sniper well l96

Ξεκίνησε από Alex_Preveza, 08 Mar 2010, 16:08:03 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Alex_Preveza

παιδιά θέλω τα φώτα σας....έχω ένα sniper well l96...και θέλω να το αναβαθμίσω....βρήκα ένα kit στο ( http://airsoftclub.gr/eshop/product_info.php?cPath=83_124_142&products_id=863 ) αλλα από ότι μου είπαν δεν το έχουν...ξέρετε μήπως που θα μπορούσα να βρω ένα ανάλογο η μήπως μπορώ να κάνω κάποια πατέντα???? ??? ??? ???
Don't ever Mess with Hellenic Airsoft Teams !!! Born to fight !!!!


AIRSOFT TEAM PREVEZAS

Alex_Preveza

αν βάλω μονο το ελατήριο λέτε να υπάρχει κάποιο πρόβλημα...θα βοηθήσει η όχι..???αν ναι ξέρετε ποιο ελατήριο θα κάνει για την περίπτωση μου???? :-\ :-\ :-\ ...thanks προκαταβολικά... :D
Don't ever Mess with Hellenic Airsoft Teams !!! Born to fight !!!!


AIRSOFT TEAM PREVEZAS

pit

για ποιο ελατηριο λες ποιας μαρκας ?

Alex_Preveza

αυτό είναι το θέμα δεν έχω βρει κάποιο ελατήριο :P :P ;)
Don't ever Mess with Hellenic Airsoft Teams !!! Born to fight !!!!


AIRSOFT TEAM PREVEZAS

pit

εγω θα σου ελεγα να πας η να βρεις το κιτακι που ειχε και το αιρσοφτ σεντερ η να κοιταξεις για μεμονομενα πραγματα υπαρχουν πολλα στο εμποριο και απο διαφορες εταιριες μονο του το ελατηριο δεν θα σου ελεγα να το βαλεις γιατι μετα απο λιγο καιρο καποιο προβλημα θα σου παρουσισει επισης δες και για καποιο hopup ;)

Alex_Preveza

το θέμα είναι ότι δεν το βρίσκω εδώ ελλάδα...αν έχεις κάτι στο νου σου θα μπορούσες να μου στείλεις κάνα link???  ;D ;D ;D
Don't ever Mess with Hellenic Airsoft Teams !!! Born to fight !!!!


AIRSOFT TEAM PREVEZAS

pit

ναι αμε τι εχεις στο νου σου κανη hopup και ενα κιτακι να αντεχει καποια φπς παραπανω?

Dtq

Αν είναι ελατηρίου και θες να το αναβαθμίσεις, κανόνισε και μία συνδρομή στο γυμναστήριο για να καταφέρεις να το οπλίζεις...
Κάτι δεν πάει καλά...

Παράθεση από: Barack Obama
My friends, we live in the greatest nation in the history of the world. I hope you'll join with me as we try to change it.