Tokyo Marui Beretta M92F Chrome Stainless

Ξεκίνησε από Blackjack, 18 Mar 2009, 15:12:42 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Blackjack

Hi guys,ειμαι καινουριος στο φορουμ(btw πολυ καλη δουλεια!!!συνεχιστε ετσι...) και ψαχνομαι για οπλακι.
Τελευταια μου εχει κολλησει τρελα το Μ92F το χρωμιωμενο της tokyo marui.
Ποια ειναι η αποψη σας για το συγκεκριμενο οπλο???
I can't give up,cause i just never give up...

skotostras

proton, ine tokyo marui. egihmeno oplo, defteron emfanisiaka ine telio kai i timi ine kali , afti ine i apopsi mou :D

SAPPER

Καλύτερα σε κάποιο παιχνίδι που θα έρθεις να δεις και να δοκιμάσεις από κοντά διάφορα πιστόλια και που ξέρεις ίσος ταιριάζει κάποιο άλλο καλύτερα στο χέρι σου η να καταλήξεις σε αυτό αλλά να έχεις μια γνώμη για την πρακτικότητα και το πως σε βολεύει και όχι την ομορφιά μόνο.
Τα παραπάνω σου τα λέω όχι γιατί δεν είναι καλό απεναντίας εσωτερικά έχουν όλα την ίδια ποιότητα τα TM που είναι κορυφαία αλλά γιατί το πιστόλι είναι κάτι που πρέπει να καλουπώνει σωστά στο κάθε χέρι και να βολεύει.

skotostras

sostos o sapper, kai to grip apafto pou les exei to sxima pou "agaliazei" ta daxtila, prepei odos na deis ean sou paei sto xeri

Blackjack

πω πω,ακομα δεν προλαβα να ποσταρω κ πηρα reply...(μιλαμε για ταχυτητα...)
ευχαριστω για τις συμβουλες παιδια!!!
παρολα αυτα παντως εχω μαθει οτι τα tokyo marui δεν παιρνουν προπανιο για αεριο γιατι χαλαει ο μηχανισμος(κατι τετοιο...επειδη νομιζω(δν ειμαι σιγουρος)οτι στο  εχει προπανιο,λετε αμα του βαλω απο αυτο να παθει τιποτα???
I can't give up,cause i just never give up...

SAPPER

Παλαιότερα είχαν βγάλει σιλικονούχο προπάνιο, τώρα είναι μια καλύτερη σύνθεση πάλι σιλικονούχα με τους έξεις τύπους CH2, FCF3, CH3, C4H10, C3H8.
Για να μην κάψεις όμως εγκεφαλικά κύτταρα ψάχνοντας τους τύπους, πάρε αυτά που δίνουν στο κατάστημα που είναι για αυτήν την δουλειά. ;)

nick

popo re sapper eisai milame kinhth airsoft eguklopedia....telos pantwn....h9ela na rwthsw...poulaei to airsoftcenter gemisthres 3exwrista gia M92F? ???

FanIsHere

Οι Έλληνες δεν πολεμούν σαν ήρωες! Οι ήρωες πολεμούν σαν Έλληνες... (Ουΐνστον Τσόρτσιλ, 1940)

nick

popo den ta eixa parei kan xampari...euxaristw re fanh :D

nick

Παράθεση από: Blackjack στις  18 Mar 2009, 15:12:42 ΜΜ
Hi guys,ειμαι καινουριος στο φορουμ(btw πολυ καλη δουλεια!!!συνεχιστε ετσι...) και ψαχνομαι για οπλακι.
Τελευταια μου εχει κολλησει τρελα το Μ92F το χρωμιωμενο της tokyo marui.
Ποια ειναι η αποψη σας για το συγκεκριμενο οπλο???

ηθελα να προσθεσω επισης ενα αρνητικο του οπλου αυτου...ειναι χρωμιωμενο που σημαινει πως δεν μπορεις να κρυφτεις...κανει μπαμ στον εχθρο αντανακλωντας τον ηλιο....

και κατι ακομα....http://airsoftclub.gr/eshop/product_info.php?cPath=39_40&products_id=618

διαβασα εδω κατι για μπαταρια και φορτιστη,δηλαδη αμα θελω του αεριου το πιστολι το μετατρεπω και σε αεπ???

nick

δηλαδη αν αυτο το αγορασω,για να το χρησημοποιησω θελω και μπαταρια και αεριο ή μονο αεριο? ???

Falcon

Οχι αγαπητε, εννοει μεταφορικα μπαταρια και φορτιστης. Αν κανω λαθος διορθωστε με. Μονο με αεριο......

Dharry

#12
Παιδια,αν παρατηρησετε,ολα τα πιστολια αεριου του καταλογου του  ,διπλα απο το "φορτιστης και μπαταρια" εχουν εναν αστερισκο.Δεν βρηκα καποια παραπομπη,αλλα πιθανως να επισημαινει οτι φορτιστης και μπαταρια,δεν υπαρχουν στην συσκευασια του προιοντος...(ισως οποιος σχεδιαζε το site να σκοπευε να κανει την παραθεση και να το ξεχασε...) Παντως οπως ειπαν και τα αλλα παιδια,τα οπλα αεριου ΔΕΝ εχουν φορτιστες και μπαταριες (γι'αυτο και λεγονται ...οπλα αεριου)