Mobile Main Menu

Sniper ghost warrior pc

Ξεκίνησε από ampelift, 26 Ιουν 2010, 13:44:45 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

ampelift


Sniper: Ghost Warrior Debut Trailer
Λοιπόν όποιος το θέλει του το (δανείζω ;D) με ένα PM  ;D

Ατροτος


Jayhawk

Επαιξα το demo και δεν με ενθουσιασε... :-\

dash

το κατεβασα..το χω παιξει λιγο.συμπαθητικο απλα..οποιος το θελει σε rapidshare η hotfile λινκς να μου στειλει pm

Shaddix

Παράθεση από: Jayhawk στις  26 Ιουν 2010, 14:01:16 ΜΜ
Επαιξα το demo και δεν με ενθουσιασε... :-\

Mια απο τα ιδια και εδω ...

TS

που μπορω να βρω και να κατεβαω το demo και μηπως υπαρχει για xbox360???

Bakos

Φενοταν καλο αλλα μεγαλη Μουφα ειναι τελικα...
Bakos 2010 ©

MitsoS_O_Yakuza

ε ρε Χbox που θελετε....
JapaN-PoweR-FroM-GreecE

ampelift

Παράθεση από: MitsoS_O_Yakuza στις  15 Ιουλ 2010, 01:18:47 ΠΜ
ε ρε Χbox που θελετε....

Ναι τι να σου πω!!!!!!!!, με κάρτα γραφικών περασμένης 5ετιας. Με αποτυχημένες προσπάθειες μεταφοράς των τίτλων του pc.
Τα έχουμε πει Μήτσο τα F.P.S θέλουν ποντικάκι και καλή καρτουλα γραφικών, γιατί κάθε τσιπακι έχει νέα τεχνολογία (DIRECTX 11) και σου δείχνει άλλα γραφικακια.Και αυτό γίνεται γιατί τα περισσότερα fps του pc είναι μετροπρογραμματα. ;D  ;)

Ατροτος

Παράθεση από: ampelift στις  15 Ιουλ 2010, 08:02:32 ΠΜ
Ναι τι να σου πω!!!!!!!!, με κάρτα γραφικών περασμένης 5ετιας. Με αποτυχημένες προσπάθειες μεταφοράς των τίτλων του pc.
Τα έχουμε πει Μήτσο τα F.P.S θέλουν ποντικάκι και καλή καρτουλα γραφικών, γιατί κάθε τσιπακι έχει νέα τεχνολογία (DIRECTX 11) και σου δείχνει άλλα γραφικακια.Και αυτό γίνεται γιατί τα περισσότερα fps του pc είναι μετροπρογραμματα. ;D  ;)

Εγω νομιζω οτι ειναι καλιτερο ενα PS3 με μια SONY Bravia 42in. HD,με τελικη αναλιση 1080p+ενα καλο home Cinema.Τωρα αν θες ακομα καλιτερα περνεις μια 3D τηλεοραση.

ampelift

Φίλε Άτρωτε καλημέρα,εγώ θα κεράσω καφεδάκι στο σπίτι μου και θα σου βάλω το ίδιο παιχνίδι στο ps3 σε 1080p κ το ιδιο παιχνίδι στο pc στο συγκεκριμένο μόνιτορ με φουλ όλα http://www.msystems.gr/index.php?category=2323&product=10282 και η καρτα ειναι η http://www.plaisio.gr/Computers/Hardware/SVGA/Gigabyte-VGA-PCI-EX-Gigabyte-5970-R597D5-2GD-B-R597D5-2GD-B.htm
και θα μου πεις μόνος σου μετά ;)

