Βοηθεια για τις διαδικασιες αγορας ενος αεροβολου .

Ξεκίνησε από -eL.diaBLo#, 01 Ιουν 2010, 22:44:00 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

-eL.diaBLo#

Γεια σας , ονοζομαι Βασιλης και θα ηθελα να αγορασω ενα πιστολι αεριου

Classic Armys 1911A1 . Η ερωτηση μου εχει να κανει με τον αν γινετε

να το πληρωσω οχι με πιστωτικη καρτα αλλα με αντικαταβολη ? Επεισης

ποσα θα ειναι τα εξοδα αποστολης για Θεσσαλονικη ? Η μηπως υπαρχει

καποιο υποκαταστημα στην Θεσσαλονικη ωστε να το προμηθευτω απο

εκει απ΄ευθειας ? Ισως αυτα που ρωταω να ακουγονται λιγο ανιαρα σε

καποια παλια μελη του Forum αλλα εμενα ειναι τα πρωτα μου λεπτα !

Ευχαριστω προκαταβολικα !

Ατροτος

Καλητερα μην παρεις Classic Armys ειναι λιγο χαλια.Ναι γινετε να αγωρασεις με αντικαταβολη ( οχι απολιτος συγουρα ).Υποκαταστημα Arsoft center δεν υπαρχει στην Θεσσαλονικη.Εμενα ενα ΤΜ Thompson που μου ειχε στηλει ο αδερφος μου απο Αθηνα στην Καλαματα ( αποσταση 360 χιλ.) κοστησε 17 ευρο,αλλα το Thompson ζυγιζε 3-3,5 κιλα.

-eL.diaBLo#

Εμ , Βασικα ευχαριστω για την συμβουλη σου . . . Αλλα μπορεις να μου

εξηγησεις γιατι δεν ειναι καλα ?  Εχω διαβασει αρκετα καλες κρητικες !

Ατροτος

Η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι η Classic Armys ειναι η χιροτερη ετερια που υπαρχει.Ειχα αγωρασει ενα και μετα απο μια ευδομαδα αρχισαν τα προβληματα...............
Τα υπολιπα ας στα πει αλλος γιατι αρχιζει το Ραδιο Αρβιλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D ;D  ;D ;D  ;D ;D

Ghillie

Τα classic army ΑΕGs (αυτοματα ηλεκτρικα) της σειρας sportline εχουν βγαλει αρκετα προβληματα και εχω ακουσει επισης τα χειροτερα απο πολλους. Τωρα οσον αφορα to GBB πιστολι, εγω δεν αντιμετωπισα κανενα λειτουργικο προβλημα σε 2 μηνες χρησης. Αντιθετως ειναι καλη και στιβαρη μεταλλικη κατασκευη, πολυ αληθοφανες κατα τη γνωμη μου. Για ολα αυτα που ρωτας μπορεις να κανεις και ενα τηλεφωνακι στο airsoftcenter να σου πουν και πιο λεπτομερως. ;)

Vangelis

Καλό θα ήταν πρώτα να μιλήσεις με τα παιδιά απο το AirsoftCenter.

Μου κάνει όμως εντύπωση που ψάχνεις αποκλειστικά CA.

Αν αλλάξεις γνώμη ίσως να σκεφτείς και τις παρακάτω επιλογές:

- WE M1911 MEU
- KWA M1911

Τα βλέπω συνέχεια σε "δράση" απο φίλους μου εδώ και πολύ καιρό και δεν μου έχουν πεί για το παραμικρό πρόβλημα.
Vangelis aka IronHawk



Τό νικάν σαυτόν πασών νικών πρώτη τε καί αρίστη.

Dtq

Τα KWA είναι πραγματικά πολύ καλά! Έχω ένα εδώ και ένα χρόνο (μπορεί και 2) και αν και δεν είχε την σωστή συντήρηση (προσπαθούσα αλλά δεν ήξερα) δουλεύει ακόμα τέλεια!
Κάτι δεν πάει καλά...

Παράθεση από: Barack Obama
My friends, we live in the greatest nation in the history of the world. I hope you'll join with me as we try to change it.

nikosthekiller

το παιδι ρωτησε ομως και κατι αλλο !!!!!αν υπαρχει αλλο μαγαζι στην θεσσαλονικη!!!υποκαταστημα του airsoftcenter οχι αλλα υπαρχει ο  !!!! κανε αναζητηση στο google !!!
Airsoft Team Preveza's

THE PREDATORS

-eL.diaBLo#

Ναι πραγματι αμα δεν παραγγειλω απο εκει σκοπευω να το παρω . . .

Γιατι απο τις αγορες μου εχω μηνει πολυ ευχαριστημενος ! Xp Ευχαριστω

ολα τα παιδια για την βοηθεια τους !

Ατροτος

Ο  ειναι λιγο χαλια αν δεν μενεις Θεσσαλονικη και θελεις να παραγγιλεις.Εγω ειχα παραγγιλει 4 μπουκαλια αεριο και οταν τα ειχα σισκευασε τα ειχα πιεσει πολυ στο πανω μερος με αποτελεσμα να πατηθει η βελονα και να χανει αεριο.Απο 4 μπουκαλια συνολικα το αεριο που ηρθε ηταν σαν 2 μπουκαλια.