Franci Spas 15;

Ξεκίνησε από Dharry, 06 Μαΐου 2009, 12:06:14 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Dharry

Θα ηθελα να μαθω απο τα παιδια που ασχολουνται περισσοτερο με τα shotguns,αν καποια εταιρεια βγαζει τη  Franci Spas 15 .
Ξερω οτι υπαρχει η Spas 12 αλλα μεχρι τωρα δεν εχω βρει κατι σχετικο για Spas 15.Αν καποιος Γνωριζει ας  βοηθησει..Ευχαριστω προκαταβολικα...

Dharry

Μηπως το βγαζει καποια εταιρεια σαν ΑΕG μιας και το πραγματικο SPAS 15 , ειναι απο τα λιγα λειοκανα οπλα με γεμιστηρα κυνηγετικων φυσιγγιων και συνεπως υπαρχει η δυνατοτητα να κατασκευαστει σαν ΑΕG ;

Dharry

Αναφερεσαι στην κανονικη SPAS 15 ή σε airsoft οτι τις ριχνει μια μια;

Dadias

μπορεί να υπάρχει κάποιο convertion-kit αλλά δύσκολο το βλέπω

Dharry

Οταν λες conversion kit Dadia τι εννοεις;

Dharry

Παιδια συγχωρηστε την αγνοια μου και πιθανοτατα την μειωμενη αντιληψη μου...
Τελικα υπαρχει SPAS 15 σε οποιασδηποτε μορφης airsoft ή ματαια το ψαχνω;
Μηπως μπορει να βοηθησει  με τις γνωσεις του και ο SAPPER;

giorgosak

Μετα απο πολυ ψαξιμο στο ιντερνετ,μπορω να σου πω πως μαλλον δεν υπαρχει...

Dadias

convertion kit είναι :αγοράζεις ένα κιτ μετροπής ενός airsoft όπλου σε κάποιο άλλο π.χ. να κάνεις ένα m4a1 μετροπή σε hk416 ,
από τι φένεται δεν υπάρχει πράγματι,αλλά μην ανησυχείς όλο και κάποια εταιρία θα βγάλει

Dharry

OK .Παιδια ευχαριστω για τις πληροφοριες. Μεχρι λοιπον να βγει το εν λογω μοντελο απλα θα βολευτω με την κατοχη (εδω και δωδεκα χρονια)του πραγματικου !!!!
Παντως αν καποιος μαθει κανενα νεο ας κανει τον κοπο να με πληροφορησει εστω και με pm.Ευχαριστω προκαταβολικα.

Aggelos91

Τι να κάνεις αφού δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς. Μόνο μην το φέρεις σε κάποιο παιχνίδι airsoft :o. Πλακίτσα ;D.
Η συμβουλή μου για αυτό το παιχνίδι αν και είμαι νέος σε αυτό είναι να υπάρχει τιμιότητα. Να κοιτάμε να χαρούμε τίμια, έντιμα. Να μην θυμώνουμε με τους άλλους και να έχουμε καλή συμπεριφορά εντός του παιχνιδιού.

Dharry

Ευχαριστω παιδια ...Και μην φοβαστε...Δεν το φερνω.............