Αγορά Desert Eagle.50AE Chrome Stainless

Ξεκίνησε από Aggelos91, 27 Απρ 2009, 18:53:08 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Aggelos91

Παιδιά χαίρεται. Σκέφτομαι να αγοράσω το Desert Eagle.50AE Chrome Stainless και θέλω να μου πείτε την γνώμη σας. Ειδικά αν κάποιος έχει το όπλο πολύ θα ήθελα να μου πείτε για αυτό. Έχω να σας πω ότι το είδα στο μαγαζί και τρελάθηκα. Είναι απίστευτο όπλο τουλάχιστον εμφανισιακά. Εμένα τέτοιου είδους όπλα μου αρέσουν στιβαρά και μεγάλα. Αν έχετε να μου προτείνεται κάποιο πιστόλι που πιστεύετε ότι είναι καλύτερο περιμένω να ακούσω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια. Και ανυπομονώ να αγοράσω τα δικά μου όπλα να παίξουμε. Ήδη έχω ψήσει άλλους 5 φίλους μου και ετοιμαζόμαστε όλοι να αγοράσουμε full εξοπλισμό.
Η συμβουλή μου για αυτό το παιχνίδι αν και είμαι νέος σε αυτό είναι να υπάρχει τιμιότητα. Να κοιτάμε να χαρούμε τίμια, έντιμα. Να μην θυμώνουμε με τους άλλους και να έχουμε καλή συμπεριφορά εντός του παιχνιδιού.

Shooter

Παράθεση από: Aggelos91 στις  27 Απρ 2009, 18:53:08 ΜΜ
Παιδιά χαίρεται. Σκέφτομαι να αγοράσω το Desert Eagle.50AE Chrome Stainless και θέλω να μου πείτε την γνώμη σας. Ειδικά αν κάποιος έχει το όπλο πολύ θα ήθελα να μου πείτε για αυτό. Έχω να σας πω ότι το είδα στο μαγαζί και τρελάθηκα. Είναι απίστευτο όπλο τουλάχιστον εμφανισιακά. Εμένα τέτοιου είδους όπλα μου αρέσουν στιβαρά και μεγάλα. Αν έχετε να μου προτείνεται κάποιο πιστόλι που πιστεύετε ότι είναι καλύτερο περιμένω να ακούσω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια. Και ανυπομονώ να αγοράσω τα δικά μου όπλα να παίξουμε. Ήδη έχω ψήσει άλλους 5 φίλους μου και ετοιμαζόμαστε όλοι να αγοράσουμε full εξοπλισμό.
Kalhspera file..kai gw etsi ksekinhsa..to oplo 8a s pw apla einai UNPLAYABLE!!den yparxei..!!foberh ais8hsh..1,7 kg klwtsaei elleina..exei fobero hxo mono pou trwei poly aerio to blowback..kata ta alla kai gw elega na paw na to dw alla me to pou to eida apo konta to phra amesws..to erwteutika..!!

Shooter

Παράθεση από: Atsalakotos στις  27 Απρ 2009, 20:03:30 ΜΜ
Δε ζυγιζει 1.7 κιλα...1.7 κιλα θα ηταν αμα ηταν μεταλλικο. Μπορει να ειναι ωραιο εξωτερικα αλλα κανει "μπαμ" το χρωμα του. Τωρα οσο για χρηστικοτητα, δεν ειναι και οτι καλλυτερο, αλλα ειναι πολυ ωραια η αισθηση του. Εγω θα προτεινα κανενα Μ92 η κανα Μ1911, η κανα Glock. Αμα θες ομως αναγκαστικά desert eagle, θα σου προτεινα το μαυρο.
Poios eipe oti den einai metalliko??

SAPPER

Παράθεση από: AKIS21M στις  28 Απρ 2009, 13:34:46 ΜΜ
Poios eipe oti den einai metalliko??
Δεν είναι μεταλλικό, αλλά χρωμιομένο πλαστικό πολύ καλής και σκληρής ποιότητας.

Dadiaki

Παράθεση από: AKIS21M στις  28 Απρ 2009, 13:34:46 ΜΜ
Poios eipe oti den einai metalliko??
Πες μου ότι το πέρασες για μεταλλικό :o bravo στη tm ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Οι ευφυείς άνθρωποι λύνουν τα προβλήματα Οι ιδιοφυΐες τα προλαμβάνουν."
Αλβέρτος Αϊνστάιν

Aggelos91

Παιδιά παρακαλώ μην βγαίνουμε off topic. Σας παρακαλώ απαντήστε στις ερωτήσεις μου παρακαλώ.
Η συμβουλή μου για αυτό το παιχνίδι αν και είμαι νέος σε αυτό είναι να υπάρχει τιμιότητα. Να κοιτάμε να χαρούμε τίμια, έντιμα. Να μην θυμώνουμε με τους άλλους και να έχουμε καλή συμπεριφορά εντός του παιχνιδιού.

Aggelos91

Ρε παιδιά σας πρακαλώ το παιδί δεν το κατάλαβε παρακαλώ λήξτε το το θέμα. Απαντήστε μου σας παρακαλώ και προτείνετε και πιστόλια που πιστεύετε ότι είναι καλά.
Η συμβουλή μου για αυτό το παιχνίδι αν και είμαι νέος σε αυτό είναι να υπάρχει τιμιότητα. Να κοιτάμε να χαρούμε τίμια, έντιμα. Να μην θυμώνουμε με τους άλλους και να έχουμε καλή συμπεριφορά εντός του παιχνιδιού.

Shooter

Re nai sou lew..basika san alouminenio to perasa..eblepa tis ateleies apo to kaloupi alla me toso baros ekei phge o nous mou...ksenerwsa twra..
kai oxi tipote allo einai kai psyxro sthn air8hsh san metallo..telika m fainetai 8a paw na parw kana siderenio..:P:P ftou!

Shooter

Παράθεση από: Big Boss στις  28 Απρ 2009, 19:21:51 ΜΜ
re file kai go to d.e. exo se mayro.min kseneronis apla pare ena metaliko kit na ginei full metal giati to desert einai ka@@a
Opala???metalliko kit??pou ?pws?pote??gia pes...

Dadiaki

υπάρχει αλλα μπορείς να το πάρεις μονο από έξω
η τιμές είναι
180 το μαύρο
160 το άσημη
226 άσημη με Electroplating Sliver
"Οι ευφυείς άνθρωποι λύνουν τα προβλήματα Οι ιδιοφυΐες τα προλαμβάνουν."
Αλβέρτος Αϊνστάιν

Shooter

Παράθεση από: Atsalakotos στις  28 Απρ 2009, 21:55:46 ΜΜ
Ρωτα στο  αν μπορουν να σου φερουν... ετοιμασου ομως να πληρωσεις καμια 200αρα.
re atsalakote 200 to oplo kai 200 extra to metal kit kahkame...kana site yp'opshn exeis??

Dadias

αμα είναι να δώσεις τόσα λεφτά ρε συ ,γιατί δεν παίρνεις κανένα aeg?

SAPPER

#12
Θα φέρουμε μεταλλικά κουστούμια και parts της Guarder  :D

Shooter

Παράθεση από: Dadias στις  29 Απρ 2009, 12:57:14 ΜΜ
αμα είναι να δώσεις τόσα λεφτά ρε συ ,γιατί δεν παίρνεις κανένα aeg?

to ksera??den to hksera..otan to eida apo konta logo barous den to epsaksa n dw an einai plastiko oute to katalaba apo to baros...oxi tpt an ginei kammia patata kai pesei xamw thn g#@#$a..8a anoiksei sta 2 me to  baros p exei..k as einai ABS plastic..


Dadias

#15
να γραστουνιστεί ναι,αλλά να σπάσει πρέπει να το πετάξεις εσύ με μανία και τα aeg μην νομίζεις η πλειοψηφεία είναι πλαστικά,αλλά φυσικα οτί θέλεις εσύ & πως σε βολεύει,αν είχα τα λεφτά και το D.Eagle θα το έκανα μεταλικό,οπότε go for it

Shooter

Παράθεση από: Dadias στις  29 Απρ 2009, 13:40:58 ΜΜ
να γραστουνιστεί ναι,αλλά να σπάσει πρέπει να το πετάξεις εσύ με μανία και τα aeg μην νομίζεις η πλειοψηφεία είναι πλαστικά,αλλά φυσικα οτί θέλεις εσύ & πως σε βολεύει,αν είχα τα λεφτά και το D.Eagle θα το έκανα μεταλικό,οπότε go for it
Brhka sto internet kai se ena allo site me 160$ ..ase eida ena se foto pou efage toumpa kai espase kommati apo thn akrh ths kanhs..crap!!

http://www.airsoftforum.com/board/Tokyo-Marui-hardkick-De-t80146.html
des edw peripou sto meso tou site..

Dadias

aouch φίλε..όπως νομίζεις δικό σου είναι σου είπα αν έχεις τους πόρους κάντο,κοίτα και στο un & wgc (σου στέλνω λινκ)

Shooter


Dadias

Παράθεση από: AKIS21M στις  29 Απρ 2009, 14:05:10 ΜΜ
eee,brhka kai auto alla kserei kaneis ti diafora exei giati sthn timh yparxei terastia diafora..
http://www.uncompany.com/pageproductdetails.asp?prodid=24228
http://www.uncompany.com/pageproductdetails.asp?prodid=24261


το 2ο λινκ που δίνεις

είναι πλαστικό κλείστρο,original της marui σαν αυτό που έχει πάνω του τώρα το D.Eagle σου