πια ευχη θα κανατε για τα χρηστοθγενα αν μπορουσε

Ξεκίνησε από teosaksas, 26 Δεκ 2009, 22:59:49 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

τι ευχη θα κανατε αν μπορουσε να πραγματοποιηθει

αεροβολα για ενα χρονο
8 (44.4%)
υγεια& χαρα
12 (66.7%)
να γινετε παλι παιδια  
4 (22.2%)
να κερδισετε το λαχειο
10 (55.6%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 18

teosaksas

υγεια χαρα το λαχειο και αεροβολα για ενα χρονο

Frostmeister

Υγεια και μονο υγεια.
Ολα τα αλλα φτιαχνοται, ασχετα απο το ποσο δυσκολα μπορει να ειναι.
"If it bleeds, I can kill it. If it broke, I can fix it"

staka21

Η υγεία είναι απόφαση δική μας. Με τη διατροφή και την άσκηση τη βελτιώνουμε, με την καθιστική ζωή την καταστρέφουμε.

Η χαρά βασίζεται πάλι στις αποφάσεις μας και την αντίληψή μας για τον κόσμο. Το "σωστό" μονοπάτι μας δίνει, έστω μακροπρόθεσμα, ευχαρίστηση και ευημερία.

Η ηλικία περνά, αλλά δεν νομίζω πως η μείωσή της (πραγματική ή φανταστική) θα άλλαζε κάτι. Ο θάνατος πάντοτε θα μας περιμένει, και όσο νωρίτερα συμφιλιωθούμε με την ιδέα του, τόσο καλύτερα για εμάς. Καλό είναι να αφοσιωθούμε στο τι κάνουμε τώρα, και όχι στο τι θα κάνουμε τη στιγμή εκείνη.

Με τίποτα το λαχείο. Τα λεφτά δεν φέρνουν ευτυχία. Δεν γίνεται μια αξία, κάτω άυλο, ανώτερο, να συγκριθεί με την αιτία αιματοχυσιών, αρρωστιών, πειραμάτων, αγώνων για την εξουσία.

Τέλος, δωρεάν αγορές airsoft ειδών θα ήταν εκμετάλλευση των πωλητών.

Οπότε, εύχομαι όλοι μας να πάρουμε τις σωστές αποφάσεις, έτσι να εξασφαλίσουμε τα απαραίτητα για χαρούμενες γιορτές.

EKAMenos

#3
εγω ψηφισα τα τρια τελευται

και εφοσον θα εχουμαι υγεια


κερδιζουμε και το λαχειο και αγοραζουμε οτι βλεπαμε παλια στο ac  και κλαιγαμε γιατι ημασταν μπατιρια  ;D ;D ;D


;D
ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ ΑΜΥΝΣΘΕ ΠΕΡΙ ΠΑΤΡΙΣ  ΓΙΑΤΙ    Ο  ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ

http://www.rbgungraphics.com/thompson6in.jpg

Scharfschütze

Deutsche Wehrmacht Scharfschütze


assassin...

θα διαλεγα το λαχειο αλλα αμα ειναι να "φυγω" σε ενα χρονο δε θα ηταν καλη επιλογη, αρα επιλεγω το υγεια και χαρα αλλα δε θα μπορω να κανω οσα θελω και επιπλεον πιστευω ειμαι υγειης οποτε ας παρω οπλα για ενα χρονο και θα εχω πολυ χαρα (οπου ειναι και σαν να κερδισα το λαχειο)

The Hawk 1

αν εχω την υγεια μου τοτε θα βρω τροπο να αγορ;ασω και κανενα οπλακι ;D ;D ;D

Laetius

καλησπέρα σε όλους.ψηφίζω υγεία πάνω από όλα. όσο το να γινόμασταν παιδιά είμαι κομπλέ 23 στα 12 :P
Ο πόνος είναι  εφήμερος η δόξα είναι αιώνια