Παιχνιδια airsoft

Ξεκίνησε από Falcon, 26 Μαρ 2009, 15:23:51 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Falcon

Προκειται να διοργανωθουν παιχνιδια airsoft στην Πελλοπονησο?? Αν ναι, σε ποιο σημειο ?

flowerboy

Σχεδόν κάθε Σάββατο και Κυριακή γίνονται παιχνίδια αν μας βοηθάει και ο καιρός ... Το ότι δεν ανακοινώνουμε τα παιχνίδια δεν είναι ούτε επειδή δεν θέλουμε να έρθουν και αλλα άτομα στην παρέα ούτε και ότι θέλουμε να παίζουμε μονοι μας . Οφείλεται σε "εξωπατρινους" παράγοντες ...

akis

#2
Παράθεση από: flowerboy στις  29 Μαρ 2009, 18:39:27 ΜΜ
Σχεδόν κάθε Σάββατο και Κυριακή γίνονται παιχνίδια αν μας βοηθάει και ο καιρός ... Το ότι δεν ανακοινώνουμε τα παιχνίδια δεν είναι ούτε επειδή δεν θέλουμε να έρθουν και αλλα άτομα στην παρέα ούτε και ότι θέλουμε να παίζουμε μονοι μας . Οφείλεται σε "εξωπατρινους" παράγοντες ...


den nomizo oti iparxoun, "εξωπατρινoi" παράγοντες .., pou na 8eloun na sas blapsoun , bebea gnomi mou.

;D
WARLORDS

SAPPER

Φίλε flowerboy τα post σβηστήκανε λόγο παραπόνων, και θα ήθελα να το σεβαστούμε γιατί παλεύουμε να σταματήσει η ένταση που υπήρχε, όλοι ξέρουμε και σε καταλαβαίνω απόλυτα, αλλά πλέον έχουμε γυρίσει σελίδα και ζήτω και την συνδρομή σου σε ένα ομαλό κλίμα που θα απομονώνει εντάσεις και δηλώσεις κακόβουλων όπου και εσύ ήσουν θύμα, παραμέρισε τον θυμό σου και ας πάμε όλοι μαζί το airsoft στο επίπεδο που του αξίζει.

Φιλικά Βασίλης.

flowerboy

Όλα τα παιχνίδια airsoft στη Πάτρα ανακοινώνονται στο forum μας : www.patrasairsoft.forumup.gr
Παίζουμε κύριος woodland αλλα σύντομα θα έχουμε και ιδιόκτητο CQB πεδίο  ;D

black puma

 με ενδιαφερουν τα παιχνιδια στην καλαματα αν ξερει καποιος κατι ασ μου πει παρακαλω. μπορει επισης η ομαδα μου να μετακινηθει εκει για σεναριο

cybercriminal

Αν και εχουν περασει μηνες δεν χανουμε και τιποτα, χαχα λοιπον παιχνιδια γινοντε καθε κυριακη στην καλαματα! υπαρχει ομαδα κανονικα για ποιο πολλες πληροφοριες μπορει καποιος να μου στηλη μηνυματακι να ανταλαξουμαι και τηλεφωνα και να τα πουμε καλητερα :))))
Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ!!! ΤΟΛΜΗ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ,
ΑΡΧΗ ΓΑΡ ΤΟΥ ΝΙΚΑΝ ΤΟ ΘΑΡΡΕΙΝ ,ΤΟΥ ΤΟΛΜΗΡΟΥΣ Η ΤΥΧΗ ΒΟΗΘΑ,Η ΤΟΛΜΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ...