Ευχές για όλους εσάς !

Ξεκίνησε από Spook, 23 Δεκ 2008, 18:10:43 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Spook

Να πω να έχουμε όλοι καλές γιορτές και εύχομαι ολόψυχα υγεία και ευτυχία σε όλους σας και απο το νέο έτος ακόμα καλύτερα παιχνίδια και ακόμα περισσότερες συμμετοχές με πνεύμα ευγενούς άμιλας, αλληλοβοήθειας και σεβασμού του ενός προς τον άλλον είτε σε woodland είτε σε CQB είτε σε URBAN πεδία ημέρα ή νύκτα και ανεξαρτήτος καιρού !  χεχεχεχεχε... ;D  ;)
The circle is a perfect form...
in nature is repeated without end...
The power of the world always works in circles...

fanioles

Πολλές ευχές και απο εμένα. Υγεια και τα αλλα τα βρίσκουμε...   ;D

Αντε να χιονισει να τις πουμε και απο κοντα τις ευχές ~~~ γκουχου γκουχου..

kinmid

Και από εμένα παιδιά οι καλύτερες ευχές για όλους σας!

hargyr

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!!!
PLAY FAIR

akis

#4
πολλές ευχές με υγεία πάνω απόλα  k με πολλά euro ( για να μπορούμε να κάνουμε αγορές εξοπλισμού ).





....για όσους δεν φύγουν αυτές τις μέρες (25/26-12-2008) ο χώρος του συλλόγου θα είναι διαθέσιμος στα μέλλη που επιθυμούν να περάσουν ήσυχες στιγμές διπλα στο τζάκι.....


WARLORDS

Falcon

Χρονια πολλα κι απο μενα!!

BoBKiD

Καλές γιορτές σε όλους, πάντα με υγεία και ευτυχία! Εύχομαι το 2009 να σας φέρει ότι ποθείτε!  ;) ;D



pit

xronia polla kai apo mena me xara kai eytixia kai eyxomai to kainourgio etos na ferei ston kathena oti epithimei !!  ;)

CostasV

Χρονια πολλά και καλά σε όλους μας παιδία....  :-*
Defeat isn't when you fall down, defeat is when you refuse to stand up!

SAPPER

#9
kales giortes kai apo toys GHOST RECON se oloys toys airsoftades kai me pola games apo toy xronoy!

Υ.Γ. Αγιε βασιλη κραταω ομηρο τον βοηθο σου, αν τον θες πισω ζωντανο να μου φερεις ενα SYSTEMA.

makislad

kalhspera xronia polla kai apo emena!!!! euxomai to neo etos na ferei se olous auto pou pragmatika epithimoun! prosopikh kai epaggelmatikh katxiothei, orexi gia polles maxes!!!!!! ma pano apo ola ugeia ugeia ugeia!!!!!!! eythxismeno to 2009!!!! ;D

makislad
makislad

kinmid

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!

Εύχομαι σε όλους σας ένα ευτυχές και ευδαίμον 2009, με αγάπη και υγεία, ψυχική ηρεμία και προσωπική πρόοδο, υπομονή αλλά και επιμονή για τις νέες προκλήσεις που πάντα φέρνει το νέο έτος.
Οι καλύτερες ευχές για εσάς και τα αγαπημένα σας πρόσωπα!!!

pit

xronia polla kai apo emena me ygeia eytyxia kai xara to kainourgio etos kai propantos me para polles maxes :)

akridas07

Καλή χρονιά με υγεία χαρά και κάθε επιτυχεία. Κάθε σας επιθυμεία ολόψυχη ευχή μου. :)

el_ninio

kai oi BLACK KNIGHTS me thn seira tous sas eyxontai xronia polla me ygeia kai xara kai panw apo ola agaph...


-Knights of Avalon-