε σα
> τρελλος...
> "Τι κανεις εκει ρε
> καραγκιοζη";;;ρωταει
> "Τι θες μωρε;"απαντα ο
> συζυγος.
> "Βλεπω Τσαμπιονς Λιγκ με το
> γαμπρο μου"!

Firestriker

Σε καποιο φαναρι κυκλοφοριας, εχουν σταματησει με τα αυτοκινητα τους διπλα διπλα μια γοητευτικοτατη γυναικαρα και ενας τυπος περιμενοντας να γινει το φαναρι απο κοκκινο πρασινο. Ξαφνικα γυρναει ο ενας και καρφωνει με το βλεμμα εντονα την αλλη που κι αυτη με την σειρα της του το ανταποδιδει με μια λαγνα ματια! Ανοιγει πρωτη το παραθυρο του αυτοκινητου της για λιγο. Το ιδιο κανει και ο τυπος, ενω συνεχιζουν να ανταλλασσουν λαγνες ματιες! Αυτη ανοιγει τελειως το παραθυρο της....το ιδιο κανει και αυτος ρωτοντας την με παθος και ανακουφιση:  "Κλασατε κι εσεις δεσποινις;"
α) Ο θεος να σε φυλαει απο τυφλου ραβδι και απο κουτσου γ......σι!
β) Ο κουφος και ο κλανιαρης πανε διπλα στα νταουλια!

LAFINA

Δυό παντρεμένες γυναίκες βγήκαν για έξοδο ένα Σαββατόβραδο
χωρίς τους συζύγους τους (άκου πράγματα !).
Καθώς γύριζαν στο σπίτι με τα πόδια κατά τα ξημερώματα (άκου πράγματα !)
ήταν και οι δυό μεθυσμένες και αισθάνθηκαν έντονη την ανάγκη για
κατούρημα.
Το μόνο μέρος που θα μπορούσαν να κρυφτούν για να ξαλαφρώσουν ήταν ένα
νεκροταφείο.
Φοβισμένες αποφάσισαν να μπουν και να κατουρήσουν.
Η πρώτη δεν είχε τίποτα για να καθαριστεί, έτσι έβγαλε το κυλοτάκι της,
σκουπίστηκε και το πέταξε. Η δεύτερη επίσης δεν είχε τίποτα,
αλλά σκέφτηκε "Α εγώ δεν πρόκειται να πετάξω την κυλότα μου"
και χρησιμοποίησε την κορδέλα από ένα στεφάνι λουλουδιών για να
καθαριστεί.
Το επόμενο πρωί οι γυναίκες ήταν ξερές στον ύπνο,
και οι δυό σύζυγοι ανήσυχοι μιλούσαν μεταξύ τους στο τηλέφωννο.
-Φίλε, φοβάμαι ότι έχουμε μπλέξει και πρέπει να ψαχνόμαστε.
Αυτές κάτι άσχημο έκαναν χτες βράδυ. Η δικιά μου γύρισε χωρίς κυλότα.
-Εσύ; τυχερός είσαι. Η δικιά μου γύρισε και είχε μια κάρτα κολλημένη
στον κώλο της που έγραφε "Δεν θα σε ξεχάσουμε ποτέ"

Μπορεί να ΜΗΝ είμαι στρατηγός αααλλάάά τα λέω τσεκουράτα!

GeR^PEZONAUTHS

Τι κοινο εχουν οι παναθηναικοι και τα τζιτζικια??????

Σου τα πρηζουν ολο το καλοκαιρι και το χειμωνα το βουλονουν!!!!!!!!!!!!!!

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Hornet

you'll fire your musket but l'll run you through...

SAPPER

Μπα.. πως και δεν πετάχτηκε ακόμα ο leonardo  ::)

GeR^PEZONAUTHS

#11
Παράθεση από: SAPPER στις  13 Αυγ 2009, 19:03:53 ΜΜ
Μπα.. πως και δεν πετάχτηκε ακόμα ο leonardo  ::)
γιατι??? παναθηναικος ειναι το καμαρι μου??? leonardo ακου το καλυτεροοοοο.

Γιατι οι Βαζελοι παιρνουν μονο παγωτο ξυλακι???

