Pia eteria airsoft protimate?

Ξεκίνησε από skotostras, 15 Mar 2009, 21:27:21 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Pia eteria airsoft exete kata protimisi?

Tokyo Marui
72 (120%)
Classic Army
39 (65%)
Echo 1
1 (1.7%)
UTG
1 (1.7%)
ASG
5 (8.3%)
KWA
3 (5%)
Umarex
2 (3.3%)
KJ Work
8 (13.3%)
Other.....
54 (90%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 60

Goodspeed

AGM από τα κινέζικα και το νέο μου απόκτημα....... Magpul/Systema  8)
No flag, no uniform, ever stopped the bbs from my gun...




dash

jing gong και cyma.προτιμω  απο το να παρω με 300-350 ευρω ενα Marui ,να παρω 2 κλωνους(και τριτο οπλο φθανει καμια φορα αναλογως) της jing gong

Frostmeister

ActionSportGames, Dboys, Bell.
Chinaman For The Win! οτι εχω παρει απο αυτους εχει βγει σκυλι μαυρο. τελος.

Βεβαιως συμφωνω με τον συμπαικτη dash, καλυτερα 3 Made In China, παρα 1 και μοναδικο Maruli ή CA (κατα την ταπεινη μου αποψη παντα...)
"If it bleeds, I can kill it. If it broke, I can fix it"

misericord

Παράθεση από: Goodspeed στις  24 Σεπ 2009, 20:22:54 ΜΜ
AGM από τα κινέζικα και το νέο μου απόκτημα....... Magpul/Systema  8)


Έχετε κολλήσει όλοι με τα σκουπίδια της Systema.
Τι το θέλεις αυτό...όλο πλαστικό είναι.

Stathis

Παράθεση από: pete_dask στις  26 Σεπ 2009, 01:04:01 ΠΜ
ActionSportGames, Dboys, Bell.
Chinaman For The Win! οτι εχω παρει απο αυτους εχει βγει σκυλι μαυρο. τελος.

Βεβαιως συμφωνω με τον συμπαικτη dash, καλυτερα 3 Made In China, παρα 1 και μοναδικο Maruli ή CA (κατα την ταπεινη μου αποψη παντα...)

Η αποψη σου εκτος απο ταπεινη δειχνει οτι δεν εισαι γνωστης του αντικειμενου

1. Η ActionSportGames δεν ειναι μαρκα ουτε εργοστασιο κατασκευης αλλα εταιρια εισαγωγης airsoft στην Δανια

2. Τα Dboys ειναι απο τα χειροτερα Κινεζικα

3.  Τα Bell ειναι τα ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ Κινεζικα

Airsoft is Life!

Frostmeister

#45
Μονο και μονο το τροπος που γραφεις τα δειχνει ολα.
Μονος σου ακυρωνεις τον εαυτο σου, αν διαβασεις αυτα που εγραψα σε απλα Ελληνικα, θα το καταλαβεις.
Υ.Γ. Αυτο μου ελειπε... να τσακωνομαι στο forum... εχω και σημαντικοτερα πραγματα να κανω Λαμπρο.
"If it bleeds, I can kill it. If it broke, I can fix it"

dash

Παράθεση από: lambros στις  26 Σεπ 2009, 01:59:05 ΠΜ
Η αποψη σου εκτος απο ταπεινη δειχνει οτι δεν εισαι γνωστης του αντικειμενου

1. Η ActionSportGames δεν ειναι μαρκα ουτε εργοστασιο κατασκευης αλλα εταιρια εισαγωγης airsoft στην Δανια

2. Τα Dboys ειναι απο τα χειροτερα Κινεζικα

3.  Τα Bell ειναι τα ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ Κινεζικα


εχει γραψει ,οτι εχει παρει απο αυτες τις  εταιριες εχει βγει μια χαρα.για μενα δεν υπαρχει γνωση .υπαρχει συγκριση στις αγορες σου και βλεπεις ποια εταιρια προτιμας και γιατι.δεν μπορεις ολες να τις ξερεις εκτος αν εχεις ενα aeg απο καθε μια που και παλι δεν ειναι κριτηριο

Gus

Παράθεση από: lambros στις  26 Σεπ 2009, 01:59:05 ΠΜ
Η αποψη σου εκτος απο ταπεινη δειχνει οτι δεν εισαι γνωστης του αντικειμενου

1. Η ActionSportGames δεν ειναι μαρκα ουτε εργοστασιο κατασκευης αλλα εταιρια εισαγωγης airsoft στην Δανια

Ειναι εταιρια εισαγωγης airsoft στην Δανια, αλλα πλεον και μεγαλου μερους της Ευρωπης. Επισης εχει εδω και καιρο προιοντα airsoft υπο την επωνυμια της οποτε υφισταται μαρκα ASG η οποια ειναι και σχετικα αξιοπιστη...

2. Τα Dboys ειναι απο τα χειροτερα Κινεζικα

Αναλογα, εχουν και μοντελα τα οποια εχουν βγει σχετικα καλα και με λιγες αναβαθμισεις γινονται αξιολογα AEGs

3.  Τα Bell ειναι τα ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ Κινεζικα

Διαφωνω η Bell βγαζει αρκετα καλα πιστολια, σε σχεση παντα με την τιμη αγορας τους η οποια ειναι αρκετα χαμηλη!


