inokatsu m4 super ver2011

Ξεκίνησε από ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜ, 15 Σεπ 2012, 15:13:30 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜ

Το οπλο μετα απο πολυ καιρο βρισκεται στα χερια μου απο χτες-επειδη γνωριζω πολυ καλα το πραγματικο θα πω το εξης-ειναι ενα m4  απλα πεταει bbs-oλλα τελεια -ΒΑΡΟΣ -ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ -ΗΧΟΣ - ΚΡΑΔΑΣΜΟΣ-Οσοι με ξερουν ξερουν οτι εχω στη κατοχη μου αρκετα blow back-ειναι η μερα με τη νυχτα........ειναι μια κατηγορια μονο του-το οπλο δινεται με γεμιστηρα της pro win η οποια επισης ειναι εξαιρετικη

elricd

Καλοταξιδο φιλε μου. Πραγματικα αν μπορεσεις να κανεις μια παρουσιαση θα ηταν οτι καλυτερο. Κ αν θες να συνεχιζεις να ενημερωνεις πως τα πηγαινει μετα απο καιρο..
'Well, you know huntin' wabbits, like?... well it's the same 'xept dem wabbits fire back at ya

dtz

Παράθεση από: ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜ στις  01 Δεκ 2012, 19:57:37 ΜΜ
Το οπλο μετα απο πολυ καιρο βρισκεται στα χερια μου απο χτες-επειδη γνωριζω πολυ καλα το πραγματικο θα πω το εξης-ειναι ενα m4  απλα πεταει bbs-oλλα τελεια -ΒΑΡΟΣ -ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ -ΗΧΟΣ - ΚΡΑΔΑΣΜΟΣ-Οσοι με ξερουν ξερουν οτι εχω στη κατοχη μου αρκετα blow back-ειναι η μερα με τη νυχτα........ειναι μια κατηγορια μονο του-το οπλο δινεται με γεμιστηρα της pro win η οποια επισης ειναι εξαιρετικη

φίλε μου καλορίζικο, και να το χαρείς σου εύχομαι  :)
τώρα που το κρατάς στα χέρια σου, και έχεις ο ίδιος γνώμη, μπορείς να κατατάξεις και τα σχόλια ...
και φυσικά η αισθησή του, δεν μεταφέρεται μέσω κανενός πληκτρολογίου ή forum  ;)
don 't get mad, get even

ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜ

Ευχαριστώ-θα προσπαθήσω εντός ημερών να το παρουσιάσω καλύτερα αλλά όπως είπε και ο τελευταίος φίλος δεν γίνεται να το περιγράψεις από το πληκτρολόγιο-Σου δίνει την αίσθηση του πραγματικού- εντωμεταξυ πριν λίγες μέρες αγόρασε το scar της we το οποίο έχει πολύ καλό blow back- λοιπόν το διπλάσιο έχει αυτό και έναν ήχο πολύ ξερό μεταλλικό ακόμα και όταν οπλισμό δίνει την αίσθηση όπως ένα πραγματικό-είναι κρίμα πιστεύω που δεν υπάρχει στην ελληνική αγορά-είμαι σίγουρος πως πόλεμοι αν ρίξουν θα ξεχάσουν τα ηλεκτρικά και θα μπουν στo τρύπακι του blow back...

ACIDBLACK

σε βλεπω πολυ ενθουσιασμενο και αυτο ειναι καλο
αλλα μερικες φωτογραφιες η ακομα και βιντεο θα μας βοηθουσαν παραπολυ να σε καταλαβουμε καλυτερα .
ΚΑΛΙΑ ΣΤΑ ΟΡΗ ΑΡΧΟΝΤΑΣ
ΠΑΡΑ ΣΤΟΝ ΚΑΜΠΟ ΔΟΥΛΟΣ
ΝΑ ΤΟΝ ΘΩΡΕΙΣ ΑΠΟ ΨΗΛΑ
ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΟΥΛΟΣ.

ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜ

Παράθεση από: ACIDBLACK στις  02 Δεκ 2012, 08:52:53 ΠΜ
σε βλεπω πολυ ενθουσιασμενο και αυτο ειναι καλο
αλλα μερικες φωτογραφιες η ακομα και βιντεο θα μας βοηθουσαν παραπολυ να σε καταλαβουμε καλυτερα .
τωρα εκθέσεις στην περίπτωση...θα προσπαθήσω ομως

HARRY70

Φίλε Ιωάννη,

Στο inokatsu που αναφέρεις το ελατήριο της σφύρας ήταν ηδη αλλαγμένο όταν το παρέλαβες?  Ο πύρος που συγκρατεί το μηχανισμό της σφύρας έχει τη τάση να "βγαίνει" μετά απο κάποιες βολές? Η ProWin είναι Version 2 ? Αν ναί η βαλβίδα που χτυπά η σφύρα δουλεύει ακόμα?  Συγγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις.
http://194.30.229.85/armageddons

ΑΙΕΝ ΑΡΙΣΤΕΥΕΙΝ