Γιατι κυπελλο δεν τους δινει ουτε ο περιπτερας!!!!!!!!!! ;D ;D ;D ;D

Fluffy Cthulu

Ένα για όσους καίγονται με rpg :

Πότε ξέρεις πως ο DM σου είναι σαδιστής;
Όταν η τελευταία φορά που κατασκηνώσατε χωρίς να σας την πέσουν τέρατα ήταν στο κάμπινγκ στη Σίφνο πρόπερσι.. 


Και ένα για όσους καίγονται στο World of Warcraft :

Πότε ξέρεις οτί έχεις καεί απ'το πολύ WoW;
Όταν ακούς το ding από το microwave και φωνάζεις grats...


I\'m sorry, I can\'t hear you over the sound of how awesome I am...


vivident

Παράθεση από: mdouke στις  24 Ιουν 2009, 18:18:16 ΜΜ
Αχα  καλό ε???


και εγώ να σας πώ ένα?

Ποιό ζώο είναι ο βασιλιάς  της ζούγκλας και χορεύει νησιώτικα???????????

ΛΙΟ------ ΝΤΑ ΡΙ ΝΤΑ ΡΙ ΝΤΑ ΡΙ ΝΤΑ ΡΙ....


πολύ πολύ καλο!

ήταν 3 φίλοι και συζητούσαν τι δώρο έκαναν ο καθένας στη γυναικα του για τα γενέθλια τις.

λέει ο πρώτος εγώ έκανα δώρο στη γυναικα μου κάτι που πιάνει 0-100 σε 5 δευτερόλεπτα!
έλα ρε λένε οι άλλοι, τι δώρο έκανες?
μια porsche απαντα.

λέει ο δεύτερος, εγώ τις έκανα δώρο κάτι που πιάνει 0-100 σε 3,5 δευτερόλεπτα!
σώπα λένε, τι δώρο έκανες?
μια ferrari απαντα.

λέει και το τελευταίος, εγώ παιδιά τις έκανα δώρο κάτι που πιάνει 0-100 σε 0,5 δευτερόλεπτα,
μα καλά λένε, δεν υπάρχει τόσο γρήγορο αυτοκίνητο πως το έκανες αυτό?

δεν τις πήρα αυτοκίνητο, μια ζυγαριά τις πήρα.

MitsoS_O_Yakuza

Ενας ινδιανος παει σενα μπαρ στενοχωρημενος να πιει ενα ποτο. Τον ρωταει λοινον ο μπαρμαν για ποιο λογο εινα ετσι σκεπτικος και εκεινος του απανταει οτι θελει να αλλαξει το ονομα του. Γιατι πως σε λενε τον ρωταει και παλι ο μπαρμαν και ξαναπανταει ο ινδιανος οτι τον λενε 'ενα βοτσαλακι κυλισε και επαισε στη θαλασσα' ωραια λεει τοτε ο μπαρμαν και πως θελεις να το κανεις? ΠΛΗΤΣ με χαμογελο απανταει ο ινδιανος ;D ;D
JapaN-PoweR-FroM-GreecE

Falcon

Μπαινει ενας μεθυσμενος τρεκλιζοντας σε μια εκκλησια. Παραπαταει απο 'δω , παραπαταει απο 'κει, σε καποια φαση μπαινει μεσα στο εξομολογητηριο. Καθεται εκει και συνεχιζει να τρεκλιζει "χικ! χικ!!"...Τον βλεπει ο παπας που καθοταμ απο την αλλη μερια ετσι που ειναι και λεει απο μεσα του ~ας βοηθησει αυτη την αμαρτολη και πονεμενη ψυχη~. Μιλαει ο παπας στο μεθυσμενο και του λεει << μπορω να σε βοηθησω τεκνο μου?>>
Κι ο μεθυσμενος του απαντα <<Ναι, εχει καθολου κ*λοχαρτο απ' τη δικη σου μερια?>>

