Mobile Main Menu

The Real Facebook

Ξεκίνησε από Admax, 06 Ιουλ 2010, 02:07:35 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Admax

Το Facebook: Όλη η αλήθεια...


Δείτε το και μοιράστε το όπου μπορείτε να δουν όλοι τι είναι το facebook.. και όχι μονο!

Stathis

Εφτιαξε κανα 15χρονο αμερικανακι το βιντεακι και ψαρωσες. Σιγα μην στην πεσει η CIA  8) για κατασκοπια  ;D ;D ;D
Airsoft is Life!

skotostras

#2
Παράθεση από: lambros στις  06 Ιουλ 2010, 07:55:21 ΠΜ
Εφτιαξε κανα 15χρονο αμερικανακι το βιντεακι και ψαρωσες. Σιγα μην στην πεσει η CIA  8) για κατασκοπια  ;D ;D ;D
κάνεις μέγα λάθος.
facebook και άλλα τέτιου στιλ ειίναι privacy invaders.
ευτηχός κάτι τέτιο πάντα υποψιαζόμουν και έκθεσα απειροελάχιστες πληροφορίες στο δικό μου.
Συνειδητοποιείς οτι βάζεις τόσες πληροφορίες σε επαφή με όλο τον κόσμο?....

chief

Παράθεση από: lambros στις  06 Ιουλ 2010, 07:55:21 ΠΜ
Εφτιαξε κανα 15χρονο αμερικανακι το βιντεακι και ψαρωσες. Σιγα μην στην πεσει η CIA  8) για κατασκοπια  ;D ;D ;D
Για ψαξε λιγο για USA Patriot ACT. Εκτός αν νομίζεις ότι το FB Εξαιρείται από τον νόμο.
"The Act dramatically reduced restrictions on law enforcement agencies' ability to search telephone, e-mail communications, medical, financial, and other records; eased restrictions on foreign intelligence gathering within the United States; expanded the Secretary of the Treasury's authority to regulate financial transactions, particularly those involving foreign individuals and entities; and broadened the discretion of law enforcement and immigration authorities in detaining and deporting immigrants suspected of terrorism-related acts."
http://en.wikipedia.org/wiki/USA_PATRIOT_Act

antonis81

πω πω διαβολικα πραγματα :) :) :)


απτη  την στιγμη που εισαι στο ιντερνετ,μπορουν να βρουν στοιχεια σου ειτε πολλα ειτε λιγα http://www.google.gr/search?q=Stavros3&hl=el&client=firefox-a&hs=tnk&rls=org.mozilla:en-US:official&ei=nfwyTJ6qG6GHOLC3kOgB&start=10&sa=N  δες αυτο. βαλε και το δικο μου ν αδεις τι θα βγαλει ::)

στο χερι του καθενος ειναι τι θα αποκρυψει και τι οχι.
    

Admax

Παράθεση από: antonis81 στις  06 Ιουλ 2010, 12:54:58 ΜΜ
πω πω διαβολικα πραγματα :) :) :)


απτη  την στιγμη που εισαι στο ιντερνετ,μπορουν να βρουν στοιχεια σου ειτε πολλα ειτε λιγα http://www.google.gr/search?q=Stavros3&hl=el&client=firefox-a&hs=tnk&rls=org.mozilla:en-US:official&ei=nfwyTJ6qG6GHOLC3kOgB&start=10&sa=N  δες αυτο. βαλε και το δικο μου ν αδεις τι θα βγαλει ::)

στο χερι του καθενος ειναι τι θα αποκρυψει και τι οχι.


Lol  Δεν είμαι εγώ αυτός.. υπάρχουν και άλλοι με τέτοιο όνομα! :P

agent 47

Υπάρχουν άνθρωποι οι οποίοι παρουσιάζουν την ζωή τους στους τόπους κοινωνικής διαδυκτίωσης  όπως ονομάζονται ελλήνικά είτε λέγεται facebook είτε twitter είτε myspace και πάει λέγοντας. Πρέπει όλοι μας να προσέχουμε τι βγάζουμε στην φόρα για την δική μας ασφάλεια και μόνο. Δεν λέω ότι όλα είναι CIA  αλλά η απόκρυψη των προσωπικών μας δεδομένων θεωρείται αναγκαία στην εποχή μας.
if you can't beat them
DIE TRYING!!!!

Rebels Airsoft Team

Kallistos

Γνωστά αυτά!
Μόνο ο χρόος θα δείξει ομως.
Σιγουρα σαν κοινωνία δεν παμε καλά...

'Η στραβός ειναι ο γυαλός, ή Στραβά αρμενίζουμε!
Ready... Steady... Fire...!!!

dyzio2206

είμαι της άποψης ότι αν θελήσει κάποιος φορέας(συνήθως κυβερνητικός) να σε βρει θα σε βρει.. τώρα το αν θα σε βρει σε 10 μέρες ή σε 2 και το ποια μέσα θα χρησιμοποιήσει είναι άλλο κεφάλαιο...

και γιατί κάνει τέτοια εντύπωση δεν μπορώ να καταλάβω... σε τελική ανάλυση.. είναι στο privacy pollicy.. που πάει να πει ότι το αποδεχτήκαμε με το που κάναμε accept..  ;)
...."Σοφόν εν βούλευμα πολλάς χέρας νίκα..."