Πιστευετε οτι οταν καποιος διοργανωνει παιχνιδι σε πεδιο αλλης ομαδας πρεπει....

Ξεκίνησε από ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ, 31 Δεκ 2009, 16:38:10 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

πρεπει να ρωταμε οταν ανεβαζουμε σεναριο σε πεδιο αλλης ομαδας?

ναι πρεπει να ρωταμε...
οχι δεν με ενδιαφερει...
καμια φορα...

Whiskey

Παράθεση από: queef στις  02 Μαρ 2010, 20:51:01 ΜΜ
....Αλλά άλλο πράγμα η ευγένεια και άλλο πράγμα η δουλοπρέπεια.

@queef ... Θαναση (αν δεν κανω λαθος) ... με μπερδεψες καπως ... τι εννοεις με αυτο φιλε μου ?

Powerplant

Για να μην το κουράσω άλλο:
Δεν συμφωνω με το "να ζητήσω άδεια". Αν κάποιος ανακοινώνει την εύρεση ενός πεδίου σημαίνει ότι θέλει να το μοιραστεί. Αν αυτός θέλει να του ζητάμε την άδεια τότε "να φύγετε κύριε, να πάτε αλλού"!
Οπότε @ Whiskey +1
Θανάση με κάλυψες. Ούτε εγώ είμαι υπέρ στο να ζητήσω άδεια αλλά στο να ενημερώνουμε για οποιαδήποτε δραστηριότητα ώστε να μην υπάρχουν παρεξηγησεις.

Maleficus

Παράθεση από: Whiskey στις  02 Μαρ 2010, 20:57:57 ΜΜ


Στην περιπτωση ομως που υπαρχουν 2 ομαδες και η 2η ανακαλυψε ενα πεδιο που η 1η το εχει βρει ηδη απο πριν αλλα δεν το ανακοινωνει θελωντας να το χρησιμοποιησει prive ... τοτε για μενα, εκει ειναι το προβλημα (αν και εφοσον η 2η θελησει να το δωσει public) !!


απο τη στιγμη που θα πει οτι ειναι "ΚΟΙΝΟ" ειναι κοινο..... και αν δεν γουσταρει κανεις  ας του σπασει το πληκτρολογιο να μην μπορει να γραψει στη τελικη!!!!!!!!(μετα θελω φοτο απο τα μουτρα τ!!!!!!)
αν το ανακαλυψει και καποιος δευτερος οτι θελει παει και λεει στους αλλους αλλα δεν τιθεται θεμα ιδιωτικης εκμεταλλευσης !!!!!
και ειδικα τωρα που το περιφημο ΧΟΤΕΛ ειναι περιφραγμενο σαν αμερικανικη φυλακη ασφαλειας δεν πιστευω κανεις να εχει κρυψει κανα αναλογο σημειο ετσι δεν ειναι?
εκτος και αν εχει κανα εγραφο ιδιοκτησιας... πφφφφφφ

Παράθεση από: Goodspeed στις  02 Μαρ 2010, 20:33:41 ΜΜ
Αφού πέρασε και η πρώτη μέρα του χρόνου,  ας πώ κι εγώ την άποψή μου. ;)

Πόσες φορές πρέπει να σας ευχαριστήσουμε prive και δημοσίως για να σταματήσετε να ζητάτε άδεια για να σηκώσει κάποιος παιχνίδι στη Μαλακάσα ??

Χαλάσατε χρήμα και χρόνο. Μπράβο σας, σας ξαναευχαριστούμε και μέχρι εδώ !!

Βλέπω μέχρι τώρα 14 θετικές ψήφους αλλά κανένας από αυτούς που ψήφισε για να ζητήται η άδεια δεν έχει γράψει την γνώμη του με το Username του.  Όλοι όσοι ψήφισαν ΟΧΙ τουλάχιστον γράψαμε και 2 λέξεις. Για βγείτε ρε παλλικάρια και πείτε μας γιατί ψηφίσατε να ζητήται η άδεια για να πάει η κουβέντα παρακάτω, αλλιώς κλειδώστε το θέμα να πάει στην ευχή !!  

