Sig Sauer P226 n Glock 18C FA ;

Ξεκίνησε από Dharry, 26 Απρ 2009, 20:28:56 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Dharry

Χρειαζομαι τη βοηθεια σας παιδια!!! Διαθετω την Βeretta 92 F της Τ.Μ. και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος.Θελω ομως να αγορασω και ενα δευτερο και δεν ξερω τι να προτιμησω.Το Sig Sauer P226 της Τ.Μ.  n το Glock 18C  FA  της KWC; Οποιος τα εχει 'δουλεψει'  η εχει διαβασει κριτικες ας βοηθησει .

Dadias

εγώ έχω το Glock 18c της ksc , είναι η ίδια εταιρία με την KWC αλλά με καλήτερα εσωτερικά και trademarks,είμαι αρκετά ικανοποιημένος η auto ρυπή είναι φανταστική καθώς και η ευστοχία του (φυσικά σε ρυπή κατά ρυπή) αλλά το πουλάω γιατί θέλω να αποκτήσω άλλο GBB και ψάχνω για του πόρους  :P :P

Dharry

Για το Sig τι γνωμη εχεις;

Dadias

δεν είχα την ευχαρίστηση να το δοκιμάσω,αλλα από όσα έχω διαβάσει στο google σε ανάλογα review είναι αρκετά καλό,είναι και tm που σημένει αξιοπιστία

Dharry

Φιλε Dadia σε ευχαριστω για τις πληροφοριες σου.Τωρα αν δεν σου κανει κοπο στειλε μου με pm μια τιμουλα για το δικο σου.

Shooter

file m den kserw an 8a se boh8hsei h gnwmh mou kai egw metaksy tou D.Eagle hmoun kai tou Sig me klish sto prwto opou kai phra,alla 8ewrw oti an eksereseis oti to prwto einai ogkodestato kai epiblhtiko einai to idio dynata kai ta dyo..apo kei kai epeita eksartatai kai giati xrhsh to 8es..

SAPPER

Καλύτερα να δοκιμάσεις σε κάποιο παιχνίδι πιο κάθετε καλύτερα στο χέρι σου.