sportline και τροποποιηση, συμφερει;

Ξεκίνησε από TOYRKOFAGOS, 10 Φεβ 2009, 14:34:18 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

TOYRKOFAGOS

γεια σας ειμαι νεος στο forum και ακομα δεν έχω αποκτήσει οπλο

θελω να ρωτησω εαν συμφερει απο θεμα κόστους και ποιοτητας να αγορασω καποιο οπλο απο τη σειρά spοrtline και μετα να το αναβαθμισω εσωτερικα ή να παρω απο τα άλλα απευθειας. ??? :-\
ειχα διαβασει σε ενα θέμα οτι καποιος για να το αναβαθμίσει εσωτερικά του πηγε κάπου στα 70 ευρωπουλακια...
σκέφτομαι να πάρω κάτι σε Μ4 ή Μ15 ή Μ733  ;)

Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ

FanIsHere

#1
Πιστεύω ότι αυτό το topic ταιριάζει περισσότερο στην κατηγορία AEG (Automatic Electric Guns) ή στην κατηγορία Αναβαθμίσεις - Μετατροπές - Μετασκευές. Τέλος πάντων. Να σου διευκρινίσω ότι μόνο το τελευταίο link που έδωσες αφορά τα sportline. Τα υπόλοιπα δεν είναι sportline.

Anyway. Το θέμα αυτό έχει πολυσυζητηθεί και σε πολλά άλλα topics και αντιπροσωπεύει καθαρά τον καθένα ξεχωριστά! Για αρχή του αθλήματος, πιστεύω ότι τα sportline είναι μια χαρά, αλλά και ότι με διάφορες μετατροπές που δεν είναι ιδιαίτερα ακριβές, θα γίνει ακόμα καλύτερο. Με το να πάρεις ένα ακριβό AEG, στο οποίο θα θέλεις επίσης να κάνεις κάποιες μετατροπές/αναβαθμίσεις, θα σου κοστίσει και πάλι πιο ακριβά.
Πιστεύω ότι εντέλη πρόκειται καθαρά για το τι σηκώνει η τσέπη σου...
Οι Έλληνες δεν πολεμούν σαν ήρωες! Οι ήρωες πολεμούν σαν Έλληνες... (Ουΐνστον Τσόρτσιλ, 1940)

akis993

συμφονώ με τον fanishere είναι καλύτερα να δείς πόσα λεφτά μπορείς και θέλεις να διαθέσεις και μετά να ψάξεις και να βρείς.

RAMIREZ

προσωπικά πριν από ενα χρόνο αγόρασα ένα sportline με το οποίο και παίζω ακόμα μια χαρά.Περίπου 15 παιχνίδια.Απόλυτα αξιόπιστο στην σχέση value for money.Άποψή μου λοιπόν είναι ότι για έναν νεοφερμένο η επιλογή είναι πολύ καλή προκειμένου να διαπιστώσει εάν η συγκεκριμένη ασχολία του ταιριάζει του αρέσει κλπ.όσο αφορά μεταγενέστερες αγορές οι προλαλλήσαντες μίλησαν ορθά.