classic army 1911a1 ή glock 26????

Ξεκίνησε από takhs1, 22 Δεκ 2009, 22:28:22 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

takhs1

Παιδιά θα ήθελα να αγοράσω ενα πιστόλι αερίου φθινο και σκέφτομαι να πάρω η το 1911a1 η το glock 26 απο classic army.Εσείς τι λέτε??Τι διαφορές έχουν αυτά τα δύο και ποιό αξίζει περισσότερο?

Stathis

Θα σου προτεινα να παρεις οποιοδηποτε πιστολι της Tokyo Marui, ειναι ολα αψογα  ;)
Airsoft is Life!

M1911

δεν υπάρχει κανένα που να αξίζει λιγότερο η περισσότερο αφού ετσι και αλλιως ειναι η ιδια μάρκα τώρα εχει σχεση πιο σε αρεσει εσενα προσωπικα σαν style εγώ παντως θα επερνα το 1911.. 8)

takhs1

#3
απο δυναμη ειναι τα ιδια???
απο τι ειδα το 1911 ειναι απο metal ενω το g26 εχει και πλαστικο.....
φανταζομαι προς το 1911 θα παω

Dadias

παιδιά, η CA δεν βγάζει καλά πιστόλια αεριού δυστυχώς , όλο και κάποιο πρόβλημα βγάζουν, καλύτερα προτίμησε τα αντίστοιχα της Tokyo Marui

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

σου προτεινω την σειρα glock της kwa που εχουν βγει αριστα και χωρις προβληματα,εχω το 26 junior με αυτοματη ριπη και το 17αρι..ειμαι απολυτα ευχαριστημενος και τα πηρα σε πολυ καλη τιμη απο τον βασιλικο στην θεσσαλονικη..
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

Horus

φιλε μεταξυ των 2, οπτικα θα σου προτεινα το 1911 ΜΕ ΤΑ ΜΠΟΥΝΙΑ  :)
προσωπικα νομιζω οτι δεν υπαρχει πιο ασχημο οπλο απο το glock 26, εκτως απο το μεγαλο εξισου πανασχημο αδερφακι του , το 17. (sorry glock owners!!)
απο κοντα "τρεχει" να τα πιασει σε ασχημια κ το USP  ;D ;D

με τα λεφτα που θα εδινες για ενα ΤΜ, εγω θα επαιρνα το 1911 (μαλλον σε WE) κ μια beretουλα Μ92 για να αλλαζω  ;)
enemies..we need more enemies!!