Με όλο το σεβασμό όπως πάντα !!


+1
διοτι μονο οι διαφωνουντες εχουν μιλησει και καλο θα ητανε για τη συζητηση να βγουν να μιλησουν και εκεινοι π συμφωνουν με την "αδειοδοτηση" για να πανε να παιξουν σε μια περιοχι
Παράθεση από: powerplantmaster στις  02 Μαρ 2010, 20:29:31 ΜΜ
. Και αν κάποιοι είπαν να μην δημοσιευτούν πεδία, άσ'το να πάει. Τα "ιδιωτικά" πεδία είναι περισσότερα από τα γνωστά και όσα βγαίνουν στη φόρα είναι για άλλους λόγους και όχι από καλωσύνη.


σαν τι αλλοι λογοι να υπαρχουν?
και για τον εαυτο τους να το κρατησουν το "σημειο" ολο και καποιος αλλος θα το βρει και θα φερει και κανα φιλο του και θα γινει γνωστο
τπτ δε μενει κρυφο για πολυ ! ειδικα αν δεν μπορεις να του αλλαξεις θεση ....

Goodspeed

No flag, no uniform, ever stopped the bbs from my gun...




dash

Παράθεση από: Whiskey στις  02 Μαρ 2010, 21:02:16 ΜΜ
@queef ... Θαναση (αν δεν κανω λαθος) ... με μπερδεψες καπως ... τι εννοεις με αυτο φιλε μου ?

Προφανως εννοει οτι ευγενεια ειναι αυτο που κανετε εσεις ως ομαδα και το επικροτουμε (το να ανακοινωνετε οτι θα πατε στο πεδιο για προπονηση) και δουλοπρεπεια το να ζητας αδεια απο καποιον για ενα χωρο που δεν ανηκει σε κανεναν.

Powerplant

Παράθεση από: Maleficus στις  02 Μαρ 2010, 21:07:46 ΜΜ

σαν τι αλλοι λογοι να υπαρχουν?
και για τον εαυτο τους να το κρατησουν το "σημειο" ολο και καποιος αλλος θα το βρει και θα φερει και κανα φιλο του και θα γινει γνωστο
τπτ δε μενει κρυφο για πολυ ! ειδικα αν δεν μπορεις να του αλλαξεις θεση ....

Με όλο το σεβασμό, μην φας θα έχουμε γλάρο. Ξέρεις πόσα πεδία ανακοινώνονται σε άλλες ομάδες με τον όρο να μην δημοσιευθούν; Που νομίζεις παίζουν τόσα άτομα που δεν τους βλέπουμε στα Public παιχνίδια; Και πως κάποιοι παίζουν airsoft αλλα δεν τους βλέπουμε ποτέ; Και να μην ξύσω πληγές με το Χοτέλ που δεν έπαιζε κανένας και κάθε Σάββατο ήταν γεμάτο. Και όταν το ανέφερα μου την είπαν γιατί δεν τους είδα προσωπικά και μετά παραδέχτηκαν ότι είχαν προσκλήσεις να παίξουν αλλά δεν σήμαινε κάτι αυτό!!!!!!
Το ότι επειδή δεν έχω δει ποτέ ινδιάνο του αμαζονίου δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχει και το να μου ζητάνε κάποιοι το ονομά του σαν απόδειξη της υπαρξής του και να μην μπορώ να το πω πάλι δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχει.

Whiskey

Παράθεση από: dash στις  02 Μαρ 2010, 21:19:16 ΜΜ
Προφανως εννοει οτι ευγενεια ειναι αυτο που κανετε εσεις ως ομαδα και το επικροτουμε (το να ανακοινωνετε οτι θα πατε στο πεδιο για προπονηση) και δουλοπρεπεια το να ζητας αδεια απο καποιον για ενα χωρο που δεν ανηκει σε κανεναν.

Συγνωμη τοτε για την απορια μου. Οσον αφορα την θεση μου την κατεθεσα πριν.

