αναζητούνται παίχτες στο Πέραμα - Πειραιά !!!

Ξεκίνησε από ARMAGEDDON, 30 Απρ 2011, 18:59:40 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

ARMAGEDDON

καλησπέρα παιδιά ... μιας και το καλοκαίρι θέλω να λιώσω στο airsoft ...

καλό είναι να φτιαχτεί μία  airsoft λέσχη του περάματος ώστε να μπορούμε να συνεννοούμαστε (για παιχνίδια,εξοπλισμούς) και να βοηθάμε ο ένας τον άλλον ...

παρακαλώ όσοι μπορούν (Πέραμα) και είναι άνω των 18και θέλουν ας δηλώσουν παρών ....

ευχαριστώ για τον χρόνο σας

ARMAGEDDON

αφού δεν μπορώ να βρω άτομα ζητάω να μπω σε μια ομάδα (θα είμαι διαθέσιμος μετά της 12 Ιουνίου του 2011) ευχαριστώ ...
αμάδα σχετικά κοντά μου όχι πχ Θεσσαλονίκη - Κρήτη ...

ευχαριστώ

kemosabe

Παράθεση από: ARMAGEDDON στις  30 Απρ 2011, 18:59:40 ΜΜ
καλησπέρα παιδιά ... μιας και το καλοκαίρι θέλω να λιώσω στο airsoft ...

καλό είναι να φτιαχτεί μία  airsoft λέσχη του περάματος ώστε να μπορούμε να συνεννοούμαστε (για παιχνίδια,εξοπλισμούς) και να βοηθάμε ο ένας τον άλλον ...

παρακαλώ όσοι μπορούν (Πέραμα) και είναι άνω των 18και θέλουν ας δηλώσουν παρών ....

ευχαριστώ για τον χρόνο σας


Αδερφέ συνήθως το καλοκαίρι λόγο θερμοκρασιών οι δραστηριότητες της airsoft κοινότητας μειώνονται στο ελάχιστο. Άντε να γίνει κανα παιχνιδάκι κανά απόγευμα κυριακής αλλά και αυτό σε μέραπου θα ξέρεις πως δεν θα έχει υψηλές θερμοκρασίες. Όλοι περιμένουν τα κρύα.

ARMAGEDDON

ok ... θα περιμένω μέχρι τον Σεπτέμβρη .

δυστυχώς έχω σκεφτεί αρκετά ονόματα για ομάδες .

P.A.S. ---  PERAMA AIRSOFT SQUAD
D.A.S.T. --- DESERT AIRSOFT SQUAD TACTICAL
S.A.S. --- SNIPER AIRSOFT SQUAD
F.A.S.T. --- FURIOUS AIRSOFT SQUAD TACTICAL
50 CAL
.........

Prom81

Ορθα τα λεει ο kemosabe! Δυσκολευουν τα πραγματα λογω αυξημενης θερμοκρασιας..

Σχετικα με το θεμα ομως, θα ηθελα να σου προτεινω το εξης:
Μπορεις να ερθεις μεσω πμ σε επικοινωνια με τις ομαδες, γιατι με ενα ποστ δεν γινονται και πολλα. Η ενταξη σε μια ομαδα προυποθετει ορεξη και μερακι αρχικα, και μια ενδειξη αυτων θα ηταν να τις προσεγγισεις, οποιες επιθυμεις.
Σε καμμια περιπτωση δεν επιχειρω να σε ψεξω για το ποστ, απλα θαρρω οτι διαφορετικα θα δει καποιος ενα προσωπικο μηνυμα (ενδειξη ενδιαφεροντος) και αλλιως ενα ποστ. ;)
Ο λογος που δεν στο στελνω σε πμ ειναι ο προφανης, δηλαδη να το δουν και αλλα παιδια.  :)

JokeR

καλοκαιρακι να ναι καλα ο leonardo sunbird που σηκωνει τα fitness game απογευματα σαβατοκυριακου μεχρι αργα το βραδακι και περναμε αρκετα καλα.... τωρα περι ομαδων που ψαχνεις φιλε οταν ερθεις σε κανα παιχνιδι θα κανεις παρεες και μετα ολου και καπου θα μπεις....!