Andvanced combat optical gunsight

Ξεκίνησε από nikos1990, 08 Δεκ 2010, 16:10:11 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

nikos1990

Αν εχει κανεις το συγκεκριμενο ACOG http://www.airsoftclub.gr/eshop/product_info.php?cPath=67_69&products_id=1003 μπορει να πει η να βαλει καμια φοτο για το πως ειναι? π.χ. θα εχω κατι τετοιο που διχνω η κατι αλλο?
I can see you but you can't if you run you will only die tired and one shot is enough for one kill

klampanos

Ναι γιατί είναι ACOG STYLE RED DOT,το κανονικό έχει σταυρόνημα κι όχι κουκκίδα

Ozymandias

Επισης θα εχει μεγεθυνση Χ4

nikos1990

Καλησπερα , ειναι καλο το Χ4 που ειπε ο ΟΖY
I can see you but you can't if you run you will only die tired and one shot is enough for one kill

Ozymandias

Φοβερο μοντελο το Χ4.....και σε καλη τιμη. Οπου το βρεις να το αγορασεις

WhiskeyX-ray

#5
Παράθεση από: Ozymandias στις  08 Δεκ 2010, 19:20:21 ΜΜ
Φοβερο μοντελο το Χ4.....και σε καλη τιμη. Οπου το βρεις να το αγορασεις

To X5 ειναι ακομα καλυτερο αλλα καιει πολυ ρε γμτ

nikos1990

#6
Οντως νομιζω θα με βολεψει αρκετα το Χ4,εεε πρασινο ειναι για νυχτα σωστα και κοκκινο για μερα αν ομως φορας Night vision goggles το κοκκινο φαινεται πρασινο οπως ολα τα αλλα γυρω σου δεν ξεω ομως για το Χ5 γιατι WhishkeyX-ray λες καιει αρκετο ρευμα
I can see you but you can't if you run you will only die tired and one shot is enough for one kill

Ozymandias

Το Χ6 ειναι ακομα καλυτερο......αλλα ακριβο!

klampanos

Παράθεση από: nikos1990 στις  08 Δεκ 2010, 19:32:01 ΜΜ
Οντως νομιζω θα με βολεψει αρκετα το Χ4,εεε πρασινο ειναι για νυχτα σωστα και κοκκινο για μερα αν ομως φορας Night vision goggles το κοκκινο φαινεται πρασινο οπως ολα τα αλλα γυρω σου δεν ξεω ομως για το Χ5 γιατι WhishkeyX-ray λες καιει αρκετο ρευμα

σιγα μην σου ανεβει κι ο λογαριασμος της ΔΕΗ που καιει παραπανω ;D ΚΑΝΕΙ εννοει οχι καιει.Αν φορας Night vision goggles υπαρχει συμβατοτητα στα κανονικα και εμφανιζεται σε πρασινο χρωμα,και παλι οχι στα ACOG.

WhiskeyX-ray


nikos1990

Whiskey σορυ επλανηθην ;D ;D ;D ;D ;D ρε παιδια τα τα αληθηνα ενοω τα στρατιοτικα Optics μπενουν στα οπλα μας τα Αιρσοφτ ?γιατι οπως εχω πει εχω ενα ξαδερφακι στον Καναδικο στρατο και χρησιμοποιουν ρεντ ντοτ και κυριως τα ELCAN που ειναι πολυ καλα αν γινετε να τα βαλουμε στα δικα μας του λεω αν γινεται φυσικα να στηλει κανενα :) :) :) :) :)
I can see you but you can't if you run you will only die tired and one shot is enough for one kill

G.P.S.

Παράθεση από: nikos1990 στις  08 Δεκ 2010, 23:36:44 ΜΜ
Whiskey σορυ επλανηθην ;D ;D ;D ;D ;D ρε παιδια τα τα αληθηνα ενοω τα στρατιοτικα Optics μπενουν στα οπλα μας τα Αιρσοφτ ?γιατι οπως εχω πει εχω ενα ξαδερφακι στον Καναδικο στρατο και χρησιμοποιουν ρεντ ντοτ και κυριως τα ELCAN που ειναι πολυ καλα αν γινετε να τα βαλουμε στα δικα μας του λεω αν γινεται φυσικα να στηλει κανενα :) :) :) :) :)
Φιλε μου απαγορευεται η κατοχη ή\και χρηση σκοπευτικων βοηθηματων αναδειξης\καταδειξης στοχου.
Ποσο μαλλον να "σου στειλουν" απο εξωτερικο. ;)
Ακομα & αν για καποιους "ειδικους λογους" μπορεις να το κανεις,
δεν το διατυμπανιζεις στα forum για αποφυγη "δυσαρεστων καταστασεων". ;)

Φιλικα, Θανος.


Ozymandias

Εγω παλι εχω ενα κολληταρι στους SEALs στο Αφγανισταν, και σκεφτομαι να δω αν μπορει να μου στειλει κανενα predator

::) ::) ::) ::) ::)

Demon

Παράθεση από: Ozymandias στις  09 Δεκ 2010, 02:29:58 ΠΜ
Εγω παλι εχω ενα κολληταρι στους SEALs στο Αφγανισταν, και σκεφτομαι να δω αν μπορει να μου στειλει κανενα predator

::) ::) ::) ::) ::)

Οζυ αμα βρεις θέλω και γω  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

nikos1990

#14
Και αντι για πυραβλους τι θα πεταει μπιλιες ??? να και ο ξαδερφος και αυτος στο Αφγανισταν
I can see you but you can't if you run you will only die tired and one shot is enough for one kill

nikos1990

Το Predator δεν ειναι εκεινο το αεροπλανακι σαν αυτο που εχει στο MW2?γιατι δεν θημαμε καλα
I can see you but you can't if you run you will only die tired and one shot is enough for one kill

mirrage

#16
Παράθεση από: Ozymandias στις  09 Δεκ 2010, 02:29:58 ΠΜ
Εγω παλι εχω ενα κολληταρι στους SEALs στο Αφγανισταν, και σκεφτομαι να δω αν μπορει να μου στειλει κανενα predator

::) ::) ::) ::) ::)

Στην σειρά σου κύριος!
Περιμένουμε και άλλοι!!!

;D ;D ;D


Επίσης θα ήταν καλό να περιορίσουμε τις κουβέντες περί ανέμων και υδάτων.
Όχι τίποτε άλλο αλλά χάνουμε τον καιρό μας με ανούσιες συζητήσεις .
Τι να τα κάνουμε τα αληθινά ACOG στο αιρσοφτ?
Ακόμα και τα Χ4 Χ5 Χ15 MoufaPoints είναι άχρηστα όταν οι μπίλιες φτάνουν
με δυσκολία τα 20 μέτρα!

Maleficus

και ακόμα πιο άχρηστα θα είναι όταν στη ψειρρού θα ζητάμε να πάνε να μας πάρουν τσιγάρα ....