ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Ξεκίνησε από Nick_the_Greek, 11 Απρ 2012, 13:14:07 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Nick_the_Greek

Παιδιά έχουμε φτιάξει ομάδα στην Καλαμάτα ( 4 άτομα ) και αν κάποιος είτε μένει στην Καλαμάτα είτε απλά κατεβαίνει και έχει όρεξη για να παίξει, ας μου στήλει ενα pm για να μιλήσουμε. Παιχνίδια-προπονήσεις γίνονται σχεδόν κάθε μέρα.
Ο θάνατος δεν είναι το χειρότερο πράγμα, το χειρότερο είναι να ζεις μια ζωή που δεν επέλεξες

spirosleon

 ;Dπροπονησεις καθε μερα? μεσ΄την καλαματα? που ρε πατριδα?  ;D

chrisdeggestin

Μου φαινεται θα βγουμε και συγγενεις σε λιγο  ;D
Ειμαι απο την Θουρια και συνηθως τα καλοκαιρια κατεβαινω για καμμια εβδομαδα  ;)
Που κανετε προπονησεις;

#LEONARDO-SWORDFISH#

εχω μια ιδέα...... :) :) :)

να φτιαξουμε μια ομάδα Contractors ...... μόνο με Μεσσήνιους....

και ας ανήκουμε ο καθένας σε άλλη ομάδα.

Μόνο Καθαροί Μεσσήνιοι......

Think about it..... ;)

chrisdeggestin


Nick_the_Greek

Προπονήσεις κάνουμαι στην Βελανιδία, αλλά αν είναι πολλά έχουμε βρεί ένα εντελώς εγκαταλελειμένο χωριό. Στείλτε pm με το τηλέφωνο σας για να μιλήσουμε, εμεις μόλις γυρισαμε απο προπόνηση.....
Ο θάνατος δεν είναι το χειρότερο πράγμα, το χειρότερο είναι να ζεις μια ζωή που δεν επέλεξες

Dreamkiller

#6
Μέσα και εγώ!!!! Κοιτάξτε πλάκα που θα κουβαλάω ...όπλα πασχαλιάτικα!!!! :) :) :)

Nick, στη Βελανιδιά πάνω από το Πήδημα λες?
"Airsoft is a game, and it is a game in which honesty, integrity and honor play a very important role. This is not paintball..."

chrisdeggestin

Ας λεει ο καθενας απο που ακριβως ειναι ;)

Nick_the_Greek

Παράθεση από: Dreamkiller στις  11 Απρ 2012, 16:15:33 ΜΜ
Μέσα και εγώ!!!! Κοιτάξτε πλάκα που θα κουβαλάω ...όπλα πασχαλιάτικα!!!! :) :) :)

Nick, στη Βελανιδιά πάνω από το Πήδημα λες?
Πάνω απο τα ΚΤΕΛ, περίπου 2 χιλιόμετρα.
Ο θάνατος δεν είναι το χειρότερο πράγμα, το χειρότερο είναι να ζεις μια ζωή που δεν επέλεξες

spirosleon

αντε και μετα για μαμ  μαλαμακια!!!!! 

δεν χωραει το πορτπαγκαζ γαμωτο!!!!

Nick_the_Greek

Πάρε τρειλερ φίλε μου και φόρτοσε πράγμα  ;D
Ο θάνατος δεν είναι το χειρότερο πράγμα, το χειρότερο είναι να ζεις μια ζωή που δεν επέλεξες

Dreamkiller

Χρόνια πολλά!!! Χρηστός Ανέστη!!!
Ευχαριστώ πολύ τα παιδιά για τη φιλοξενία τους στο παιχνίδι τους... Πολύ καλό κλίμα, άφθονο γέλιο και ... bbs... "Κρατήστε" το έτσι παιδιά!!!!
Καλά και ασφαλή παιχνίδια σας εύχομαι.
Φιλικά,
D.
P.S. Χρωστάω καφέ!!! (...άτιμο κινητό, λάθος ώρα έμεινες χωρίς μπαταρία... :) :) :) )
"Airsoft is a game, and it is a game in which honesty, integrity and honor play a very important role. This is not paintball..."

cybercriminal

Φιλε Θοδωρη ειμαι ο παναγιωτης εμεις ευχαριστουμε που επαιξες μαζι μας, ειληκρινα σε περιμενουμε μαζι με την ομαδα σου να παιξουμε ξανα, ηταν χαρα μας που σε γνωρισαμε. δεν πειραζει για το κεφεδακι θα εχουμαι σιγουρα και αλλες ευκαιριες. :)
Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ!!! ΤΟΛΜΗ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ,
ΑΡΧΗ ΓΑΡ ΤΟΥ ΝΙΚΑΝ ΤΟ ΘΑΡΡΕΙΝ ,ΤΟΥ ΤΟΛΜΗΡΟΥΣ Η ΤΥΧΗ ΒΟΗΘΑ,Η ΤΟΛΜΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ...

Sierraxray

#13
Τέλεια άνοιξη και καλοκαίρι κατεβαίνω Μεσσήνη γιατί από κεί είναι η κοπέλα μου. Θα φέρνω και το όπλο μου. Κρατήστε μας ενήμερους αν φτιάξετε κάποιο group στο facebook για να σας βρίσκουμε.
"Ο ύπνος της λογικής γεννάει τέρατα" - Goya.

cybercriminal

με μεγαλη μας χαρα φιλαρακι σε περιμενουμε, θα σου στειλω και μηνυμα με το νουμερο μου...
Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ!!! ΤΟΛΜΗ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ,
ΑΡΧΗ ΓΑΡ ΤΟΥ ΝΙΚΑΝ ΤΟ ΘΑΡΡΕΙΝ ,ΤΟΥ ΤΟΛΜΗΡΟΥΣ Η ΤΥΧΗ ΒΟΗΘΑ,Η ΤΟΛΜΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ...

pit k

γεια σας και από έμενα τουλάχιστον μια φορά τον μηνά κατεβαίνω στην Κυπαρισσία θα σου στείλω το τηλ μου για να κανονίσουμε να παίξουμε

από όσο ξερό  υπάρχουν κάποια παιδιά που παίζουνε στους Γαργαλιανους θα προσπαθήσω να τους βρω μήπως μαζευτούμε όλοι μαζί καμιά Κυριακή 

cybercriminal

φιλε παναγιωτη πειρα το μηνυμα σου στο μαιλ μου με το νουμερο σου θα σε παρω αυριο τηλ κατα της 12 ελπιζω να ειναι καλα και να μην ενοχλησω...
Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ!!! ΤΟΛΜΗ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ,
ΑΡΧΗ ΓΑΡ ΤΟΥ ΝΙΚΑΝ ΤΟ ΘΑΡΡΕΙΝ ,ΤΟΥ ΤΟΛΜΗΡΟΥΣ Η ΤΥΧΗ ΒΟΗΘΑ,Η ΤΟΛΜΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ...

Nick_the_Greek

Η αναζήτηση παικτών συνεχίζεται........
Ο θάνατος δεν είναι το χειρότερο πράγμα, το χειρότερο είναι να ζεις μια ζωή που δεν επέλεξες

Nick_the_Greek

Και αν κάποιος έρθει στην Καλαμάτα και έχει όρεξη για κανά παιχνίδι ας μου στείλει ένα pm.
Ο θάνατος δεν είναι το χειρότερο πράγμα, το χειρότερο είναι να ζεις μια ζωή που δεν επέλεξες

simeon slavtsev

υπαρχουν ακομα παιχνιδια στην καλαματα? και αν ναι που?