TACTICAL ASSAULT GROUP EAST

Ξεκίνησε από GIASTA, 15 Σεπ 2012, 03:37:27 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

anestis

Γεια σας παλι παιδια οπως εγραψα ειμαι μονιμος στις ειδηκες δυναμεις και εχω περασει αρκετη ταλεπορεια για να φτασω ως εδω παρα οτι ειμαι  1χρονο στον στρατο και ειμαι σχετικα νεος δεν ειναι τυχεα αυτα που γραφω για να τα γραφω παει να πει οτι τα ξερω γιατι ασχολουμε με αυτα οπως και με την δικια μου ομαδα(οχι airsoft αλλα real). Οσο γιαυτο που δημοσιευσες δεν ειναι αοο εγκυρη ιστοσελιδα φιλε μου θα δω μηπως μου επιτρεψουν να περασω καποια στοιχεια απο δικο μου φλασακι της δουλειας μου. ;)
''Σας υπόσχομαι ιδρώτα, δάκρυα, λύπη και αίμα.'' Ειπε καποτε ο Τσωρτσιλ.
''Η πραγματικότητα είναι μία ψευδαίσθηση που οφείλεται στην έλλειψη οινοπνεύματος.'' Καποιος εξαρτημενος απο το αλκοολ.
Εγω παλι λεω ''Πόλεμος γαρ σχολείον αρετής εστί''

anestis

Για παραπανω πληροφοριες στηλτε μου πμ. Παντος για το site που δημοσιευσες φιλε Giasta ενα θα σου πω δεν ειναι οτι δεν ειναι εγκυρο οπως λαθος εγραψα παραπανω και ζητω συγνωμη αλλα δεν ειναι αυτο που σου λεω. Μηλαμε κυριος για μια αστυνομικη ομαδα και οχι γενικα. Δεν υπαρχει σχετικο site που μπορεις να δει ειδηκα πραγματα γιατι ειναι απορητα αλλα δες και τη μου δημοσιευσες ;D μοναδες που υπαγονται στον στρατο(καποιες ηταν της αστυνομιας αλλα αυτο εχει αλαξει εδω και 2 χρονια αν δρν κανω λαθος). Τελος παντων αντε να παρουμε καμια αδεια γιατι δεν παλευετε  ;D
''Σας υπόσχομαι ιδρώτα, δάκρυα, λύπη και αίμα.'' Ειπε καποτε ο Τσωρτσιλ.
''Η πραγματικότητα είναι μία ψευδαίσθηση που οφείλεται στην έλλειψη οινοπνεύματος.'' Καποιος εξαρτημενος απο το αλκοολ.
Εγω παλι λεω ''Πόλεμος γαρ σχολείον αρετής εστί''

Vangelis

Το θέμα συζήτησης είναι πραγματικά πολύ ενδιαφέρον.

Ας θέσουμε και μια παράμετρο που είναι λίγο-πολύ γνωστή... αλλά που από μόνη της αρκεί.... για να κάνει την διάφορα.

Στα οργανωμένα κράτη του εξωτερικού, η πολιτεία είναι αποκλειστικά υπεύθυνη για την εκπαίδευση του προσωπικού που στελεχώνουν τις Ειδικές Μονάδες.

Στην Ελλάδα όμως τα πράγματα είναι λίγο διαφορετικά μιας που οι έννοιες οργάνωση & εξειδικευμένη εκπαίδευση αποτελούν "άγνωστες λέξεις"......  ωστόσο φροντίζουν από μόνοι τους.

ΥΓ1. Ευτυχώς που δεν υπάρχουν στο youtube σοβαρά video που να εμπεριέχουν τακτικές εκπαίδευσης.
ΥΓ2. Να υπενθυμίσω ότι αυτές οι μονάδες είναι που καλούνται όλο και ποιο συχνά να επιχειρούν σε υποθέσεις που αφορούν το απλό ποινικό έγκλημα.
Vangelis aka IronHawk



Τό νικάν σαυτόν πασών νικών πρώτη τε καί αρίστη.

batrax

#23
Παράθεση από: snoopy στις  15 Σεπ 2012, 16:11:54 ΜΜ
:o :o :o
χαχαχαχαχαχαχχ  ;D ;D............Σιγα μην βαρανε και καμψεις.........................
-CERBERUS-

batrax

Παράθεση από: GIASTA στις  15 Σεπ 2012, 16:39:22 ΜΜ
+10000000000000000 Φιλε μου εχεις απολυτο δικιο
+100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
-CERBERUS-

batrax

 ;DΕνα μονο...............................ουτε σφαιρες για βολες δεν εχουν......... 8)
-CERBERUS-

Delta-7

#26

Θα παρακαλέσω  κάποιους (ξέρουν αυτοί) να μην προσβάλουν θεσμούς κ Μονάδες.

ΑΛΛΟ Μόνιμος κ άλλο Έφεδρος, άλλο Ειδικές Δυνάμεις κ άλλο Πυροβολικό..!!!!
Δεν θα σε κανει καλυτερο στα ματια των αλλων!!!
Τελικά αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι στο Ελλάδα είσαι ότι δηλώσεις!!!!
'' Η ΤΑΝ Η ΕΠΙ ΤΑΣ ''
<<ΕΚΔΡΟΜΟΣ>>

vales z-mak

Κάθε φορά που ανεβαίνει ένα θέμα η ένα βίντεο με στρατιωτική εκπαίδευση πάντα αυτό το πράγμα γίνεται ποιος είναι καλλίτερος η αν εμείς μπορούμε να τα κάνουμε στο airsoft... ;D Η γνώμη μου είναι ότι δυστυχώς έχει μεγάλο δίκιο ο Ο ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜ δεν υπάρχει χρήμα και όταν δεν υπάρχει χρήμα υπάρχει αδράνεια....επίσης θα συμφωνήσω και με τον delta 7 και θα συμπληρώσω ότι όχι μόνο είσαι ότι δηλώσεις αλλά μάχεσαι και σαν χαζός να το αποδείξεις άσκοπα...αυτά από εμένα....
Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜ

επειδη ο delta7  αναφερθηκε σε μενα σου λεω απλα-ημουν απο το 98 εως το 2004 στις ειδικες δυναμεις-με αποστρατευσαν τελοσ του 2004-αν διαβαζεις στρατιωτικα περιοδικα υπαρχουν αρκετα αρθρα για μενα τοτε-η απλα γραψε στο google ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ -ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΦΑΡΜΑΚΟΝΗΣΙ-και δεν φοβαμαι να κρυφτω πισω απο κανενα ψευδωνημο-δεν εχεις ιδεα τι περασα για να επανελθω-ποσσο δυσκολα ηταν για μενα κ την οικογενεια μου-κ ολλα αυτα τα περασα γιατι απλα εκανα τη δουλεια μου-εδω κ 3 χρονια σχεδον που επανηλθα προπονουμε 2 φορες την ημερα κανονικα-οσοι με ξερουν ξερουν καλα ποιος ειμαι κ τι κανω κ δεν δηλωνω οτι ειμαι οπωσ εσυ λες-παρολα αυτα οχι στο ετα αλλα ουτε στο μετα δεν μπορω να παω εξαιτιας των βησματων-κ κατι ακομα για το πυροβολικο οπως αναφερεις-σε πληροφορω οτι στο περιβιλικο υπαρχουν κατι παλικαρια που αξιζουν οσο δυο καταδρομεις-απλα η ΕΛΛΑΔΑ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ

vales z-mak

Ιωαννη δημ εγώ σε καμιά περίπτωση όμως αυτό που είπα δεν το λέω για εσένα και για κανέναν συγκεκριμένο... και έχεις και p.m. ;)
Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜ

Παράθεση από: vales z-mak στις  16 Σεπ 2012, 12:08:02 ΜΜ
Ιωαννη δημ εγώ σε καμιά περίπτωση όμως αυτό που είπα δεν το λέω για εσένα και για κανέναν συγκεκριμένο... και έχεις και p.m. ;)
Σειρα εγω δεν το ειπα για σενα απλα για αυτον που με προσβαλει μεσο site με το ψευδωνημο delta 7 και επειδη οπως ειπε κ αυτος στην ΕΛΛΑΔΑ οτι δηλωσεις εισαι εγω ακομα και στο site χρησιμοποιω το ονομα μου -ουτε ranger ουτε delta κτλ

anestis

Παιδια το θεμα το πηγαμε αλλου μου φενεται καλητερα να το ξαναπαμε στην θεση του διοτι δεν ειναι ωρεο να προσβαλουμε ατομα ετσι ανευ λογου!
''Σας υπόσχομαι ιδρώτα, δάκρυα, λύπη και αίμα.'' Ειπε καποτε ο Τσωρτσιλ.
''Η πραγματικότητα είναι μία ψευδαίσθηση που οφείλεται στην έλλειψη οινοπνεύματος.'' Καποιος εξαρτημενος απο το αλκοολ.
Εγω παλι λεω ''Πόλεμος γαρ σχολείον αρετής εστί''

Delta-7

Επεσα στην περιπτωση  !!! ;D
δεν μιλαω για σενα προσωπικα Ιωαννη Δημ.
κ δεν θελω σε καμια περιπτωση να μπλεχτω στα προσωπικα σου.
σου εστειλα  πμ σε πιον αναφερομουν.

ΥΓ. Εγω προσωπικα σιγα μην κατσω να βγαλω στην φορα το ονομα μου σε ενα φορουμ που δεν ξερω σε πιον εχω απεναντι μου οταν μιλαω.
'' Η ΤΑΝ Η ΕΠΙ ΤΑΣ ''
<<ΕΚΔΡΟΜΟΣ>>

anestis

Εχεις πμ delta 7 γιατι εχει γηνει μια παρεξηγησουλα εδω ;D
''Σας υπόσχομαι ιδρώτα, δάκρυα, λύπη και αίμα.'' Ειπε καποτε ο Τσωρτσιλ.
''Η πραγματικότητα είναι μία ψευδαίσθηση που οφείλεται στην έλλειψη οινοπνεύματος.'' Καποιος εξαρτημενος απο το αλκοολ.
Εγω παλι λεω ''Πόλεμος γαρ σχολείον αρετής εστί''

Delta-7

Ναι το διαβασα το πμ. κ δεν τρεχει τιποτα απο εμενα.
καλο ειναι να απαντησεις κ δημοσια.
Γιατι εγινε ενα μπαχαλο !!!
'' Η ΤΑΝ Η ΕΠΙ ΤΑΣ ''
<<ΕΚΔΡΟΜΟΣ>>

Birankai

ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜ .... καλημέρα...  διαβασα για αυτο που αναφερθηκες και καταλαβα πολλα ..... δεν ειναι επι του παρόντος .... αλλα να εισαι καλα ...  :)
Athens Core Omega Birankai [ACO/005]

ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜ

Παράθεση από: Birankai στις  16 Σεπ 2012, 14:03:24 ΜΜ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜ .... καλημέρα...  διαβασα για αυτο που αναφερθηκες και καταλαβα πολλα ..... δεν ειναι επι του παρόντος .... αλλα να εισαι καλα ...  :)
ευχαριστω να σαι καλά κ συ

GIASTA