Ατροτος

Δεν λεω απο οτι φενετε θα μαμανε τα γραφικα αλλα θεορω οτι ο υπολογιστης δεν ειναι για να παιζει καποιος.Επισης στο PS3 δεν εχει σημασια μονο να ανεβασεις την αναλιση,δηλαδη αν το εχεις στα 1080p αλλα σε μη HD τηλεοραση και χωρις να ειναι συνδεδεμενα με ενα καλο καλοδιο δεν θα ειναι καλη η εικονα.Επισης αν δεν βαλεις ξεχοριστα ηχεια και ο ηχος ειναι απο τα  ηχεια της τηλεορασης δεν ειναι αρκετα καλο.Τωρα δεν ξερω αν εχεις βαλει ολα αυτα και συνεχιζουν τα γραφικα και ο ηχος του υπολογιστη να ειναι καλιτερα απο του PS3.Το συγουρο ειναι οτι εχεις δωσει πολλα λευτα. ;)

ampelift

Παράθεση από: Ατροτος στις  15 Ιουλ 2010, 13:55:59 ΜΜ
Το συγουρο ειναι οτι εχεις δωσει πολλα λευτα. ;)
+2500
Τον ήχο όταν παίζω τον παίρνω απ τον ενισχυτή 7.1 για ποιο ρεαλισμό !!!

Bakos

Παράθεση από: ampelift στις  15 Ιουλ 2010, 14:13:51 ΜΜ
+2500
Τον ήχο όταν παίζω τον παίρνω απ τον ενισχυτή 7.1 για ποιο ρεαλισμό !!!


Πληρωσες 2500 ευρω και ακομα παζεις 2D σε 27 ιντσες?!? (στο μπανιο μου εβαλα μια 26αρα προχθες)  ... χαχαχα! xD  ;)

Αν μπορουσα να ξοδεψω τοσα λεφτα εγω θα επερνα:
1) Samsung 46" 3D - LED 200Hz με Mega αντιθεση (2.150 €)
2) PS3 Slim 250Gb 3D Ready (300 €)
3) Αυτη την καρεκλα: http://gadgetsaplenty.com/wp-content/uploads/2009/12/cool-chair.jpg (με 12 θεσεις μασαζ και αναψυκτηριο)

Συνολο: 2.540 ευρω
Bakos 2010 ©

ampelift

#14
Παράθεση από: Bakos στις  16 Ιουλ 2010, 12:48:26 ΜΜ
Πληρωσες 2500 ευρω και ακομα παζεις 2D σε 27 ιντσες?!? (στο μπανιο μου εβαλα μια 26αρα προχθες)  ... χαχαχα! xD  ;)

Αν μπορουσα να ξοδεψω τοσα λεφτα εγω θα επερνα:
1) Samsung 46" 3D - LED 200Hz με Mega αντιθεση (2.150 €)
2) PS3 Slim 250Gb 3D Ready (300 €)
3) Αυτη την καρεκλα: http://gadgetsaplenty.com/wp-content/uploads/2009/12/cool-chair.jpg (με 12 θεσεις μασαζ και αναψυκτηριο)

Συνολο: 2.540 ευρω
samsung 46'' έχω όχι όμως 3d 200hz είναι normal 100hz.(δώρο απ τους κουμπάρους ;))
To ps3 είναι απάτη της sony 3 σοβαροί τίτλοι σε 4 χρόνια? σοβαρά μιλάμε τώρα? και το BLU-RAY αααααλη απάτη κ αυτό ,πλέρωνε για να δεις hd. Υπάρχουν τα MKV και είναι τσάμπα φιλαράκο. Το μασάζ και τους καφέδες μου τα κάνει η γυναίκα μου δεν χρειάζεται να τα πληρώσω  ;)
οποτε 1600 η TV και 340 το ps3+την καρέκλα που δεν μου την κοστολόγησες βγαίνει το κόστος του pc που έχω και τρίβω τα μάτια μου με αυτά που βλέπω ;)  

Hardcore G.T.

