02/05/10 "ΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ" - Ελευσίνα

Ξεκίνησε από Θάνος, 02 Μαΐου 2010, 15:58:46 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Θάνος

Παρακαλούνται όσες/όσοι, δεν επιθυμούν να εμφανίζονται οι φωτογραφίες τους, να με ενημερώσουν με π.μ., γιά να τις αφαιρέσω.
Ευχαριστώ.
:)

















keep safe distance...

Leonardo-Swordfish

...και λίγες από μένα...

Παρακαλούνται όσες/όσοι, δεν επιθυμούν να εμφανιστούν οι φωτογραφίες τους, να με ενημερώσουν με π.μ.

Ευχαριστώ. ;D ;D ;D




Leonardo-Swordfish


Θάνος

#5
..βρε που καταντήσαμε...να ευχαριστιόμαστε μόνοι μας!  :P

Ευχαριστώ Λέων γιά την φωτο μου με τον "κόκκινο δαίμονα".  ;D

Πολύ καλές οι φωτος σου fanioles....δείχνουν καλλιτεχνική φυσιογνωμία.. ;)
keep safe distance...

Palladin

Παράθεση από: Θάνος στις  02 Μαΐου 2010, 23:45:57 ΜΜ
..βρε που καταντήσαμε...να ευχαριστιόμαστε μόνοι μας!  :P

Ευχαριστώ Λέων γιά την φωτο μου με τον "κόκκινο δαίμονα".  ;D

Μετά την τελευταία προσθήκη που έκανες σ' ευχαριστώ και γω  ;D ;D

Θάνος

Ευχαριστώ κε Palladin.  ;D

Ευχαριστώ προκαταβολικά καί όσους με ευχαριστήσουν από εδώ καί κάτω, διότι θα απουσιάζω όλη την εβδομάδα καί δεν θα δίναμαι να τους ευχαριστήσω.  :-\
Καλή εβδομάδα σε όλους.
:)
keep safe distance...

Leonardo-Swordfish


sabotaz

Leonardo-Swordfish φιλε το video πραγματικά είναι super πολύ καλή δουλειά ωραίος  ;) ;).re παιδιά έχω απορία να γνωρίσω από κοντά αυτόν τον Zinja ::) ::)  έχω διαβάσει και έχω δει τόσα πολλά που πιστεύω ότι το παλικαράκι πρέπει να τα σπάει έτσι.άμα κρίνω από τις photo πρέπει να περάσατε πολύ ωραία(και εγώ για άλλη μια φορα έχασα ένα ωραίο game)πολύς κόσμος βλέπω θα έγινε τρελό game μπράβο παιδιά για τις ωραίες photo που μας δίνετε  ;) ;)
Live For Nothing..Or Die For Something.....

tRappED7

Συγχαρητήρια στους φωτογράφους μας κ.κ. Θάνο, Leonardo και fanioles.
Εξαιρετικές οι φωτογραφίες σας κύριοι και σας ευχαριστούμε πολύ.
Τόσα κοντινά μου δεν έχω ξαναδεί!!!
Τόσο χαρούμενη ήμουνα ?
;D



Chris...τι να πω...   8)

Emperor

Μπράβο στους αγαπητούς φωτογράφους για τις απίστευτες φωτογραφίες που μας προσέφεραν κι αυτή τη φορά. Οι κοντινές είναι εκπληκτικές...τα σέβη μου, Προτείνω κάποια στιγμή να κανονιστεί καμία έκθεση με τις καλυτερες στο χώρο της αεροσφαίρισης...και πάλι μπράβο φίλοι μου...
Peace is a lie. There is only passion. Through passion i gain strength. Through strength i gain power. Through power i gain victory, Through victory i gain meaning. My chains are broken, the Force shall free me...


Admax


Airetikos

Παράθεση από: Leonardo-Swordfish στις  03 Μαΐου 2010, 01:53:34 ΠΜ
Kα8αρμαααααααααα............... ;D ;D ;D ;D

Alors-Zinja_0001.wmv

Ρε σεις ποια είναι αυτή η άσχετη μπροστά στον ZINJA ?????

Maleficus

Σχετικά με το βίντεο
απο την μία είναι ωραίο και γεμάτο με την προσωπικότητα του Βασίλη ,
απο την άλλη φαντάστηκα τον ZINJA με το ξανθό και μου ανέβηκε το έλκος ... ;D χε χε
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ZINJA ΟΛΥΜΠΙΕ!!!!

Myrmidon

Παιδιά ΜΠΡΑΒΟ σας για τις φωτογραφίες. Είναι όλες ΤΕΛΕΙΕΣ και σας αξίζει ένα μεγάλο ευχαριστώ για το χρόνο σας όχι μόνο να τις βγάλετε αλλά και να τις δημοσιεύεσετε μετά στο φόρουμ.
Τώρα όσο για το βιντεάκι... ένα θα πω. Αξίζει να πάρει Οσκαρ και Χρυσες Σφαίρες μαζί. Τέτοια γοητεία ούτε ο Μπραντ Πιτ να ήσουν Βασίλη :P αλλά και η σκηνοθεσία είναι...  ;D
Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα σε κάποιο παιχνίδι.
ΚΑΘΗΚΟΝ ΕΙΝΑΙ Η ΛΟΓΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΝΑ ΤΙΜΑΜΕ ΓΟΝΕΙΣ, ΑΔΕΡΦΙΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ

Ζήνων ο Κιτιεύς
336 - 264 π.Χ.

Goodspeed

Παράθεση από: Maleficus στις  03 Μαΐου 2010, 15:13:43 ΜΜ
Σχετικά με το βίντεο
απο την άλλη φαντάστηκα τον ZINJA με το ξανθό και μου ανέβηκε το έλκος ...

Ρε παιδιά τί γίνεται ?? Τι λέτε ?? Γύρισε ΚΑΙ θρίλερ η Τζούλια ??  ;D ;D ;D
No flag, no uniform, ever stopped the bbs from my gun...




ZINJA

ΚΑΙ εγω με τη σειρα μου θελω να ευχαριστησω ολους για τησ φωτο,να ειστε καλα παιδια! ;) :D


ΛΕΟ ΘΕΛΩ ΠΟΣΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ! ;D ;D ;D



ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΛΕΟ



Και κατι αλλο,ετσι για την ιστορια το λεω!αν λεω αν εβαζε τον διαλογο που ειχαμε εκεινη την ωρα σιγουρα μα σιγουρα θα του αδιαζα 3000 μπιλιες με το πολυβολο στο κολαρακι!και αυτο γιατι αμα τα ακουσει η κοπελα μου την εβαψα ΚΑΘΙΚΙ! ;) :D ;D ;D ;D :-* :-* :-*
ΠΡΟΧΩΡΑ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΥΕ!!!!!!!!ΠΟΛΕΜΑ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΥΕ!!!!!!!!!
                                                                                                               
                                Ι-4

http://i-4team.blogspot.com/

Powerplant

Χίλια ευχαριστώ και πάλι στον Θάνο για τις φωτογραφίες και βασικά για αυτό που κάνει.

Λεωνίδα εσένα σε ευχαριστώ ΝΤΑΜΠΛ! (Πρωτάθλημα και κύπελλο)

salamine153

Δεν μπορεις να σταματισεις την ελευθερια