@Maleficus  ... αυτο που ειπα και εννοουσα ειναι οτι αν συμβει κατι τετοιο θα επρεπε θεωρητικα να υπαρξει συνενοηση μεταξυ των 2 ομαδων ... αν παλι αυτο ειναι αδυνατο χρονικα τοτε λογικα επικρατει η επιλογη της τελευταιας ομαδας που ειδε το πεδιο ...

Εφοσον αυτο ανακοινωθει τοτε αυτοματα γινεται public ...

Maleficus

εχουμε γνωριστει και απο κοντα powerplantmaster και δεν υπαρχει περιπτωση να παρεξηγηθω απο κατι π μπορει να πει καποιος εδω μεσα εκτος και αν με αφορα προσωπικα η θυγει τα λεγομενα μου χωρις επιχειρηματα και με λασπολογια .....γκρρρρρρρρρρ!!
καταλαβαινω οτι την εκφραση την εδωσες για να δωσεις εμφαση στα λεγομενα σου και καλα εκανες!!!!!

δεν μπορω να καταλαβω τετοιες συμπεριφορες ελιτισμου οπως εχει αναφερθει παλιοτερα
δεν μπορω να καταλαβω γιατι καποιος λεει οτι γ@μ...μ@μ και σπερνει στο χωρο απο τη στιγμη που στην ελλαδα δεν υπαρχει χορηγος και ολοι παιζουμε για να περναμε καλα....και αν κερασουμε τον αλλον ΒΒς ειμαστε με το χαμογελο μεχρι τα αυτια με το περας της μερας

τωρα να θεωρεις μια πλειοψηφια ανθρωπων στη κοινοτητα lowlifes και να μην λες μια τοποθεσια για Παιχνιδι στους αλλος δειχνει οτι εισαι ενας κομπλεξικος βαζοντας τον εαυτο σου στην "ελιτ" του κwλου !!!!!(διοτι αν εισαι μαγκας θα πας στα ΚΟΙΝΑ και θα μου δειξεις την αξια σου!....is it not?)
αμα θες να παιξεις με την ομαδα σου μονο να το ανακοινωσεις και θα το σεβαστουμε ολοι μας υποθετω αν πεις δεν θελουμε αλλους εκεινη την ημερα αρκει να μην ειναι σε σημειο π εχει οργανωθει ενα ΚΟΙΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ και σε περιπτωση π δεν εχει δημοσιευση κανεις την τοποθεσια της προπονησης του να μην περιμενει να τον σεβαστει κανεις και ειδικα ΕΓΩ δεν προκειται να τον σεβαστω!!!!!!



Powerplant

@ maleficus
Με έπιασες απόλυτα τι θέλω να πω! Και +1 στα λεγόμενα σου ;)
Δυστυχώς το ότι π.χ ο powerplantmaster είναι αθάνατος ή οτιδήποτε άλλο ή δεν μου αρέσει έχει γίνει φτηνή δικαιολογία ωστε κάποιοι να έχουν περάσει από τη φάση "παίζω πριβέ"  (πλήρως αποδεκτή από εμένα) σε άλλη φάση. Στην φάση στην οποία "είμαι άλλη κατηγορία", είμαι και ψιλο-ειρωνικός με όσους δεν έχουνε πρόσβαση στα πριβέ μας ,που δεν είναι στο χέρι τους βέβαια αλλά στο δικό μου και της παρέας μου.
Και όλα αυτά μόνο και μόνο επειδή έχουν δημιουργήσει ένα κύκλο (μεγάλο) και παίζουν μεταξύ τους και δεν θέλουν κάποιον να χαλάσει την ηρεμία και την εικόνα τους.
Και ειλικρινά δεν μου την σπάει που παίζουν μόνοι τους. Καλά κάνουν. Μακάρι να περνάνε καλά. Μου την σπάει γιατί χωρίς να με ξέρουν, χωρίς να έχουν εικόνα τι πρεσβεύω στο χώρο με θεωρούν a priori και ex officio παρακατιανό και μαζί τους περισσότερους από εμάς.
Και στο λέω και από συμπεριφορές που έχω συναντήσει σε φορουμ όταν "τόλμησα" να φωτογραφίσω μέλη ομάδας ή να εκφράσω γνώμη και μου απαίτησαν το σεβασμό στο προσωπό τους γιατι είναι "παλιοί". Θα έλεγα και άλλα πολλά αλλά οφείλω και νοιώθω να σεβαστώ κάποιους που μου έδειξαν ότι υπάρχει και κάτι εντελώς αντίθετο στον χώρο και με δέχτηκαν στην παρέα τους.