Δεν καταλαβαινω γιατι υπαρχει η ταση σε καποιους να θελουν να φανουν πιο εξυπνοι και πιο γνωστες επι του αντικειμενου που λεγεται airsoft! Νομιζω οτι ολοι εχουμε μια κοινη αγαπη για το ιδιο hobby και ο οποιος ανταγωνισμος μεταξυ μας θα πρεπει να εκφραζεται μεσα στο παιχνιδι  (παντα στα πλαισια των κανονων του παιχνιδιου ) και οχι μεσα στο forum.

jumbo

εμενα παντως και τα δυο κινεζικα που εχω, εχουν βγει σκυλια.... Να σημειωθει δε στα πρακτικα οτι το ενα << ειναι ενα απο τα χειροτερα κινεζικα>>  M4 FULL METAL D/BOYS και το αλλο AK της CYMA....

Παράθεση από: lambros στις  26 Σεπ 2009, 01:59:05 ΠΜ
Η αποψη σου εκτος απο ταπεινη δειχνει οτι δεν εισαι γνωστης του αντικειμενου

1. Η ActionSportGames δεν ειναι μαρκα ουτε εργοστασιο κατασκευης αλλα εταιρια εισαγωγης airsoft στην Δανια

2. Τα Dboys ειναι απο τα χειροτερα Κινεζικα

3.  Τα Bell ειναι τα ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ Κινεζικα




και τωρα θα πω την πλεον κλασικη μου ατακα... ας ειμαστε λιγο πιο προσεκτικοι με τους χρακτηρησμους μας για την ποιοτητα των  aeg αν δεν εχουμε οι ιδιοι εμπειρια σε καποιες μαρκες... :)
ΑΡΧΕΣΘΑΙ ΜΑΘΩΝ, ΑΡΧΗ ΕΠΙΣΤΗΣΕΙ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΝΙΚΑΕΙ ΤΑ ΠΑΘΗ ΤΟΥ

queef


Dadias

καλά, θα φτάσει και εδώ η στιγμή που κάποιες κινέζικες εταιρίες θα τι αναγνωρίζει ο κόσμος σαν chinacrap

Scharfschütze

Εχω Jing Gong (ακου ονομα  ;D ;D ) Αλλα θελω Tokyo Marui
Deutsche Wehrmacht Scharfschütze


JOE P99

ΠΑΡΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΥΟ ΠΙΣΤΟΛΙΩΝ UMAREX(WALTHER PPK/S  KAI WALTHER P99 COMPACT)CO2 BLOWBACK ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΣΟΥΝ ΣΕ ΠΙΣΤΟΤΗΤΑ Κ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΗΝ TOKYO MARUI.ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΣ THE BEST.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....
say hello to my little friend

alegolas

Επέλεξα όπλο JG λόγω σχέσης απόδοσης/τιμή. Το περιμένω από μέρα σε μέρα... Ψήφισα όμως και CA και Marui καθώς για το επόμενο όπλο μου θα επιλέξω ανάμεσα στις δύο... Γιατί δεν υπάρχει η JG στις επιλογές?
Kefalonia Airsoft Club
http://airsoftkefalonia.com

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

ψηφησα classic army γιατι απο τα οπλα που εχω το ak-47 ειναι σαν αληθινο απο βαρος και οψη,full metal and wood και ενω θεωρω και τα marui  πολυ καλα τα ak της ειναι παιχνιδια για παιδια..οσο για τα κινεζικα...οτι πληρωνεις περνεις...ενα systema θα το ηθελα αλλα πρεπει να πουλησω το σπιτι μου...
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

ROOKIEJO

εγω θα ψηφισω agm ,marousin και τμ τις 2 πρωτες γιατι εχουν ποικιλια μοντελων και οχι μονο μ16 και ακ και την τμ γιατι ειναι η δευτερη εταιρια που ασχολιθηκε με τα μοντελα οπλων.απο τα agm που εχω δεν εχω κανενα παραπονο 

pit


Noob

Marui και τα μυαλα στα κάγκελα...

Και να το επιτρεπει και η τσεπη σας αναβαθμίσεις Συστεμα...

Οτι εχω παρει απο Γιαπωνεζικο ειναι απιστευτο.. Δεν εχω παραπωνα απο τα Κινεζικα αλλα η διαφορα φαινεται στο πάτημα της σκανδαλης..
Ειδικος δεν ειμαι αλλααααααααααα Παιδες άλλη αισθηση το γιαπωνεζακι
Αδύνατον τόν μηδέν πράττοντα πράττειν εύ

Αριστοτέλης

transporter

Ψήφισα other και προτιμώ την VFC ...Παρόλα αυτά είμαι αρκετά ικανοποιημένος με την Tokyo Marui.Οσον αφορά την JING GONG,το πρώτο όπλο που πήρα ήταν αυτής της εταιρίας και έχω μείνει κάτι παραπάνω από ικανοποιημένος..!!!

avatar