Δημόσια Συγγνώμη

Ξεκίνησε από Maleficus, 01 Σεπ 2010, 04:54:03 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Maleficus

Όπως μπορείται να δείτε ή να αναρωτηθήτε το αυτονόητο έγινε άρση του αποκλεισμού μου , ύστερα απο επικοινωνία που είχα με τους υπεύθυνους του φόρουμ και απο την εμφανή  κατανόηση του λάθους μου το οποίο οφείλεται σε ένα κείμενο με άκρως υβριστικό περιεχόμενο καθώς και  αναφορές σε άλλους χρήστες όπου απαγορεύεται απο τους κανόνες του φόρουμ.

Δυστηχώς βγήκα εκτός εαυτού , διότι οι κανόνες επιβάλλουν " Η συζήτηση εναντίον μελών ή εναντίον των κανόνων, που παρουσιααζονται εδώ, θα οδηγήσει σε τιμωρία, ενώ τα θέματα που έχουν δημιουργηθεί με σκοπό την πρόκληση προβλημάτων θα διαγράφονται." (http://www.airsoftclub.gr/forum/index.php/topic,12.0.html ) , καθώς και πώς ότι προσωπικό παράπονο υπάρχει πρέπει να διευθετείται με αναφορά στο συντονιστή  και όχι με την δημιουργία καινούριου θέματος ή με τη χρησιμοποίηση προσωπικών μυνημάτων ( δεν ισχύει για τα λαμόγια ) .

Δυστηχώς αντί να πατήσω το κουμπάκι της αναφοράς στο συντονιστή , προτίμησα το δρόμο της λεκτικής βίας , και για αυτό ζητώ συγγνώμη απο όποιον διάβασε το πόστ μου , όπως επίσης και απο τους διαχειριστές αυτού του φόρουμ μιάς και καταχράστηκα τη φιλοξενία τους , και υπόσχομαι να μη ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο μιάς και εκτιμώ τη δεύτερη και τελευταί ευκαιρία που μου δώσανε !

Λαμόγιο δεν είμαι , δεν ήμουν ποτέ αθάνατος , δεν πείραξα ποτέ το όπλο μου να παίζει στα 350 FPS με 030grm ΒΒ , και ποτέ δε προκάλεσα τραυματισμό όπως επίσης ποτέ δεν έκανα απάτες στις αγοραπωλησίες αλλά ούτε και έφτιαξα διπλό λογαρισαμό . Ότι λέω το λέω με όνομα που ξέρετε και αναλαμβάνω τις ευθύνες των πραξεών μου !!

Επίσης είχα κάνει disable τα cookies απο τον φυλλομετρητή μου και είδα ότι μερικοί υπονοήσανε πώς ήμουν κάποιος άλλος !
'Οτι είμαι το δεξί χέρι κάποιου και πάει λέγοντας ( αν και σε αυτό εχω απαντήσει σε άλλο θέμα ) !
Κάτι τέτοιο βλάπτει το χώρο και το καινούριο αίμα όσο το έβλαψα και εγώ με το επίμαχο πόστ μου ! και όπως έχω πεί πιο πάνω ότι λέω το λεώ με όνομα που να το ξέρετε !

Επίσης αυτό το θέμα δεν είναι προς συζήτηση , και για αυτό θα κλειδωθεί άσχετα αν αναφέρεται σε όλο το φόρουμ και  μιάς και δε θέλω να συνεχιστεί το θέμα , όπως και κανείς άλλος πιστεύω , για αυτό μάλλον θα διαγραφεί και η οποιαδήποτε απάντηση . Για αυτό το λόγο είναι στα οφ- τοπικ και όχι στις  Γενικές Συζητήσεις

Ότι θέλετε με π.μ !!!

ΕDIT : miss-clicking