Τι πιστολι θα διαλεγατε

Ξεκίνησε από teosaksas, 16 Δεκ 2009, 17:21:55 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Τι πιστολι θα διαλεγατε?

αεριου?
84 (75.7%)
ηλεκτρονικο?
21 (18.9%)
ελατηριου?
6 (5.4%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 104

Satyros

Αερίου,..διότι είναι αξιόπιστα, δυνατά και με μεγαλύτερη γκάμα να διαλέξεις αυτό που σου αρέσει.

B.Bothrops

Τα όπλα αερίου είναι πιστεύω άξια στην κορυφή.....διότι όπως και να το κάνουμε όλοι μέχρι στιγμής φαίνονται πολύ ικανοποιημένη.... και μην μιλήσουμε για την ρεαλιστικότητα που προσφέρουν εξαιτίας του "blow back" που διαθέτουν.....
Γι' αυτό ΑΕΡΙΟΥ και πάλι ΑΕΡΙΟΥ!!!!!!

SW1GEORGE

ΕΛΛΗΝΑΣ ΓΕΝΝΙΕΣΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΣΑΙ

GOOD MORNING VIETNAM !!!!!!!!!!!!!

Billy-eldyk

αερίου όπως και το έπραξα,τα ηλεκτρικά είναι λίγο ακριβά, και τα ελατηρίου είναι για να αρχίζεις με αυτά απο παιδική ηλικία  ::)
Never In The Right Order

MitsoS_O_Yakuza

εχω 4 αεριου και δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα..θελω ομως να αγορασω ενα ηλεκτρικο για να εχω διαρκεια σε καποια παιχνιδια
JapaN-PoweR-FroM-GreecE

AGGRESSIVE

ηλεκτρικα και μαλιστα το g18.γιατι πολυ απλα με τρελενει η ιδεα οτι πρεπει να γεμιζω με αερα το οπλο και να κουβαλαω τις φιαλες καθε λιγο.sorry λατρεις του αεριου(οχι τιποτα αλλο αλλα ειστε κ πολλοι!!!)

Billy-eldyk

Παράθεση από: MitsoS_O_Yakuza στις  04 Απρ 2010, 22:02:53 ΜΜ
εχω 4 αεριου και δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα..θελω ομως να αγορασω ενα ηλεκτρικο για να εχω διαρκεια σε καποια παιχνιδια
κοίτα, άμα γεμίσεις εντελώς μια γεμιστήρα με αέριο μπορεί να σου βγάλει απο 1,5 εως την καλύτερη περίπτωση 2 γεμιστήρες( τουλάχιστον στο δικό μου έτσι γίνεται :P)και στα παιχνίδια πολύ πιθανόν να σε βόλευε ένα ηλεκτρικό αλλά ας έχουμε και στην άκρη του μυαλού μας το ρεαλισμό λέω εγώ.ΑΑΑ! σκέψου κιόλας ότι δεν κλωτσάνε καθόλου.
Never In The Right Order

ΕΚΔΡΟΜΟΣ

Αεριου γιατι :
1. ειναι ρεαλιστικο.
2. δεν εχω ριξει ποτε πανω απο 15 ββ οταν χρειαστικε.
3. δεν παω να πεξω με το πιστολι μονο, εχω οπλο κ το πιστολι εφεδρικο.
4. δεν χανω την γεμηστηρα καθε φορα (οπως μερικοι) ειναι κανικο μεγεθος κ ελεγχεται.

sticker

Ηλεκτοκινητο γιατι ειναι πιο ελαφρυ και εχει και περισοτερο διαρκεια σε ενα παιχνιδι. Και σε ενα κτιριο μεσα δεν σε νοιζουν και πολυ τα μεγ. fps

Ατροτος

Διαλεξα αεριου ολο της αληθοφανιας του.

ghost-71

το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ hobby κατά την άποψη μου βασίζετε στην ΑΛΗΘΟΦΑΝΕΙΑ και στον ΡΕΑΛΙΣΜΟ  .για αυτό πρωτινό ΑΕΡΙΟΥ .  8) 8) 8)

