''οι ομηροι''ελευσινα

Ξεκίνησε από ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ, 24 Μαρ 2010, 16:29:56 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

mirrage


ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΚΙΔΗΣ

ΜΕΛΑ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ!! ;D

Papis


wildweasel

Πολύ ωραίες οι φωτογραφίες παίδες, συγχαρητήρια!  :)
''Ο Άνθρωπος που μετακινεί βουνά, ξεκίνησε μετακινώντας μικρές πέτρες''

YGBSM = "You gotta be shittin' me!" (http://en.wikipedia.org/wiki/Wild_Weasel)


ghost-71

Ωραίες φωτό περιμένουμε και άλλες ...

Leonardo-Swordfish

#6
Kαι λίγες από μένα.... ;D ;)

     



                                   


http://www.facebook.com/home.php?ref=logo#/group.php?gid=54917789976&ref=nf

ZINJA

 Ε ΡΕ μεχρι που τους στηχησα κιολας!χα χα χα χα χα χα!πολλε  καλες φωτο!λοιπαμε που δεν ειμουνα στις φωτο των ι-4! :'( :'( :'(
ΠΡΟΧΩΡΑ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΥΕ!!!!!!!!ΠΟΛΕΜΑ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΥΕ!!!!!!!!!
                                                                                                               
                                Ι-4

http://i-4team.blogspot.com/

Papis

Για να μάθεις να μην φοράς μαύρα.....(καθίκι) ;D ;D ;D ;D ;D ;D

morfeus1712

#9
και μερικες απο μενα !!!!



και ενα Βιντεο που τραβηξα στο τελος με το κινητο...  αν υπαρχει θεμα με τις ΑΤΑΚΕΣ στο τελος παρακαλω να μου πειτε να το βγαλω ... Καλα οχι οτι ειναι και τπτ το τρομερο απλα λεω χεχεχε  
24-01-2010 AIRSOFT @ ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΟΙ ΟΜΗΡΟΙ (ΤΗΕ HOSTAGES)

Τάλων

Leo εγώ επειμένω κάποιος Νεφελίμ υπάρχει μέσα στην μηχανή σου. ;D ;D ;D

Πάλι εμφανίστηκε σε δύο φωτο. :D :D :D

Thanks πάντως για τις φωτο. ;)
Όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια ο Θεός γελάει.

mirrage

O Zinja παραπονιέται στο τέλος του video?

morfeus1712

να σου πω την αληθεια δεν καταλαβα τι εγινε εκει (οχι τπτ σοβαρο χαβαλε εκαναν) αλλα ο zinja ευχαριστουσε (καποιον λογικα)  για ενα ΜΠΑΜ που εκανε στον SAPPER !!!  παντως νομιζω υπηρξε θεμα  Friendly Fire λογω φωτισμου χεχε  8) 8) 8)  !!!

SAPPER

#13
Όπως φαίνεται στο Video έχω μπει μέσα στον πύργο από τα νότια αφήνοντας πίσω μου να καλύπτει τον διάδρομο από την δυτική μεριά ο MARKSMAN, μπαίνοντας λοιπόν χωρίς να αντιμετωπίσω αντίσταση φτάνω στον διάδρομο από την εσωτερική μεριά και την ώρα που κάνω σινιάλο στον MARKSMAN με το χέρι ότι μέχρι εκεί που είμαι εγώ είναι καθαρά... μου τραβάει μια ριπή στο χέρι και τον αρχίζω στις φιλοφρονήσεις ;D εκείνη την ώρα βρίσκει την ευκαιρία ο καμπέρης ZINZA από ένα πατάρι σε ενα τυφλό δωμάτιο του διάδρομου 1Χ2 Δηλαδή WC και μου λέει μπαμ!!! γυρνάω και βλέπω στην διπλανή πόρτα από τον ZINZA ένα άλλον από την δικιά μας μεριά που ήξερα από όταν μπήκα ότι είναι εκεί γιατί τον ρώτησα αν είναι καθαρός ο διάδρομος, και λέω  πάλι ρε δικός μου >:( ... του λέω μεγάλε μπαμ (χωρίς να σχολιάσω ότι είμαστε στην ίδια ομάδα και έχω βγει ήδη από τον δικό μου) αλλά η κάννη σου κοιτάει αλλού.. και ακούω μια χαρακτηριστική φωνή "εδώ πάνω" ανάβω τον φακό και βλέπω τον ΖΙΝΖΑ στο διαχωριστικό τοίχο της τουαλέτας σκαρφαλωμένο λες και ήταν σε πατάρι να μου κάνει "μπαμ" με το χέρι, εκεί λέω έξω μια και όλα ήταν σε κλάσματα δευτερολέπτου, εκεί τελείωσε το παιχνίδι γιατί είχε αποκαλυφθεί η θέση του ΖΙΝΖΑ και ήταν στην μέση από άλλους δυο δικούς μας.
Στο τέλος του βίντεο ακούγετε η πρόταση να ξαναπάνε την φάση γιατί ήτανε σχεδόν αγκαλιά όλοι  :D :D :D αλλά τελείωσε.
Ο ΖΙΝΖΑ τρελαμένος από χαρά ότι κατάφερε και με έβγαλε μετά από τόσα παιχνίδια κέρναγε τους πάντες  :D :D :D
Πάντως με κολακεύει το γεγονός ότι το να καταφέρει να με βγάλει κάποιος είναι κατόρθωμα που αξίζει κέρασμα και να γραφτεί στα Forum ...αν είναι έτσι θα βγαίνω πιο συχνά  :D :D :D

Falcon

Παράθεση από: SAPPER στις  26 Μαρ 2010, 15:27:36 ΜΜ
Πάντως με κολακεύει το γεγονός ότι το να καταφέρει να με βγάλει κάποιος είναι κατόρθωμα που αξίζει κέρασμα και να γραφτεί στα Forum ...αν είναι έτσι θα βγαίνω πιο συχνά  :D :D :D

Τι να πω κι εγω, που το 'χω καταφερει τρεις φορες ? ?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D