URBAN X-FILES part 2+1/4

Ξεκίνησε από Dulas, 24 Φεβ 2009, 17:16:35 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Dulas

.

pit


pit


tRappED7

Πολλές...αλλά επειδή υπάρχουν και αρκετά "κοντινά" θα περιμένω λίγο ακόμα αν υπάρχουν άτομα τα οποία επιθυμούν τη μη δημοσίευση του προσώπου τους.

pls pm me here or @ the "other" forum...

Με εκτίμηση
Trapped7

SAPPER

Ο καημενος ο Entryman... τον πηρε ο υπνος περιμενοντας κανενα να περεσει απο κατω  :D :D :D
σε μια στιγμη που περασα τον ειδα γεματο χαρα... "Επιτελους θα παιξουμε:D :D :D

tRappED7

Ελα καλημέρα σε όλους. :)

Έτοιμο το xfiles part2,25 που περιμένατε.

Μπορείτε να πατήσετε στον ακόλουθο σύνδεσμο και να δείτε άλμπουμ με φωτογραφίες του Κυριακάτικου παιχνιδιού.
http://picasaweb.google.gr/trapped7/Xfiles225220209UrbanHellasAirsoftGameSounio#

Πάμε γι'άλλα λοιπόν....και τα καλύτερα έρχονται.
8)
Υπάρχουν φωτος και σε κάποιες άλλες κάμερες....τις μαζεύουμε κι αυτές...

feel free to make any comments you'd like
:)

8)

tRappED7


fanioles

Παιδια off topic αλλα μιας και συζητιέται,  Ασχολούμαι ημιεπαγγελματικα (2η δουλεια) με παραγωγές βιντεο κλιπ.

Πολλά μονταζ τα κάνω μόνος μου απο χομπυ.  Αν θέλετε και έχετε υλικό μπορώ να φτιάξω πολύ ομορφα πράγματα.  Μπορούμε να κάνουμε και οργανωμένα γυρίσματα αν υπάρχει η όρεξη και έχω και βοήθεια. !

SAPPER

Παράθεση από: fanioles στις  25 Φεβ 2009, 16:15:56 ΜΜ
Παιδια off topic αλλα μιας και συζητιέται,  Ασχολούμαι ημιεπαγγελματικα (2η δουλεια) με παραγωγές βιντεο κλιπ.

Πολλά μονταζ τα κάνω μόνος μου απο χομπυ.  Αν θέλετε και έχετε υλικό μπορώ να φτιάξω πολύ ομορφα πράγματα.  Μπορούμε να κάνουμε και οργανωμένα γυρίσματα αν υπάρχει η όρεξη και έχω και βοήθεια. !
Έλα ρε man λίγα λίγα μας τα λες? θα σε έχω υπ όψιν ;)

Mil.Sim.On


SAPPER

Παράθεση από: Mil.Sim.On στις  26 Φεβ 2009, 09:49:35 ΠΜ
μερικές αρτιστίκ και απο εμένα....



http://picasaweb.google.gr/Mil.Sim.On75/lzKnKD#5306994469861612434
Καλα βρε συμεων τουριστας εισαι  :D :D :D περιμενα να δω τιποτα συμπλοκες και πανικο και ρομαντιστικα... :D :D :D

Mil.Sim.On

μα τι να κάνω Βασίλη μου??? ;D  :P Ξύπνησε ο φωτογράφος μέσα μου!!!!!! :P :P Με έπιασε μια  ρομαντζάδα ένα πράμα!!!!! ;D ;D ;D ;D