Διαβάζετε τους όρους ενός σεναρίου που διοργανώνεται ;;

Ξεκίνησε από #LEONARDO-SWORDFISH#, 15 Δεκ 2011, 11:21:51 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Διαβάζετε τους όρους ενός σεναρίου που διοργανώνεται ;;

ΝΑΙ ( Πλήρως, μέχρι και το τελευταίο γράμμα)
ΝΑΙ (Μόνο την ημερ/νία και την ώρα)
ΟΧΙ ( Θα τους ακούσω στο breefing)
ΟΧΙ ( Δε με ενδιαφέρουν οι όροι , μπιλάκια θέλω να ρίξω)

#LEONARDO-SWORDFISH#

Διαβάζετε τους όρους ενός σεναρίου που διοργανώνεται ;;

Δε θέλω δημόσια τη γνώμη σας...

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.....

Απλά ψηφίστε ειλικρινά χωρίς δημόσια σχόλια.


salamine153

το θεμα δεν ειναι το αν διαβαζονται οι οροι αλλα το αν εφαρμοζονται 8) :-X
Δεν μπορεις να σταματισεις την ελευθερια

ROOKIEJO

πως να εφαρμοσεις κατι που δεν ασχοληθηκες να διαβασεις οτι πρεπει να εφαρμοσεις

kimi

Τι ερωτηση και αυτη φυσικα και διαβαζονται τα παντα

godfather


Overlord

Μ' αρέσει που έγραψε ''χωρίς δημόσια σχόλια''  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
φαντάσου να μην το έγραφε  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Αν προχωρήσω, ακολουθείστε με...
Αν υποχωρήσω, σκοτώστε με...
Αν σκοτωθώ, εκδικηθείτε με...

tristan


queef

Απαιτείται νέα ψηφοφορία με ερώτημα:
"Διαβάζετε ποτέ τι γράφει το πρώτο ποστ ή απλά ποστάρετε;"

Σορρυ για την παρατυπία ;D
Δώσε στον στραβό μάτια κι εκείνος θα ζητήσει φρύδια ..

Powerplant

Παράθεση από: queef στις  15 Δεκ 2011, 18:12:38 ΜΜ
Απαιτείται νέα ψηφοφορία με ερώτημα:
"Διαβάζετε ποτέ τι γράφει το πρώτο ποστ ή απλά ποστάρετε;"

Σορρυ για την παρατυπία ;D

ΘΕΪΚΟ! Δεν περιγράφω άλλο!

kaliostro

Εγώ έχω την απορία...πως γίνετε το 90% να το διαβάζουν κ την μέρα του παιχνιδιού να μην ξέρει το 70% τίποτα.
Φίλοι είναι...τα αδέρφια που επιλέγεις!!!

Έρχονται όσοι θέλουν.... Μένουν όσοι μπορούν!!!

Revo

Εδώ δεν εφαρμόζονται οι κλασικοί κανόνες ενώς παιχνιδιού π.χ. οταν σε χτυπάει το μπαλάκι σηκώνεις το χεράκι σου και λες έξω και δεν περιμένεις να δείς αν σε ειδε κανένας οτι χτυπήθηκες και περιμενουμε να διαβαστούν και να εφαρμοστουν κανόνες που θα είναι για ένα μόνο παιχνίδι τι λες τώρα τοση προετοιμασία αφου ξέρω απο πρίν οτι εγώ δεν πεθαίνω "δεν φταινε αυτοι που δεν διαβάζουν απλά οι διοργάνωτες είναι κουραστικοί" 
Mors Ultima Ratio

Sierraxray

ΠαράθεσηΕγώ έχω την απορία...πως γίνετε το 90% να το διαβάζουν κ την μέρα του παιχνιδιού να μην ξέρει το 70% τίποτα.

1η εκδοχή) Μα γιατί μεγάλο ποσοστό αυτών που δέν το διαβάζουν δέν απάντησαν στην ψηφοφορία.. 
2η εκδοχή) Το διαβάζουν αλλά το ξεχνάνε στο δρόμο
3η εκδοχή) είναι απλά η ιδέα σου ότι το 70% δέν το ξέρει και σε μπερδεύει το γεγονός ότι ακόμα και αυτοί που το ξέρουμε πολλές φορές από αφηρημάδα δεν είμαστε προσεχτικοί στο να τηρούμε κι όλους τους κανόνες.
"Ο ύπνος της λογικής γεννάει τέρατα" - Goya.