Maleficus

Whiskey εχεις δικιο π ειπες πως απο τη στιγμη π ανακοινωθει "παει τελειωσε ειναι για ολους μας"  αλλα οπως ειπα και στο ποστ μου κατω απο το δικο σου αυτο δεν ειναι σωστο να γινεται και με συμπληρωσε απολυτα ο powerplantmaster

εφοσον τιμουμε την αποφαση καποιον να κανουν προπονηση σε ενα σημειο π δεν διοργανωνεται καποιο παιχνιδι , με το να μην παταμε εκει , δεν βλεπω το λογο να γινονται "συμφωνιες" μεταξυ των ομαδων και μαλιστα μπορω να φερω "στο κουφιο ακομα απο το ποτο της πρωτοχρονιας κεφαλι μου" οτι καποτε ειπε μια ομαδα εδω πως::::::::::::
"Παιδες you know what? Εμεις θα κανουμε Ιδιωτικο Παιχνιδι εκει!!"
φυσικα και εμεις τιμησαμε την αποφαση τους αλλιως θα το ειχα μαθει αν ειχε παει καποιος και διακοψει το εν λογω παιχνιδι (οχι δεν ημουν μαζι τους αν με ρωτησει κανεις)
αλλα φυσικα πρεπει να πηραν υποψην τους και το τι θα γινει αμα θελει καποιος να κανει εκει καποιο Σεναριο

Αμα Νιωσω οτι πρεπει να το ανακοινωσω στη κοινοτητα θα το κανω και δε με σταματαει κανεις και μαλιστα οχι μονο φωτο......νο νο νο νο νο νο!!!!!!!και οδηγιες θα βαλω αλλα και Γαιοδαιτατικες Συντεταγμενες με ακριβεια χιλιοστου...! Αμα καποιος κανει κατι π δεν προκειται να βλαψει ανθρωπο η την κοινοτητα μας δεν προκειται να μ πει ο αλλος τι να κανω....αλλα φυσικα δεν θα πω οτι εγω το βρηκα και ουτε προκειται να παρω το κυρος

Εγω λεω σε εικοσι μερες απο τωρα να κλειδωθει το θεμα εκτος και αν φερει παραπανω συζητησης .... και λεω εικοσι μερες διοτι μπορει καποιοι να ειναι σε διακοπες ακομα και να μην εχουν ευλογημενο ιντερνετ εκει π βρισκονται η απλως να μην θελουν να γεμισουν το κεφαλι τους με "προβληματα"... αλλα νομιζω πως αυτοι π ψηφισαν ναι μπορει να ειναι οι ιδιοι π δινουν "αδειες" σε μερικους εν αγνοια συναθλητες μας και νομιζουν οτι η κοινοτητα θα ακολουθησει το αποτελεσμα της ψηφοριας αλλα νομιζω πως δεν προκειται να λειτουργησει ...
εμενα αυτη η εντυποση μ δινεται απο τη στιμγη π μονο οι διαφωνουντες εχουν βγει να μιλησουν

Αλλα το θεμα ειναι ποιο σοβαρο απο οτι νομιζουμε....
εστω και αν αθωα θελει να πει κανεις την αρχικη ερωτηση του Νηματος αυτου π επιφερει ψηφοφορίας(εγω λεω πως ειναι)


ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΓΓΡΑΦΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΙΔΟΥΣ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΧΩΡΟ (δεν φωναζω προς Θεου )


αλλα παιδια μην αναγκαστουμε να αρχισουμε να βαζουμε ορια στο πως πρεπει να επιλεχθει μια τοποθεσια και με τι κριτηρια me βαση με τη κ@υκουλα του καθενως διοτι σεβομαστε ο ενας τον αλλο
ετσι θελω να νομιζω
Δυστηχως για εμας π ειμαστε και στην Αθηνα δεν ειναι σωστο για καποιον να κρυβει ενα Πεδιο στην Αττικη μιας και δεν υπαρχουν πολλα σημεια


@Powerplantmaster
ξερουμε ποιο(erased by the euthor of the topic due to terms of violancion of the forum rules and the descend form of writting)  πηγαιναν στο Χοτελ καθε σαββατο ειναι παντοτε οι ιδιοι και οι ιδιοι


MitsoS_O_Yakuza

και ερχεται αυτο τωρα για να γινει το κερασακι στην τουρτα....α ρε Leonardo-Swordfish με εστειλες παλι αδιαβαστο  8) ;D 8)
JapaN-PoweR-FroM-GreecE

Goodspeed

Παράθεση από: Maleficus στις  02 Μαρ 2010, 23:57:10 ΜΜ
ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΓΓΡΑΦΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΙΔΟΥΣ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΧΩΡΟ (δεν φωναζω προς Θεου )




@Powerplantmaster
ξερουμε ποιο καναν μαλακιες με το να πηγαινουν στο Χοτελ καθε σαββατο ειναι παντοτε οι ιδιοι και οι ιδιοι


Χαλάρωσε και μην τα κάνεις όλα ίσωμα και πάνω απ΄όλα μην αυτοαναιρείσαι στο ίδιο μήνυμά σου !!

Πηγαίναμε στο Hotel και θα συνέχιζα να πηγαίνω ( μόνο Κυριακές ) όσο δεν υπήρχε σαφές ιδιοκτησιακό θέμα. Τώρα που έγινε γνωστός με κάθε επισημότητα και συρματοπλέγματα ο ιδιοκτήτης, φυσικά και το ξεχνάω.

Προσωπικά Private παιχνίδι δεν έχω σηκώσει πουθενά και ούτε κανένας άλλος από την T.A.S. . Το ότι μας κάλεσαν σε ένα Private και πήγαμε ήταν κακό ? Έπρεπε να πάρω την άδεια κάποιων ή να νοιώσω τύψεις για όσους δεν κάλεσαν ??

Πού είναι λοιπόν η μαλακία που έκανα κύριε Maleficus ?? Και ποιές είναι οι μαλακίες κατ΄εσέ ? Την μία γράφεις ότι δεν θα ρωτήσεις κανέναν για το που θα παίξεις ( και πολύ καλά κάνεις ) και από την άλλη την λες σε όσους πήγαιναν στο Hotel. Ξεκαθάρισε τα μας λίγο για να μην παρεξηγιόμαστε άδικα.  ;)

Και με την ευκαιρεία, ΕΥΓΕ στους Ι-4 για το flame πρωτοχρονιάτικα. Ολάκληρη ψηφοφορία για το πεδίο που βρήκανε !!

Ντροπή !!
No flag, no uniform, ever stopped the bbs from my gun...




MitsoS_O_Yakuza

φιλε και φιλοι ολοι εχω να πω και να postαρω το τελευταιο μηνυμα αφου εγω ας πουμε το ξεκινησα ολο αυτο τo flame οτι τελικα γουσταρουμε να τρογωμαστε οχι για κατι συγκεκριμενο αλλα γενικα το γουσταρουμε και καποιοι αυτα που κοροιδευαν να κανουν σε ατομα που τα στηριξανε...σεμνα.....καινουριος χρονος ιδια μυαλα....αηντε και καλη χρονια και καλα κρασα
JapaN-PoweR-FroM-GreecE

Maleficus

δεν ειπα οτι δεν θα δωσω αναφορα που παω να παιξω
ειπα οτι δεν θα δωσω αναφορα αμα θελησω να δηλωσω ενα σημειο ος κοινο

ειχε δοθει ανακοινωση να μην παει κανεις και να παιζει στο χοτελ


γιατι αραγε το συρματοπλεξανε ?
επειδη καποιος πηγαινε ...... και φυσικα δεν ρωταγε για ιδιοκτητη ουτε επαιρνε αδεια ενω ειχε υπαρξει προβλημα οταν ειδανε καποτε ενα τοπογραφο....