Ghillie

Στη θεωρεια ημουν κι εγω υπερμαχος του ηλεκτρικου. Και μονο η ιδεα να τρεξεις ολοκληρο παιχνιδι μονο με το πιστολακι ειναι μεγαλη αρρωστεια χωρια μαλιστα η επιλογη αυτοματης βολης, τα χαμηλα fps και οτι δεν πληρωνεις αεριο. Τα αεριου ομως κερδιζουν κατα πολυ σε θεματα αληθοφανειας, ταχυβολιας (στην ημιαυτοματη βολη ενοω) και στην "αποκριση" της σκανδαλης. Αεριο λοιπον για μενα...¨ ;)

grenadier

Κι εγώ ψήφισα αερίου για την ρεαλιστικότητα και μόνο καθώς η όλη λειτουργία του προσομοιάζει πολύ με του πραγματικού. Παρ'ότι όμως έχω 3 πιστόλια αερίου υπάρχει και ένα ηλεκτρικό λόγω ευχρηστίας, κυρίως σε συνθήκες χαμηλών θερμοκρασιών.

giannis1801

Αεριου φυσικα λογω αισθησης!ειναι πολυ ρεαλιστικα

fanioles

Παράθεση από: Ghillie στις  23 Απρ 2010, 03:18:58 ΠΜ
Στη θεωρεια ημουν κι εγω υπερμαχος του ηλεκτρικου. Και μονο η ιδεα να τρεξεις ολοκληρο παιχνιδι μονο με το πιστολακι ειναι μεγαλη αρρωστεια χωρια μαλιστα η επιλογη αυτοματης βολης, τα χαμηλα fps και οτι δεν πληρωνεις αεριο. Τα αεριου ομως κερδιζουν κατα πολυ σε θεματα αληθοφανειας, ταχυβολιας (στην ημιαυτοματη βολη ενοω) και στην "αποκριση" της σκανδαλης. Αεριο λοιπον για μενα...¨ ;)

Ακριβώς τα ίδια !   ;)

wrangler

αεριου αγορασα κι εγω κι εχω τρελαθει.....
πολυ ρεαλιστικο ...
το κακο ειναι οτι αρεσει και στη γυναικα μου...και το παιρνει συνεχεια.. :( :( :(

θα πρεπει να παρω δευτερο μαλλον... ::)
ΛΟΓΧΗ
                                      Hellenic Milsim Squad

TheQuestion

παιδια αν ηταν να διαλεγα στα αναμεσα σε αυτα τα 3 θα διαλεγα μπαταριας γιατι βαριεμαι να τρεχω για αεριο...αλλα για αυτουσ που θελουν ρεαλισμο και γενικα εχουν τρελα αεριου...

Fakas

Ελατηρίου κανένας ρε παιδιά? μόνο αερίου και μπαταρία?
Τόσο χάλια είναι τα ελατηρίου? Μάλιστα κάποια έχουν και hop up! not bad... ή?

Ghillie

Παράθεση από: Fakas στις  01 Ιουν 2010, 22:37:36 ΜΜ
Ελατηρίου κανένας ρε παιδιά? μόνο αερίου και μπαταρία?
Τόσο χάλια είναι τα ελατηρίου? Μάλιστα κάποια έχουν και hop up! not bad... ή?
Η τακτικη, βαραω, οπλιζω, ξαναβαραω, ξαναοπλιζω δεν ειναι βολικη σε ενα παιχνιδι. Τα αεριου και τα ηλεκτρικα εχουν τη δυνατοτητα ημιαυτοματης και μερικα και αυτοματης βολης οποτε ειναι μακραν πιο αποδοτικα. ;)

Dtq

Τα ελατηρίου δεν είναι καθόλου λειτουργικά στο παιχνίδι... Όπλισε-ρίξε? Μέχρι να ρίξεις 10 μπίλιες, θα σου έχουν έρθει 100! Καλύτερα άστο εκτός αν το θες μόνο για να το έχεις και όχι για να παίζεις...
Κάτι δεν πάει καλά...

Παράθεση από: Barack Obama
My friends, we live in the greatest nation in the history of the world. I hope you'll join with me as we try to change it.