akridas07

Ένας δικηγόρος και μια ξανθιά κάθονται δίπλα - δίπλα στο αεροπλάνο κατά τη διάρκεια μιας πολύωρης πτήσης.
Ο δικηγόρος γυρίζει και τη ρωτάει αν θα ήθελε να παίξει ένα παιχνίδι για να περάσει η ώρα. Η ξανθιά είναι κουρασμένη και αρνείται ευγενικά. Ο δικηγόρος επιμένει και της λέει ότι το παιχνίδι είναι πολύ απλό κι έχει πλάκα.
Της λέει: "Θα σου κάνω ερωτήσεις και αν δεν ξέρεις την απάντηση, θα μου δώσεις κάποια λεφτά και το ίδιο θα κάνω κι εγώ αν δεν απαντήσω σε μια δική σου ερώτηση."
H ξανθιά τον κοιτάει κουρασμένα και του ξαναλέει ότι δεν την ενδιαφέρει.
Ο δικηγόρος το ξανασκέφτεται και της κάνει άλλη προσφορά:
"Λοιπόν, να σου προτείνω κάτι άλλο. Αν δεν ξέρεις εσύ την απάντηση θα μου δώσεις 5 ευρώ και αν δεν την ξέρω εγώ θα σου δώσω 500 ευρώ.?
"Η ξανθιά το ξανασκέφτεται και τελικά συμφωνεί να παίξει.
Ο δικηγόρος τη ρωτάει:
"Ποια είναι η απόσταση μεταξύ της γης και της σελήνης;".
Η ξανθιά τον κοιτάει και χωρίς να του πει κουβέντα, ανοίγει το πορτοφόλι της και του δίνει 5 ευρώ. Ο δικηγόρος χαμογελάει και παίρνει τα λεφτά.
Τώρα είναι η σειρά της ξανθιάς. Τον ρωτάει λοιπόν:
"Τι είναι αυτό που ανεβαίνει το βουνό με 3 πόδια και το κατεβαίνει με 4 πόδια;"
Ο δικηγόρος την κοιτάζει απορημένος. Βγάζει το laptop από την τσάντα του και ψάχνει όλα τα αρχεία του. Θυμωμένος που δε βρίσκει την απάντηση στέλνει e-mail σε όλους τους φίλους του μήπως και πάρει απάντηση. Μάταια όμως γιατί κανένας δε γνωρίζει. Μετά από καμιά ώρα που ψάχνει για την απάντηση, ανοίγει το πορτοφόλι του και δίνει στην ξανθιά 500 ευρώ. Εκείνη τα παίρνει και γυρίζει δίπλα να κοιμηθεί.
Ο δικηγόρος φανερά εκνευρισμένος ,τη σκουντάει και τη ρωτάει:
"Λοιπόν, τι είναι αυτό που ανεβαίνει το βουνό με 3 πόδια και το κατεβαίνει με 4 πόδια;".
Η ξανθιά τον ξανακοιτάει? και χωρίς να του πει κουβέντα? ανοίγει το πορτοφόλι της, του ξαναδίνει 5 ευρώ και ξαναπέφτει για ύπνο...

leonardo sunbird

Παράθεση από: SAPPER στις  13 Αυγ 2009, 19:03:53 ΜΜ
Μπα.. πως και δεν πετάχτηκε ακόμα ο leonardo  ::)

δε το ειδα Βασιλη μου δε το είδα..κατσε να γραφω ονοματακια..... γιατι εχω παρει κατι ββ'ς με πρασινο χρωματακι..... κατσε να σημειωνω..... ;D ;D

GeR^PEZONAUTHS

καλη ιδεα , και εγω θα χρειαστω κοκκινα ββs , by the way αφιερωμενο σε ολους τους βαζελους                             http://www.youtube.com/watch?v=W1dHUri-t5A

leonardo sunbird

Παράθεση από: GeR^PEZONAUTHS στις  01 Σεπ 2009, 17:09:20 ΜΜ
καλη ιδεα , και εγω θα χρειαστω κοκκινα ββs , by the way αφιερωμενο σε ολους τους βαζελους                             http://www.youtube.com/watch?v=W1dHUri-t5A

τι να σου κανω που θέλεις αλλα 5 χρονια να κλείσεις τα 18 ...για να παίξεις αιρσοφτ.... ;D ;D ;D ;D