Το μωρό μου βάφτηκε,ντύθηκε και είπε να φωτογραφηθεί....L96

Ξεκίνησε από cgwolf, 19 Μαΐου 2009, 20:56:36 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

cgwolf

 Πιθανόν όχι...όχι περισσότερες απο ένα οποιοδήποτε άλλο όπλο...
Η συμβουλή που δίνουν πάντα για κάννες τέτοιου διαμετρήματος είναι καθάρισμα μετά απο κάθε παιχνίδι και χρήση ΜΟΝΟ πολύ καλών ΒΒs γιατί
έστω και λίγο να μην είναι λείο μπορεί να προκαλέσει εμπλοκή.
Wolf-X...Wolf is the sniper,X marks tha spot!

Dadias

Μεγιές Μεγιές!!!
πολύ καλή δουλεία!!!
το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θέλω να είμαι στην αντίπαλη ομάδα γιατί θα πονέσω...  :D :D :D :D

cgwolf

 Προσέχω ΠΑΡΑ πολύ σε τι αποστάσεις ρίχνω...προτιμώ να μην καταλάβει ο άλλος οτι βγήκε επειδή δεν κατάλαβε το χτύπημα παρα
να ψάχνουμε για τσιρότα...Θα χαλούσα και το δικό μου παιχνίδι και του άλλου χωρίς λόγο  ;)
Wolf-X...Wolf is the sniper,X marks tha spot!

Dadias

#23
Πολύ σωστός!!!  :) :) :)
αλλά και πάλι δεν θέλω να νοιώσω την οργή του!!!  ;D ;D
και πάλι συγχαρητήρια!!! φοβερή δουλειά!!

vito

Sniper Here....

Falcon

Παράθεση από: vito στις  25 Μαΐου 2009, 16:34:12 ΜΜ
καταπληκτικο οπλο και κανει μολις 170$

Τα λεφτα ειν' το θεμα? Εδω ο ανθρωπος εχει κανει τεχνη!!!!

sotaros93

mporeis na kaneis post ta link apo ta mods pou 8a valeis gt endiaferomai k egw k dn kserw ti na valw...

Gimli

τι να σας πω υπεροχη δουλεια αν και λιγο ανοφελη εκτος και αν πεζει με το sniper μονο woodland γιατι θα ταν καλιτερο να το καλιπτεις μονο με υφασμα γιαιτι αν βρεθεις σε ξερα χορτα κανει μπαμ και μονο καλιψη δεν εχεις αλλα αμα σου αρεσει καλα εκανες .
Αφτο το l96 ειναι λιγο allien style μου αρεσει το αλλο πιο πολυ πρωσοπικα λογω του σχιματος αλιθεια πια η διαφορα μεταξη του l96 170 ευρο και του l96 150 ευρο?
(Η τυχη ευνοει τους Τολμηρους) Μεγας Αλεξανδρος
(Ευχαριστω τους Θεους που γενιθικα ελλινας)Μεγας Αλεξανδρος

jumbo

υπεροχη δουλεια φιλε  :) και φτιαγμενη με πολυ μερακι....μπραβο..αντε και καλοδουλευτο να ναι ;D
ΑΡΧΕΣΘΑΙ ΜΑΘΩΝ, ΑΡΧΗ ΕΠΙΣΤΗΣΕΙ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΝΙΚΑΕΙ ΤΑ ΠΑΘΗ ΤΟΥ

cgwolf

 Και σήμερα έκανε και "επέμβαση"...
Αφού κατάφερα να βάλω hop-up απο Μ24/APS έπρεπε να βάλω και ανάλογη κάνη...
Σήμερα λοιπόν παρέλαβα μία Deep Fire 6.02mm και μέσα σε λίγα λεπτά το "μωρό" μου βγήκε απο το χειρουργείο...
Μένει να κάνει τις δοκιμές του λοιπόν για να δούμε αν έγινε "βιονικό" σαν τον Usain Bolt :D

Αν και απο Δευτέρα θα αποκτήσει "αδερφάκι"...
Το επόμενο project (που δε θέλει και πολλές αλλαγές) είναι ένα SR-25 (long).
Μόλις το περιλάβω θα σας πώ και πως στήθηκε ώστε να είναι καθαρόαιμο sniper και όχι υβρίδιο όπως έρχεται στο κουτί του...
Wolf-X...Wolf is the sniper,X marks tha spot!

Hitman

ειναι πανεμορφο! :o  Με τι χρωμτα το εβαψες? Ακρυλικα ή enamel?

cgwolf

 Τα χρώματα είναι ακρυλικά....Σκούρο χακί/λαδί και καφέ...
Στο επόμενο σκέφτομαι να βάλω και πιο ανοιχτό χακί/πράσινο μαζί με τα 2 προαναφερθέντα.
Είτε αυτό,είτε απλώς τύλιγμα με κομμάτι σαν/απο ghillie suit ή καραβόπανο...
Θα δούμε...ανάλογα με τις ορέξεις :D
Wolf-X...Wolf is the sniper,X marks tha spot!

queef

nice!Δοκίμασε αν θες αντί της παραλλαγής κομμάτια λινάτσας βαμμένα σε γαιώδεις αποχρώσεις και θα πάθεις πλάκα με το αποτέλεσμα ;)
EDIT:Ένα παράδειγμα αλλά σε πιο πράσινες αποχρώσεις:

cgwolf

 Μμμμμμμ!!!Μ' αρέσει η ιδέα σου queef...
Στο καινούριο θα δοκιμάσω κάτι τέτοιο μάλλον!!!
Θα ταιριάζει τέλεια και με την ghillie suit!
Wolf-X...Wolf is the sniper,X marks tha spot!

kleomenis


cgwolf

 Τι browser χρησιμοποιείς?Μερικές φορές κάποιες ρυθμίσεις ασφαλείας του browser δεν επιτρέπουν στις εικόνες να ανοίξουν...
Δοκίμασες να πατήσεις στα links απο κάτω?Λογικά οταν πατήσεις στα links των εικόνων θα ανοίξει ένα καινούριο παράθυρο της imageshack με την εικόνα!
Wolf-X...Wolf is the sniper,X marks tha spot!

panosmaster

φοβερη δουλεια μπραβο καλιτεχνης εισαι.τι σπρει χρησημοποιησες?
Ο ΘΕΟΣ ΕΧΕΙ ΟΙΚΤΟ Ο PANOSMASTER OXI