Τhe Choise is Yours

Ξεκίνησε από #LEONARDO-SWORDFISH#, 05 Ιουν 2012, 01:15:49 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

#LEONARDO-SWORDFISH#


Aerosfairisths

"Give them NOTHING...but take from them EVERYTHING"
Leonidas
G.O.A.T

#LEONARDO-SWORDFISH#


julius_X21

ΟΛΑ φυσικα αφου υπαρχουν οπλα και παιχτες .... ομως το 4ο και κυριως το 2ο ειναι απλα ΤΡΟΜΕΡΕΣ ,ΕPIC δουλειες  ;D 8)

tristan

τα ξερης  LEO  2 + 4  και στο επομενο θελουμε εληκοπτερα αρματα και τα σχετηκα  ;D ;D ;D ;D

Dusty

να γινω λιγο "κακος"? ελπιζω να μν πεσουν να με φανε! αλλα παιδια για το op irene δν μιλαμε απλα για ενα παιχνιδι μιας κυριακης μιλαμε για event μαλλον για την ακριβεια series για το οποιο προετοιμαζονται μηνες αν οχι ολοκληρο χρονο. πισω απο το συγκεκριμενο υπαρχει ο O.L.C.M.S.S. (Operation Lion Claws Military Simulation Series) οι τυποι ειναι ενεργοι απο το 2000 εχουν την υποστηριξη του αμερικανικου στρατου των αποστρατων κλπ. κ κανουν τα παιχνιδια με χορηγιες του στρατου.
κ καταληγω καλο το διλλημα η μαλλον "τετραλλημα" αλλα πριν απ οοοοολα αυτα δεν πρεπει να τα βρουμε σε πρωτη φαση μεταξυ μας? να συμφωνησουμε σε απλα βασικα πραγματα να σταματησουμε ο ενας να θελει να "φαει" τον αλλον?
εγω αυτο σκεφτομαι με το μικρο μου μυαλο κ το νεαρο της ηλικιας μου
κ για το τυπικο αποκλειστικα κ μονο το νουμερο 4 I-FUCKIN-RENE

batrax

2+2=4......................................................Αυτα ειναι
-CERBERUS-

spyros_pap

Always Faithful, Always Forward
Napalm son nothing else in the world smells like that.

jumbo

φυσικα το 2 και το 4 Λεο....
ΑΡΧΕΣΘΑΙ ΜΑΘΩΝ, ΑΡΧΗ ΕΠΙΣΤΗΣΕΙ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΝΙΚΑΕΙ ΤΑ ΠΑΘΗ ΤΟΥ

Giokrik

Το 2ο!!!!!!!
άντε και λίγο 4ο, αλλά αν φοράγανε τις στολές του 2ου θα ήταν άψογοι!


Uploaded with ImageShack.us

Arbiter

Ghosts don't hide under your bed...they sleep inside your head


chrisdeggestin

Συμφωνω με τους περισσοτερους το 2 και το 4 ειναι πιο κοντα στα δικα μου γουστα ,θα ηθελα να συμπληρωσω οτι μονο το πεδιο δεν ειναι αρκετο για να περασεις καλα την Κυριακη σου χρειαζεται και καλη παρεα για να φευγουμε και λιγο απο τα προβληματα της καθημερινοτητας.

Λεο εχω την εντυπωση οτι πρεπει να ψαχνεις για πιλοτο ελικοπτερου... ;D

cuspid

Δεν τα ρωτάνε αυτά! Το 2 και το 4 φυσικά.
Όσο περισσότερο ρεαλιστικό milsim γίνεται και με όσο περισσότερη κίνηση και τακτική μπορούμε.
Αν καταφέρουμε κάποια στιγμή να κάνουμε κάτι πιο εντυπωσιακό (έστω και 20% του Irine) θα ήταν ότι καλύτερο για το ελληνικό airsoft :)
 
don't try to kill,
just try to stay alive

Arbiter

Ghosts don't hide under your bed...they sleep inside your head


Frost

το 4 φυσικα αλλα εδω στην ελλαδα δεν προκειτε να γινει τετοιο παιχνιδι ουτε οταν κανω γιο και παει 18 για να παιξει airsoft....αν αφισουν ολοι τις κακιες και τις κοντρες τοτε ισως γινει ενα τετοιο παιχνιδι αλλα και παλη με μικρο ποσοστο απο το video που ειδαμε!!!!

dinamitisc4

όλα για μένα,δεν με χαλάει τίποτα
Say GoodBye To Your Heaaaaaaddd.!!!!!111111!

Arbiter

δειτε και λιγο απο τα βιντεο που ποσταρω και ξαναζωντανευω το θεμα!!πιστευω αξιζει!
Ghosts don't hide under your bed...they sleep inside your head


chaosmaker

Παιδια το.βιντεο.του arbiter   ειναι καταπληκτικο !special ops ρε !ειδικα εκει στην ταρατσα ποροθηκα !

Arbiter

γιαυτο τα ποσταρω!ειναι γαλλικο αιρσοφτ απο την αγαπημενη μου ομαδα MSK εκει
Ghosts don't hide under your bed...they sleep inside your head


alphacharlie

Τι 1 τι 2 τι 3 τι 4... Respect για ολα τα ειδη,το θεμα ειναι να κανεις αυτο που σου αρεσει.
Εμενα μου αρεσει πολυ το 2. Αλλα οσο μερακι και αν εχεις,θελει και πολυ χρημα για να κανεις σωστες αναπαραστασεις.Γι'αυτο και δεν παιζουμε σχεδον ποτε στην Ελλαδα τετοια σεναρια (κριση γαρ).
Ετσι "συμβιβαζομαι" με σεναρια που φερνουν πιο πολυ προς το 4.
Τριτο ενικο με ΑΙ πχ τωρα παιζετΑΙ ενα παιχνιδι
Δευτερο πληθυντικο με Ε πχ εσεις παιζετΕ ενα παιχνιδι

Δεν ειναι τοσο δυσκολο.Ας σεβαστουμε λιγο την γλωσσα μας!