Ερωτηση για Dragunov

Ξεκίνησε από D.Fragkos, 21 Αυγ 2012, 23:37:31 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

D.Fragkos

Καλησπερα σε ολους!Θα ηθελα να ρωτησω αν για το svd dragunov της α&κ υπαρχει ανταλακτικο ελατηριο το οποιο να ειναι πιο "μαλακο"(ευλιγιστο)απο την κανονικη εκδοση του.Ειναι καλο που εχει 510 φπς,αλλα δεν πειραζει αν μειωνοταν και λιγο.Σας ευχαριστω πολυ ;)

theosarr

Καλημέρα,

Είτε μιλάς για το ελατηρίου είτε για το ηλεκτρικό δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα μιας και οι δύο εκδόσεις δέχονται τα τυπικά ελατήρια για AEG.
When the warning labels are larger than the product labels, you got the good stuff!

tSeL

θα σου ελεγα να το αφησεις οπως ειναι στα fps ,εχω το ιδιο οπλο.

D.Fragkos

Φιλε thesarr,
συγνωμη που δεν το ανεφερα,ειναι ελατιριου το svd,ευχαριστω για τη συμβουλη σου! ;)

Φιλε tSeL,
δε με ενοχλουν τα φπς,αλλα με το καιρο οσο το ξαναγεμιζω γινεται δυσκολοτερο :-\

tSeL

εγω ριχνω αντισκωριακο σπρει πριν απο καθε game και ρολαρει ακουραστα , μην φανταστεις ποσοτητα , 2 τσαφ και εισαι ok.. ειμαι και λιγο στον ογκο και λυγιζω τις μπαρες και δεν νιωθω..
ξερεις τωρα ... (λεμε και καμια μ... να περασει η ωρα :P )ευχομαι να βοηθησα  8)

D.Fragkos

 Φιλε tSeL,εισαι ο κουταλιανος του airsoft??? :P :P :P

anestis

Θα ειμαι λιγο εκτος θεματος :P γιατο barret αεριου τι λετε ειναι καλο ειναι της snow wolf !
''Σας υπόσχομαι ιδρώτα, δάκρυα, λύπη και αίμα.'' Ειπε καποτε ο Τσωρτσιλ.
''Η πραγματικότητα είναι μία ψευδαίσθηση που οφείλεται στην έλλειψη οινοπνεύματος.'' Καποιος εξαρτημενος απο το αλκοολ.
Εγω παλι λεω ''Πόλεμος γαρ σχολείον αρετής εστί''

Βαγγελης

Φιλε Ανεστη,
στο σαιτ δεν υπαρχει barrett αεριου,αλλα αν λες για το aeg,πιστευω πως ειναι καλο,μιας και κοστιζει καπως πολυ! :P

Φιλε tSeL,
εβαλα αντισκωριακο και παει τελεια!(Ακομα και ο γιος μου το δουλεψε αψογα!) :)

D.Fragkos

Σορρυ παιδια ο αποπανω(Βαγγελης)ειναι ο λογαριασμος του γιου μου,καταλαθος μπηκα με αυτον και εγραψα το παραπανω σχολιο,απλως το επισυμαινω :P!!!

tSeL

Δεν μου αρεσει να περιαυτολογω αλλα κανω push-ups με την γλωσσα αμα λαχη ...
Φιλε D.Fragkos οπως θα επρεπε να γνωριζεις , ολα θελουν την λιπανση τους .... ! με πιανςςς ?  ;)

theio

#10
παιδια χρειαζομαι μια διευκρινιση. Το σπρει που το πιτουμε στο οπλο(τοπο) ?
(για το dragonov μιλαμε)
α και κατι ακομα τι bbs μου συστινεται να αγορασω?

anestis

''Σας υπόσχομαι ιδρώτα, δάκρυα, λύπη και αίμα.'' Ειπε καποτε ο Τσωρτσιλ.
''Η πραγματικότητα είναι μία ψευδαίσθηση που οφείλεται στην έλλειψη οινοπνεύματος.'' Καποιος εξαρτημενος απο το αλκοολ.
Εγω παλι λεω ''Πόλεμος γαρ σχολείον αρετής εστί''

D.Fragkos

Παράθεση από: theio στις  24 Αυγ 2012, 22:24:28 ΜΜ
παιδια χρειαζομαι μια διευκρινιση. Το σπρει που το πιτουμε στο οπλο(τοπο) ?
(για το dragonov μιλαμε)
α και κατι ακομα τι bbs μου συστινεται να αγορασω?
Φιλε theio,
πανω απο τη χειρολαβη του οπλου,υπαρχει κατι σαν διακοπτακι το οποιο ανοιγεις μεχρι τη μεση,μετα βγαζεις το πανω μερος και ριχνεις το αντισκωριακο.Θα σου προτεινα BBs των 0,25 η 0,23.

theio

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ D.Fragkos