Pia eteria airsoft protimate?

Ξεκίνησε από skotostras, 15 Mar 2009, 21:27:21 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Pia eteria airsoft exete kata protimisi?

Tokyo Marui
72 (120%)
Classic Army
39 (65%)
Echo 1
1 (1.7%)
UTG
1 (1.7%)
ASG
5 (8.3%)
KWA
3 (5%)
Umarex
2 (3.3%)
KJ Work
8 (13.3%)
Other.....
54 (90%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 60

Aquiline

Έχοντας μια συλλογή που αποτελείται απο Jing Gong,Cyma,TM,Classic Army,ASG αλλά και έχοντας επεξεργαστεί και κάποια ακόμα η πρώτη μου επιλογή ειναι το αγαπημένο μου Μ15Α1 Vietnam στο οποίο με ικανοποιεί απόλυτα ο κινητήρας και η ταχυβολία του.
Συνεπώς ψηφίζω Classic Army. ;) :)

EKAMenos

psifisa TM kai CA  exw oplo kai apo tis duo eteries :)
ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ ΑΜΥΝΣΘΕ ΠΕΡΙ ΠΑΤΡΙΣ  ΓΙΑΤΙ    Ο  ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ

http://www.rbgungraphics.com/thompson6in.jpg

FanIsHere

Παράθεση από: EKAMenos στις  03 Ιουν 2009, 17:32:11 ΜΜ
egw psifisa CA kai KWA giati exw ena m15a4 kai ena m9 beretta ths kwa

kai eime polu euxaristimenos kai apo ta duo :) :D ;D

Παράθεση από: EKAMenos στις  04 Ιουν 2009, 12:37:00 ΜΜ
psifisa TM kai CA  exw oplo kai apo tis duo eteries :)



Τι απ' όλα ψήφισες τελικά? :-\
Οι Έλληνες δεν πολεμούν σαν ήρωες! Οι ήρωες πολεμούν σαν Έλληνες... (Ουΐνστον Τσόρτσιλ, 1940)

BoBKiD

Tokyo Marui και Western Arms.

Έχουν περάσει απ΄οτα χέρια μου η πλειοψηφία των εταιρειών που αναφέρθηκαν (εκτός από τα SYSTEMA που ανέφερε ο SAPPER  :( ) και μπορώ να πω ότι η Tokyo Marui είναι εγγύηση, ενώ από sidearms προτειμώ τα Western Arms λόγω ποιότητας κατασκευής.

Raven

παρόλο που έχω ένα TM SR 16 Knights με εκτοξευτή οβίδων M203, 8a συμφωνήσω με το φίλο SAPPER ότι τα systema είναι πρώτο στην επιλογή μου.

Που θα πάει θα το αποχτήσω στο προσεχες μέλλον  8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

JAMES

marui επειδη οι Ιαπωνες ειναι πιο μπροστα απο ολους στην τεχνολογια κ στην αξιοπιστια.

misericord

Τα Systema είναι απαράδεκτα...σκουπίδια πραγματικά.

Marui και τα μυαλά στα mixer.

Συγκρίνεται το απίστευτο So(a)pmod με το M4 της Systemα.

SAPPER

Παράθεση από: misericord στις  30 Ιουν 2009, 01:42:23 ΠΜ
Τα Systema είναι απαράδεκτα...σκουπίδια πραγματικά.

Marui και τα μυαλά στα mixer.

Συγκρίνεται το απίστευτο So(a)pmod με το M4 της Systemα.
Ανταλλάζουμε ?, εε.. φανταστικέ misericord :D , καινούργιο θα το πάρεις από το μαγαζί το SOPMOD...

skotostras

#28
Παράθεση από: JAMES στις  28 Ιουν 2009, 23:33:02 ΜΜ
marui επειδη οι Ιαπωνες ειναι πιο μπροστα απο ολους στην τεχνολογια κ στην αξιοπιστια.
kai i systema iaponeziki einai ;D ;D ;D
@misericord
Gt re c? Enoeis gia tin timi i genikos skoupidia? to vrisko kapos alokoto kai eksopragmatiko,
einai giaponeziko,einai akrivo, opote 8a prepei na dikaiologi kai aksiopisteia......



Edit:   Den m apadises  >:(  >:(   >:(   >:(   ;D
                      ||
                      ||
                      \/

misericord

Μου πιάνεις λίγο τα οπίσθια Sapper αλλά θα το σκεφτώ  ;D ;D ;D

MARKSMAN

Ψήφησα Marui για την λεπτομέρεια.

misericord

@skotostras

Έχεις πιάσει κανένα Systema στα χέρια σου και να σου άρεσε?

Σου λέω απλά απαράδεκτα... πρώτα από όλα καμία αξιοπιστία, απαράδεκτο rate of fire, απαράδεκτη συγκέντρωση, κανένα ρεαλισμό και πανάκριβα...σου λέω για πέταμα.

Haroth

Ψήφισα CA, έχω 1 Μ15Α4 Sportline & το Blowback και μέχρι στιγμής δουλεύουνε άψογα, ειδικά το blowback τα σπάει  :D

Koupan

Τokio marui και επιφυλακτικά Classic Army γιατί παράγγειλα ένα αλλά το περιμένω να δώ αν έιναι καλό

ΓΑΣΤΟΥ

classic army γιατί απλά μου έκανε η όλη φάση... ;) Αμα ήθελα να είναι τέλειο θα παιρνα το αληθινο... :o ::) ;D

BEAST


MitsoS_O_Yakuza

Japan Japan k Japan αντε ας κανω τα στραβα ματια και για λιγο απο Honk Kong μερια
JapaN-PoweR-FroM-GreecE

MediCat

Παντρεμενη με τον Mitsos_O_Yakuza

Predator

Επελεξα Classic army γιατι μου αρεσουνε τα σωματα των AEG της,για τα Proline εννοειτε  και γιατι μεχρι στιγμης μου εχει βγει αξιοπιστη.

Hornet

tokyo marui για την αξιοπιστια τους και γενικοτερα την ανωτεροτητα τους σε σχεση με αλλες μαρκες και κυριως VFC γιατι ακουω οτι ειναι η καλυτερη και στο μακρινο μελλον θα το διαπιστωσω και ιδιος και τελος διοτι πολλα μοντελα της ειναι κατασκευασμενα απο ατσαλι!!!
you'll fire your musket but l'll run you through...