2PAC

παντα τα διαβαζω και πρεπει να τα διαβαζουμε ολοι πιστευω

nitrox

Ο κόσμος  που παίζει  είναι πολύς , και οι αδιάφοροι περισσότεροι από αυτούς που θέλουν ένα καλό και στρωμένο σενάριο , και ας ρίξουν μια δυο μπίλιες . Το έχουμε ζήσει σε αρκετά παιχνίδια ,  αυτό απαντά σχεδόν αυτόματα   δυστυχώς .  8) 8) 8)               

g.r.b

αν και είμαι πολύ φρέσκος στο airsoft μόλις 2 παιχνιδια έχω προλάβη  θεωρώ πως πρέπη να διαβαστούν  ολλα περί σεναρίου και κανόνες και φυσικά έχω αρχίση να ξεδιπλώνω  όλο το φόρουμ  για να ξέρω και τη γίνεται διαβάζω  σχεδόν καθημερινά όσα μπορώ αυτά που αποτελούν κανόνες συμπεριφορά  παιχνίδια και αλλά .

Taylor

Κατά την γνώμη μου θα πρέπει να τονίζεται ότι σε κάθε παιχνίδι δεν θα λέμε τπτ στο breefing εκτός απο τους κανόνες ασφαλείας και λεπτομέρειες του σεναρίου ούτως ώστε να αναγκάζονται να διαβάζουν ΟΛΟΙ απο το σπίτι! ;)

tristan


nayl

βασικα κοιταω οργανωτη.μετα κοιταω την περιοχη,μετα περνω τον bestman και μα8αινω για το σεναριο.
καμια φορα τον βλεπω κ πριν το παιχνιδι κ τον ρωταω τι 8α κανουμε.αν δεν καταλαβω παλι οταν χωριστουμε απλα βαραω bbs οπου βαραει κ ο bestman. η σε οποιον μου βαραει.αν με βριζουν πολλοι τοτε βγαινω εξω.αν με βριζει ενας τοτε κανω τον αδιαφορο.παντα πετυχαινει κ περναω καλα ;D ;D ;D ;D
η διαφορα του αντρα απο του παιδιου ειναι στην τιμη των παιχνιδιων τους

sticker

το σωστo για μενα ειναι οτι πρεπει να ερθεις διαβασμενος για το καθε τι ζηταει ο διωργανοτης .
Να τηρουνται και ομως οπως λεει ο φιλος μου ο salamin .Ειναι αληθεια οτι η περισοτεροι δεν το εχουν διαβασει και αυτο ειναι ενα μεγαλο προβλημα για τα  : fps , την ωρα εναρξης και την εμφανιση του. + οτι την ωρα που το ξανα λεει καποιος απο την οργανωση μερικη μιλανε με τον διπλανω τους. Και εχει και δικιο ο γιαννης (revo) οτι εχουμε και αθανατους τον τελευταιο καιρο και για αυτους τους λογους γινονται πολλα prive h prive public

tristan

Παράθεση από: nayl στις  02 Φεβ 2012, 18:09:47 ΜΜ
βασικα κοιταω οργανωτη.μετα κοιταω την περιοχη,μετα περνω τον bestman και μα8αινω για το σεναριο.
καμια φορα τον βλεπω κ πριν το παιχνιδι κ τον ρωταω τι 8α κανουμε.αν δεν καταλαβω παλι οταν χωριστουμε απλα βαραω bbs οπου βαραει κ ο bestman. η σε οποιον μου βαραει.αν με βριζουν πολλοι τοτε βγαινω εξω.αν με βριζει ενας τοτε κανω τον αδιαφορο.παντα πετυχαινει κ περναω καλα ;D ;D ;D ;D



                                                        ΘΕΟΣ.........ΧΑΧΑΧΑΧΑ