περι m1911

Ξεκίνησε από metallpontios, 07 Μαΐου 2009, 19:52:17 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

metallpontios

θελω να αγορασω αυτες τις μερες ενα m1911 αλλα δεν ξερω ποια μαρκα να παρω και ποιο μοντελο με μεγαλυτερη αποδοση.Σας ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια σας

nick

κοιτα,εγω αφου το ζητας θα σου προτεινα να παρεις το Μ1911Α1 αεριου της TM αφου ειναι απιθανο οπλακι οσον αφορα ποιοτητα,αλλα πιστεψε με,δεν θα αρεσει καθολου στη τσεπη σου..... ;D(και θυμισου,οτι πληρωνεις παιρνεις ;))

Dadias

τα καλήτερα είνα της western arms αλλά θα σου βγεί ο κούκος αιδόνι, μια άλλη και πολύ καλή επιλογή είναι Tokyo Marui m1911a1 goverment model το είχα και πρέπει να ομολογήσω ότι είναι αρκετά καλό,φυσικά υπάρχουν και άλλα colt1911 άλλου στυλ όπως το M.E.U. που είναι το ίδιο με διαφορετικά εξωτερικά, αλλά και η σειρά hi-capa την οποία και θα προτιμούσα λόγου της μεγαλήτερης αναχωριγίας αερίου στους γεμηστήρες

Falcon

Φιλε τυχαινει να ειμαι κατοχος ενος ΤΜ Μ1911Α1 και ενα εχω να σου πω...: τα λογια ειναι περιττα. Παρ' το και δες.... Απο τα πιο απιθανα GBB, και ειναι και παρα πολυ ευθυβολο!!!!!!! κι εχει και τρομερο ηχο....

Θάνος

#4
Γι αυτά τα δύο που έχουν σχετικά προσιτή τιμή, τι λέτε? Τα έχει κανείς να μας πει δυό λόγια? Είναι καί τα δύο αερίου με επανόπληση. Ευχαριστώ.  :)

1. CA 1911 A1

2. KWA M1911
keep safe distance...

dawg


Dadias

και από όσα διάβασα και άκουσα το ca 1911a1 δεν αξίζει τα λεφτά του, είναι κάτι μέτιο ,καλήτερα να βάλεις άλλα 40-50 και να πάρεις κάτι της προκοπής

Ozymandias

Εγω θα σου προτεινα να δεις και τα 45αρια της KJW. Ολομεταλικα και σχεδον στη μιση τιμη απο αυτα της ΤΜ.

nikos88

ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΣ CA ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΛΕΥΤΑΤΟΥ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΑ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ ΚΑΙ ΣΕ  ΣΧΕΔΟΝ ΤΡΙΣ ΕΥΔΟΜΑΔΕΣ ΧΑΛΑΣΕ . ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ!!

Θάνος

#9
Ευχαριστώ πολύ γιά τις απαντήσεις, γιά να πω την αλήθεια, είχα κάποιους ενδοιασμούς, η τιμή δεν μου φαινόταν "φυσιολογική", πολύ λίγα τα χρήματα...με πονήρεψε κάπως.  ;)
Γιά το δεύτερο που ρώτησα, μήπως γνωρίζετε κάτι? KWA M1911

keep safe distance...

nikos88

χωρις να εχω δοκιμασει το συγκεκριμενο οπλο (επιδει εχω ενα αλο μοντελο της Τ.Μ) πιστευο οτι το Τ.Μ θα ειναι καλιτερο