Παράθεση από: ampelift στις  16 Ιουλ 2010, 13:13:13 ΜΜ
To ps3 είναι απάτη της sony 3 σοβαροί τίτλοι σε 4 χρόνια? σοβαρά μιλάμε τώρα? και το BLU-RAY αααααλη απάτη κ αυτό ,πλέρωνε για να δεις hd



+10
Παρτε Xbox 360 να κανετε δουλεια σας!!!   ;D ;D ;D
Anyway

Το game το ειδα που το επαιζε ενας φιλος και μου φανηκε αν οχι τελειο .....μετριο εως καλο...
καλα γραφικα και μου αρεσει πολυ το bullet camera οταν ριχνεις headshot...


Υπερανω ολων η Πατρις

Bakos

Παράθεση από: ampelift στις  16 Ιουλ 2010, 13:13:13 ΜΜ
samsung 46'' έχω όχι όμως 3d 200hz είναι normal 100hz.(δώρο απ τους κουμπάρους ;))
To ps3 είναι απάτη της sony 3 σοβαροί τίτλοι σε 4 χρόνια? σοβαρά μιλάμε τώρα? και το BLU-RAY αααααλη απάτη κ αυτό ,πλέρωνε για να δεις hd. Υπάρχουν τα MKV και είναι τσάμπα φιλαράκο. Το μασάζ και τους καφέδες μου τα κάνει η γυναίκα μου δεν χρειάζεται να τα πληρώσω  ;)
οποτε 1600 η TV και 340 το ps3+την καρέκλα που δεν μου την κοστολόγησες βγαίνει το κόστος του pc που έχω και τρίβω τα μάτια μου με αυτά που βλέπω ;)  

Καλα ok σε καταλαβαινω... και εμενα αν μου επαιρναν 2500 ευρω για εναν υπολογιστη τα ιδια θα ελεγα...   ;D
Και αν τριβεις τα ματια σου με το 2D στις 27" αν δεις 3D σε 46" Led Ultra τι θα κανεις???

(την καρεκλα την εχω κοστολογισει και εχει 80 pounds (Αγγλιας) αν ενδιαφερεσε. Ειναι 2.540 με την καρεκλα ειναι)
Το PS3 παιζει MKV (χωρις mod) αλλα και παλι προτιμω να νοικιαζω Blue-Ray με 1.20 ευρω...
Επισης το monitor που εστηλες ειναι 27" και οχι 46"
Bakos 2010 ©

Bakos

Τελος παντων ας μην κολλαμε τοσο πολυ με τα παιχνιδια γιατι μετα θα μας τσακισουν στο Airsoft  ;D
Bakos 2010 ©

Ατροτος

Παράθεση από: Pezonauths στις  16 Ιουλ 2010, 13:48:21 ΜΜ

+10
Παρτε Xbox 360 να κανετε δουλεια σας!!!   ;D ;D ;D
Anyway

Το game το ειδα που το επαιζε ενας φιλος και μου φανηκε αν οχι τελειο .....μετριο εως καλο...
καλα γραφικα και μου αρεσει πολυ το bullet camera οταν ριχνεις headshot...


Ειχα Xbox 360 και το PS3 το θεορω πολυ καλιτερο.

Ατροτος

Παράθεση από: Bakos στις  16 Ιουλ 2010, 13:54:12 ΜΜ
Καλα ok σε καταλαβαινω... και εμενα αν μου επαιρναν 2500 ευρω για εναν υπολογιστη τα ιδια θα ελεγα...   ;D
Και αν τριβεις τα ματια σου με το 2D στις 27" αν δεις 3D σε 46" Led Ultra τι θα κανεις???

(την καρεκλα την εχω κοστολογισει και εχει 80 pounds (Αγγλιας) αν ενδιαφερεσε. Ειναι 2.540 με την καρεκλα ειναι)
Το PS3 παιζει MKV (χωρις mod) αλλα και παλι προτιμω να νοικιαζω Blue-Ray με 1.20 ευρω...
Επισης το monitor που εστηλες ειναι 27" και οχι 46"

Οι 3D τηλεορασοις σου κουραζουν τα ματια και δεν μπορεις να βλεπεις πολυ ωρα ( δεν εχω απο οτι ξερω απο το σινεμα που εχω δει σε 3D)