Mobile Main Menu

www.gamato.it

Ξεκίνησε από ΕΚΔΡΟΜΟΣ, 13 Μαΐου 2010, 21:51:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

ΕΚΔΡΟΜΟΣ


Maleficus

τώώώώώώώώώώώώρα!!!!
τα torrents είναι λίγα και το seeding αθλιο αλλά αν θές υπότιτλους καλό είναι....

queef


Maleficus

πλέον υπάρχουν 8749593 γαμάτο αλλά αυτό με τον ιταλικό σέρβερ είναι το πρώτο το οποίο εμφανίστηκε και αυτό για υποστήριξη στα παλικάρια που μπουζουριάσανε ....
άμα μπείς στο .it σου δίνει όλα τα τράκερς μαζί και το .me

queef

Αρχικά το .ΙΤ σε έκανε redirect στο .ΜΕ γιαυτό το είπα.Όλα τα άλλα απλά προσπαθούν να πάρουν λίγο από τη δόξα του παλιού καλού γαμάτο.ινφο..
Πριν από περίπου  εβδομάδες λειτουργούσε κανονικά το .ΜΕ με φόρουμ κλπ αλλά λόγω προβλημάτων στον κώδικα το κατέβασαν πάλι.

fanioles

Βασικά μπορείτε να βρείτε οτι θέλετε σε μεγάλους τρακερ όπως " the pirate bay", "isohusnt" "mininova" "demonoid" (αν και αυτό θέλει πρόσκληση) , και τους υπότιτλους απο ανεξάρτητα ελληνικά υποτιτλάδικά όπως "subs4you" "xsubs"   και άλλα..
Να προτιμάτε τα release μεγάλων group πάνω στα οποία γίνεται ο υποτιτλισμός.
Σε διαφορετική περίπτωση και αν τα φπσ των υποτίτλων ταιριάζουν με αυτά της ταινίας, μπορείτε να τους συγχρονίσετε με το "subtitle workshop"... 

Το μέλον στο file sharing είναι τα blogs...  και τα warez γενικότερα
κάνουμε στο google μια αναζήτηση:

"τιτλος"+rapidshare.com/files

οπου στον τίτλο βάζουμε αυτό που ψάχνουμε... 

Επίσης υπάρχουν software που σου ανανεώνουν την IP και μπορείς να κατεβάζεις σαν free user απο rapidshare κλπ...

Echo-Fox

Τα παντα αλλα οχι σε torrent, (ομως τα παντα) στο Warez-BB.org. Ειναι rapideshare και διαφορες αλλες data bank.
Για sub στο subtitles.gr ειναι μηχανή αναζήτησης subs.

dash

μακρια απο torrents βρε παιδια.rapidshare and hotfile only.full ταχυτητες και καθολου εξαρτηση απο seeders κλπ.και δεν ειναι ακριβα να πληρωνεις to premium .δωσε πχ 17 ευρω το τριμηνο ή 55 για ενα χρονο

www.warez-bb.org
www.deviantwarez.com
greekddl.com
www.greekwarez.info
www.cypruswarez.com
www.warezforum.com
peirates-team.com

Maleficus

εμένα είναι μερικοί που μου ζητάνε να τους τα κατεβάζω με υπότιτλους αλλά δεν ξέρω πως να τους ενσωματόσω στη ταινία ....
χρησιμοποιώ VLC και Quick Time Player καθώς και DIVX Player σε MAC OS X

fanioles

Παράθεση από: Maleficus στις  15 Μαΐου 2010, 12:41:49 ΜΜ
εμένα είναι μερικοί που μου ζητάνε να τους τα κατεβάζω με υπότιτλους αλλά δεν ξέρω πως να τους ενσωματόσω στη ταινία ....
χρησιμοποιώ VLC και Quick Time Player καθώς και DIVX Player σε MAC OS X

για ενσωμάτωση (κάψιμο στην εικόνα δλδ) convertXtodvd

Τάλων

#10
Παράθεση από: Maleficus στις  15 Μαΐου 2010, 12:41:49 ΜΜ
εμένα είναι μερικοί που μου ζητάνε να τους τα κατεβάζω με υπότιτλους αλλά δεν ξέρω πως να τους ενσωματόσω στη ταινία ....
χρησιμοποιώ VLC και Quick Time Player καθώς και DIVX Player σε MAC OS X

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις και το WinAvi Video Converter.
Μικρό, ελαφρύ και γρήγορο SW.
Το σημαντικότερο που πρέπει να έχεις στο μυαλό σου είναι ότι η ταινία και το αρχείο υπότιτλων πρέπει να έχουν το ίδιο όνομα.


Επίσης το convertXtodvd που σου αναφέρει ο φίλος fanioles θα σε βοηθήσει να δημιουργήσεις ένα dvd με υπότιτλους, μενού, μουσική καθώς και να γράψεις κατευθείαν σε dvd και γενικά να δώσεις μια "επαγγελματική" μορφή στη δημιουργία σου.

Αν χρειάζεσαι  κάτι ακόμη μην διστάσεις ακόμη και με πμ.

Όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια ο Θεός γελάει.

Maleficus

δηλαδή αν το αρχείο με τους υπότιτλους έχει διαφορετικό όνομα απο την ταινία άμα το αλλάξω θα ενσωματωθεί ;
ή θα είναι out of sync ;

εγώ προσωπικά δεν τους χρειάζομαι αλλά όταν είναι να δώ καμμία ταινία με παρέα ακούω τα χίλια δύο

Maleficus

http://igamato.info/

xa0x0a0xa0x0a0x0a0xa0x0a0x0a0xa0x0a0x0a0xa0x0axa

daffy


Maleficus

Ναι !!!!!!!!!!!!!!!
εγώ πήρα πίσω το παλιό μου λογαριασμό!

daffy

Παράθεση από: Maleficus στις  06 Ιουν 2010, 20:41:35 ΜΜ
Ναι !!!!!!!!!!!!!!!
εγώ πήρα πίσω το παλιό μου λογαριασμό!

Πως?

Maleficus

ανάκτηση λογαριασμού
κάτω απο εκεί που μπορέις να εισάγεις το παρονοίμιο σου και το σύνθημα σου για είσοδο στο site

daffy

Παράθεση από: Maleficus στις  06 Ιουν 2010, 20:53:45 ΜΜ
ανάκτηση λογαριασμού
κάτω απο εκεί που μπορέις να εισάγεις το παρονοίμιο σου και το σύνθημα σου για είσοδο στο site
Το έκανα και μου βγάζει error!

Maleficus

εμένα μια χαρά μου το δώσανε

daffy