Δίλημμα

Ξεκίνησε από Vass, 29 Οκτ 2008, 20:58:50 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Vass

Γεια σας.
Σκεφτομαι να αγορασω ενα airsoft και σαν αρχαριος που ειμαι λεω να ξεκινισω με ενα πιστόλι. Είμαι ανάμεσα σε δύο σε στο M92F και στο Desser Eagle.Εχετε να προτεινετε κατι καλύτερο αν οχι ποιο απο τα δυο λετε να αγοράσω;;;







-Edit: Έγινε ορθογραφική διόρθωση στον τίτλο του νήματος-
Βασίλης

el_ninio

μην σκεφτεσαι κανενα απο τα 2 παρε ενα ηλεκτρικο rifle τελος ;) :D ;D


-Knights of Avalon-

hargyr

Το Desert Eagle είναι το πιο δυνατό Blow Back αλλα έχει  όγκο, το M92F κάθεται καλύτερα στο χέρι και είναι πιο βολικό. Είναι και τα δυο πολύ καλά πιστόλια αλλα τελικά είναι καθαρά θέμα γούστου.
PLAY FAIR

Vass

Ευχαριστο για την βοηθεια
Βασίλης

Smygul

Μπορεις να παρεις desert eagle,ο ογκος δεν ειναι προβλημα...Μπορεις να αγορασεις ενα holster που ειναι ρυθμιζομενου μεγεθους και το δενεις στο μηρο σου...

BATRAXOS

γεια σας παιδεια...να ρωτησω ξερει κανεισ να μου πει ενα όπλο καλο και σε καλη τιμη?σκεφτομαι να παρω αυτα που εχει το center με τα 80ευρω..
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ!!!

akis

Παράθεση από: BATRAXOS στις  04 Νοε 2008, 11:10:35 ΠΜ
γεια σας παιδεια...να ρωτησω ξερει κανεισ να μου πει ενα όπλο καλο και σε καλη τιμη?σκεφτομαι να παρω αυτα που εχει το center με τα 80ευρω..


ine poli kalo (olo metalo) alla den to exoun feri akoma , 15 dekembriou paralambani.
WARLORDS

BATRAXOS

Ωραια 15 θα είμαι εκει...χαχΘελω να το δοκιμάσω
ευχαριστω Ακη...
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ!!!

akis

Παράθεση από: BATRAXOS στις  04 Νοε 2008, 13:11:14 ΜΜ
Ωραια 15 θα είμαι εκει...χαχΘελω να το δοκιμάσω
ευχαριστω Ακη...

ela na bo'i'8isis sto koubalima k 8a sou kanoume kaliteri timi lol

ena kontainer erxete :-P
WARLORDS

Dadias

Pisteyw oti o ogos einai ena provlima gia to De.Eagle. giati epish ginete kai poio vari ,oxi tragika alla.., 8a s elega M92f 1000fores..ektos an 8es na exeis st pedio mono handgun..tote De.Eagle.

BATRAXOS

#10
nai file dadia einai ontvs kalo to m92f alla thelv na dokimasv kai ayta t akainoyrgia pistolia poy tha erthoyn sto center,opvs eipe kai o akis...apo ti katalaba prepei na einai kala,alla tha moy peis oti einai kainoyrgia ths classic army opote kati tha paixthei...den serv tha deiksei

to CA26 an den kanv lathos etsi legete,to opoio tha erthei sto center ton dekembri einai kalo akis?ksereis na moy peis?




-Edit:
Έγινε συγχώνευση δύο διαδοχικών μηνυμάτων του ίδιου μέλους.
Έλεος βρε παιδιά, πόσες φορές θα το πούμε για τα διαδοχικά μηνύματα από το ίδιο μέλος;
Απλά αν θέλετε να προσθέσετε κάτι κάνετε χρήση της λειτουργίας "τροποποίηση" στο αρχικό μήνυμα σας και γράψτε το επί πλέον σχόλιο σας με υστερόγραφο ή άλλο χρώμα χαρακτήρων.
Δηλαδή πρέπει να σβήνουμε τα μηνύματα και να γινόμαστε κακοί; :'(
Λίγη προσοχή χρειάζεται μόνο. :P
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ!!!

el_ninio

den kserw pws tha einai alla sigoura tha einai mikro


-Knights of Avalon-

HARRY70

Αν είναι και κοιτάς προς τις beretta (είδα να αναφέρεται το Μ92f) τότε οπωσδήποτε πρέπει να σκεφτείς το KWA M9 P.T.P. FULL METAL.  Φτιάχτηκε για εκπαίδευση του αμερικανικού στρατού και ρίχνει πέριξ των 300 fps out of the box!!
http://194.30.229.85/armageddons

ΑΙΕΝ ΑΡΙΣΤΕΥΕΙΝ

SAPPER

Το post είναι περσινό  :D