ποτε δεν εναιρεσα κατι το οποιο εχω γραψει
και παλι οπως και να εχει το πεδιο τα παιδια το βρηκανε και το αναρτησανε και ποτε δεν ειπε κανεις οτι εχει τα Deeds


ΔΕν λεο οτι ειναι κακο να παιζεις πριβε αλλα το να μην λες μια τοποθεσια επ απειρο στους υπολοιπους ειναι ασχημο
και εγω εχω παει σε πριβε
αλλα το να λεει οτι ο αλλος οτι εμεις ειμαστε κατωτεροι του και πως δεν αξιζουμε να παιζουμε να παιζουμε μαζι του--(διοτι ειναι ο γιαννακης ραμπο)--για αυτο και εγω θα παω να παιξω μονο πριβε ειναι λαθος συμπεριφορα


Y.Γ

κουβεντα κανουμε και μαλλον πεταξα και μια λεξη παραπανω
αλλα το θεμα για το χοτελ υπαρχει εδω και πολυ καιρο και οποιος πηγαινε δεν επρεπε να το κανει
και να μην ξεχναμε οτι το Χοτελ ειναι πολυ πολυ πολυ κοντα στην Αθηνα
δεν  ειναι Ελευσινα να μην δινουμε αναφορα σε κανενα


Oταν μιλαω για εγγραφα ιδιοκτησιας εννοω ο παικτης ο οποιος λεει σε καποιον αλλο να παρει αδεια απο εκεινον οτι πρεπει να εχει κατι αναλογο πανω του αλλιως αμα θελω και δεν το εχεις δηλωσει θα το κανω εγω

δεν αμφισβητω τους νομιμους τροπους ιδιοκτησιας αλλα το να κανει ο αλλος το" τραμπουκο" και να σου λεει οτι ΑΥΤΟ ειναι δικο δειχνει το μικρο της ηλικιας του μυαλοy του

και για να μην λεμε παιδια οτι κριβομαι απο το παρονυμιο

Κανακης Κωνσταντινος

Leonardo-Swordfish

Παράθεση από: Maleficus στις  03 Μαρ 2010, 01:08:19 ΠΜ


γιατι αραγε το συρματοπλεξανε ?
επειδη καποιος πηγαινε ...... και φυσικα δεν ρωταγε για ιδιοκτητη ουτε επαιρνε αδεια ενω ειχε υπαρξει προβλημα οταν ειδανε καποτε ενα τοπογραφο....



X

Kαι αν θες τη γνωμη μου για το hotel  καλο , τελειο πεδίο αλλα δε παυει να ειναι μια εστια μολυνσης τοσα χρονια εγκατελειμενο.....ΜΕΓΑΛΗ εστια μόλυνσης.....τωρα γιατι πηγαινα και επαιζα? γιατι ειμαι πορωμενος με το αιρσοφτ....
ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑΝ!!!!

Τωρα ποσο κοντα ειναι στην Αθηνα .... Πανορμου - Hotel είναι 39,8 χιλιομετρα.....

Δικαιολογιες φανφαρες και @@ μοιραλεϊκα.... στο μεγαλειο τους..... Ι LOVE THIS GAME !!!! :)

Maleficus

to hotel το ανεφερα ρε παιδια διοτι τωρα που εκλεισε δε πιστευω να ξερει κανεις κανα αναλογο σημειο και να μας το κρυβει
δεν ειναι εδω το θεμα να το συζητησουμε  και για την εστια μολυνσης συμφωνο Λεοναρντο

αλλα αλλο να παει ενα τζανκι να ψοφισει και αλλο να πηγαινουν δεκα και οχτω μαντραχαλοι καθε βδομαδα και να τρεχουν εν γνωση τους σε επικινδυνο περιββαλλον με κυνδινο και παλι να μεινουν στο τοπο αλλα εμεις μαλλον ειμαστε ποιο αρροστοι απο τν πρωτο

για αυτο και εκλεισε κατα τη γνωμη μου
εγω ηξερα για αλλους και οχι εκεινους που δειχνεις Λεο

Leonardo-Swordfish

δεν εδειξα κανεναν.... αυτοι που εχουν εκτεθει.... μονοι τους καρφωθηκαν....

Δε 8α ασχολη8ω.....αλλο.... αρχιζω και βαριεμαι.....

;)

Τα λεμε στα πεδία !!!

jumbo

Παράθεση από: Goodspeed στις  02 Μαρ 2010, 20:33:41 ΜΜ
Βλέπω μέχρι τώρα 14 θετικές ψήφους αλλά κανένας από αυτούς που ψήφισε για να ζητήται η άδεια δεν έχει γράψει την γνώμη του με το Username του.  Όλοι όσοι ψήφισαν ΟΧΙ τουλάχιστον γράψαμε και 2 λέξεις. Για βγείτε ρε παλλικάρια και πείτε μας γιατί ψηφίσατε να ζητήται η άδεια για να πάει η κουβέντα παρακάτω, αλλιώς κλειδώστε το θέμα να πάει στην ευχή !!  
Με όλο το σεβασμό όπως πάντα !!

με ολο το σεβασμο οπως παντα, αλλα ως μελος των Ι4 πλεον δεν εχεις την αποψη μου με το username μου, καθαρη και ξαστερη;
και δεν μου λες παλικαρι μου, αν ενας ανθρωπος εχει διαφορετικη αποψη απο εμας , τον λιθοβολουμε ή τον κατηγορουμε οτι κρυβεται πισω απο το δαχτυλο του; Ο Μιτσος ας  πουμε για παραδειγμα, σε παραπανω ποστ του λεω οτι δεν καταλαβα τι εννοει μ'αυτο που λεει στον αλεγκολας, και δεν μου εχει απαντησει ακομα, πρεπει να θεωρησω οτι κρυβεται πισω απο το δαχτυλο του ή οτι απλως δεν το εχει δει ακομα; και τελικα ευχαριστω για τα συνχαρητηρια του flaime, αλλα εσυ που εισαι πιο λογικος και σωφρων  απο εμας, γιατι δεν κατευναζεις τα πνευματα, παρα μονο τα οξυνεις;
και τελος επειδη εχουμε κανει και δεκα κουβεντες παρεα και ξερεις οτι ειλικρινα σε εκτιμω και σε συμπαθω παρα πολυ(αλλωστε δεν εχω να μοιρασω κατι με κανεναν) θα σε παρακαλουσα να μην γινεσε Αμερικανος...... :-\ :-\ και οποιος καταλαβε, καταλαβε.... η παρουσα αποψη εκπροσωπει μονο το ατομο μου και οχι την ομαδα στην οποια πλεον ανηκω..


με καθε σεβασμο και ειλικρινια
Λευτερης
ΑΡΧΕΣΘΑΙ ΜΑΘΩΝ, ΑΡΧΗ ΕΠΙΣΤΗΣΕΙ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΝΙΚΑΕΙ ΤΑ ΠΑΘΗ ΤΟΥ

Maleficus

αμα ειναι να ψηφιζουμε εδω περα και να μην λεμε τπτ την επομενη φορα να απενεργοποιησουμε το ποσταρησμα σε μια ψηφοφορια να το κανουμε σκετο καλπη

δεν γινεται ολο το τοπικ να ειναι με σχολια αυτων π διαφονουν και η ψηφοφορια να ειναι κατα τους