Γεια χαρά σε όλους...

Ξεκίνησε από ChristosGG, 20 Mar 2010, 04:46:43 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

ChristosGG

Με ενδιαφέρει να ξεκινήσω το airsoft και ψάχνω κάποια ομαδα με πολύ διάθεση κατα προτίμηση παρέα από Παλλήνη και γύρω περιοχές.

SAPPER

Έλα στα παιχνίδια να σε γνωρίσουμε και όλο και κάποια ομάδα θα βρεθεί.

ChristosGG

Παιχνίδια στην Ανατολική Αττική κάνετε?

Ghillie

http://www.airsoftclub.gr/forum/index.php/board,20.0.html

καθε κυριακη παιζει και ενα παιχνιδακι καπου στην αττικη. Στο λινκ αυτο θα βρεις ανακοινωσεις για τα περισσοτερα παιχνιδια που εχουν προγραμματιστει.

ChristosGG

Ok με τη πρώτη ευκαιρία θα έρθω. Εύχομαι να μου δανείσετε και εμένα τη πρώτη φορά κάποιο λιανοντούφεκο. χαχαχα
Άντε για να δούμε θα με κερδίσει αυτή η τρέλα?

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

Παράθεση από: ChristosGG στις  21 Mar 2010, 18:54:08 ΜΜ
Ok με τη πρώτη ευκαιρία θα έρθω. Εύχομαι να μου δανείσετε και εμένα τη πρώτη φορά κάποιο λιανοντούφεκο. χαχαχα
Άντε για να δούμε θα με κερδίσει αυτή η τρέλα?
αν εισαι φρενοβλαβης οπως κι εμεις θα σε κερδισει...μεγαλο λουκι ομως,θες να τα παρεις ολα!
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

ChristosGG

    
Θα μας τα φάνε όλα οι γυναίκες και τα ντουφέκια, το ίδιο επικίνδυνα είναι και τα δύο αλλά γουστάρουμε... χαχαχα  ;D
Λέω να έρθω ως θεατής στο ΣΟΥΝΙΟ URBAN 11/04/2010 δεν έχω ιδέα που είναι αλλά θα το βρω που θα πάει.
Όποιος θέλει και μένει κοντά στη Παλλήνη μπορεί να έρθει μαζί μου.

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

Τα τουφεκια δεν βγαζουν γλωσσα,δεν ζητανε να τα πας σε κλαμπ,δεν μουρμουριζουν στο κρεβατι.... ;D ;D ;D
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

ChristosGG

... και δεν θέλουν και προκαταρκτικά, αυτό το ξέχασες χαχαχα  ;D