προβλημα με GLOCK MARUI 18C

Ξεκίνησε από Arbiter, 27 Σεπ 2011, 23:33:13 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Arbiter

οπως λεω και παραπανω τον τελευταιο καιρο αντιμετοπιζω κατι κουλα που δεν φενετε σαν εσωτερικα προβληματα οπως ο γεμιστηρας σε ζεστο καιρο,αφου περασει κανα 5λεπτο χωρις να ριξω,η πρωτη βολη ειναι κουφια,επανατοποθετω το κλειστρο αμεσος και ριχνει,αλλη φορα φτυνει ολο το αεριο στην προτη βολη,κανω παλι το κλειστρο και ριχνει κανονικα αλλα οχι και με τρελη δυναμη,το δοκιμαζω σπιτι μου,με σταθερη θερμοκρασια,το αφηνω και μια μερα γεματο ασπουμε και την αλλη ριχνει κανονικα χωρις προβλημα κουφιας βολης,και μαλιστα με την κανονικη του δυναμη που το γνωριζα,αυτο μου το εκανε και με δευτερο γεμιστηρα γιαυτο δεν πιστευω να φτεει ο πρωτος,τωρα ομως αντιμετοπισα και αλλο ενα προβλημα,στην 3 με 2 βολη το κλειστρο φευγει πισω και ανοιγει το οπλο με αποτελεσπα να εχει φυγει το πανω κλειστρο απο το κατω,νομιζα πως κατι εσπασε μεσα αλλα ολα μοιαζουν οκ παρα μονο λιγης λογικης φθορας,και απο λαδομα το οπλο ειναι ενταξει,μηπως να θελει καποιο κααααλο καθαρισμα?αλλιως μονο να παρω αλλο κλειστρο ειναι η λυση απλα ελεγα μηπως το σωσω αλλιως,αν καποιος μπορουσε να με βοηθησει θα του ειμουν ευγνωμον γιατι το αγαπαω πολυ το συγκεριμενο οπλο
Ghosts don't hide under your bed...they sleep inside your head


Arbiter

καταρχην σε χιλιο ευχαριστω που μου απαντας,λοιπον green gas χρησιμοποιω γνωριζοντας οτι μεχρι εκει κραταει και γιαυτο μου το προτειναν,αν και ειχα ακουσει για το χαμηλης πιεσης που μου λες απλα επειδη δεν μπορουσα να το βρω καπου εδω κοντα εκτος απο θεσσαλονικη και γιαυτο δεν πηρα,το λινκ που μου εστειλες δεν το βλεπω αλλα αν εννοεις το θεσσαλονικιοτικο μαγαζι ισος να παρω καποια στιγμη αν οντος το χρειαζεται αφου το λες.την ελενξα την βιδα και ειναι καλα βιδομενη και μου φενεται αθικτο εκει περα,πρεπει να κανω λαθος δεν γινεται αλλιως αλλα οντος δεν βλεπω κατι αν και το κλειστρο το ξαναπεταει πανω,θαθελα να ψαξω να του βρω μεταλλικο κλειστρο και ολα τα συναφη αν τα βρω καπου εστω και απεξω γιατι ειναι κριμα
Ghosts don't hide under your bed...they sleep inside your head