TM VSR-10 G Spec H CA M24 Socom Sniper

Ξεκίνησε από ntzev, 13 Mar 2009, 19:25:35 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

ntzev

Καλησπέρα σε όλους καταρχήν.

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα sniper rifle και έπειτα από αρκετές μέρες ψάξιμο κατέληξα σε αυτά τα 2 (αγαπημένο βέβαια είναι μόνο το PSG-1, το ερωτεύτηκα από τότε που είδα τον Solid Snake στο MGS 1 να το χρησιμοποιεί για όσους ξέρουν, αλλά για να το αγοράσεις και να γίνει effective...ζήσε μάη μου που λένε). Nways, για να μην μακρυγορώ αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι ποιό από τα 2 θα με συμβουλεύατε να πάρω (καθότι είμαι σχετικά καινούργιος στο airsoft); Μέχρι στιγμής έχω τρία ΤΜ, ένα g36c(~360fps), ένα ΜΚ23 Socom, ένα AEP glock και πρέπει να πω οτι απο πλευράς ποιότητας έχουν βγεί πολύ καλά. Τα CA είναι εξίσου καλά με τα ΤΜ; Επίσης να προσθέσω οτι όποιο από τα 2 και να αγοράσω τελικά, θα το πάρω αναβαθμισμένο να βγάζει 450-500 fps για να μπορώ να εκπληρώσω σωστά τον ρόλο του snipera.... :P ;D. Thnx!

ntzev

Ωραία, ας υποθέσουμε πως τα πεδία υπάρχουν. Τότε σε αυτή την υποθετική περίπτωση; Θέλω και να το καμαρώνω btw! :)

ntzev


SAPPER

Γιατί στην ουσία θα τα αλλάξεις όλα τα εντόσθια προκειμένου να κάνεις καλή δουλειά. ;D