ΚΑΜΠΕΡΩΜΑ Η' ΚΙΝΗΣΗ?

Ξεκίνησε από ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ, 01 Δεκ 2009, 14:35:00 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

ΚΑΜΠΕΡΩΜΑ Η' ΚΙΝΗΣΗ?

ΚΑΜΠΕΡΩΜΑ
ΚΙΝΗΣΗ

Zaitsev

κίνηση και πάλη κίνηση

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

το περιεργο ειναι οτι ολοι ειναι υπερμαχοι της κινησης αλλα στα παιχνιδια γινεται του καμπερη το καγκελο...???? ???
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

ΕΚΔΡΟΜΟΣ

Παράθεση από: ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ στις  27 Φεβ 2010, 10:45:19 ΠΜ
το περιεργο ειναι οτι ολοι ειναι υπερμαχοι της κινησης αλλα στα παιχνιδια γινεται του καμπερη το καγκελο...???? ???

+1++++++++++++2

ghost-71

ΕΙΜΑΙ υπέρ της κινήσεις ,όταν αυτό είναι επιτρεπτό. όπως για παράδειγμα , η ηλικία τα ΚΙΛΑ το ΤΣΙΓΑΡΟ , και αλί πολύ παράγοντες .. :D :D :D :D :D

ALEX

κινηση  και  παλι  κινηση  αλιως  δεν  το  ευχαριστιεσαι  το  παιχνιδι (αποψη  μου)  βεβαια  εχει  και  τα  ρισκα  της  αλλα  εαν  ειναι  να  καμπερονομαι και  να  περιμενω  καλητερα  να  πηγαινω  για  καφε
ΕΛ  ΛΑΣ

Palladin

Επειδή μου αρέσει να πηγαίνω εγώ προς τους αντίπαλους και όχι να έρχονται αυτοί σε μένα φυσικά ψηφήζω κίνηση.  8)

WAR ANGEL

Παράθεση από: ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ στις  27 Φεβ 2010, 10:45:19 ΠΜ
το περιεργο ειναι οτι ολοι ειναι υπερμαχοι της κινησης αλλα στα παιχνιδια γινεται του καμπερη το καγκελο...???? ???
Μαλλον γιατι μονο εμεις της κινησης ψηφησαμε.... ;D ;D ;D

JokeR

εξαρταται απο τη σωματικη κατασταση πιστευω... υπερ της κινησης αλλα και υπερ του καμπερη αν εχεις τρεξει του θανατα(οποτε relax time)

MARKSMAN

Κίνηση γιατί χανόμαστε...

Haroth

Νομίζω ότι το πιό σωστό είναι να συνδιάζεις και τα 2, ούτε να πέρνεις σβάρνα το πεδίο αλλά ούτε και να σε δηλώνουν αγνοούμενο.

κίνηση ώστε να εκμεταλευτής τις ευκαιρίες σε κάποια αδύναμα σημεία του αντιπάλου, αλλά και καμπέρωμα άν πράγματι την συγκεκριμένη στιγμή θα επωφεληθείς απ αυτό.

Ομολογώ στην αρχή πιό πολύ καμπερωνόμουνα αλλά αφού έχασα την μπάκα από τις καρμπονάρες άρχισα να κινούμαι περισσότερο  :)

Undertaker

Εξαρτάται πάντα τις συνθήκες...
Σε άλλα σενάρια είναι καλύτρα να καμπερώνεσαι και να κάνεις μια ωραία ενέδρα!!
Υπάρχουν όμως και σενάρια που θα αποκομίσεις περισσότερα ώφέλη αν αλλάζεις τη θέση σου συνεχώς..
Οπότε..άποψη μου είναι ότι δεν υπάρχει απάντηση στο δίλλημα... :P
Save your self and a penny for the ferryman....

Ατροτος

Κινηση το καμπερωμα ειναι βαρετο

B.Bothrops

Το ερώτημα είναι και λίγο φιλοσοφικό..... Οι πιο πολλοί λένε κίνηση....Αλλά τι γίνεται όταν το παιχνίδι είναι DEATHMATCH;;; Και δεν υπάρχει RESPAWN;;Τότε ποιος παίζει τον ήρωα;;;
Αλλά όπως και να έχει η κίνηση είναι αυτή που προτιμάμε όλοι διοτι πάνω από όλα το AIRSOFT είναι παιχνίδι....  ;) 

SW1GEORGE

καμπερωμα με φραπεδια

το οπλο στο διποδο

στο ενα χερι το τσιγαρο

και το αλλο στην σκανδαλι

η φραπεδια στο camel......και ολα χαλαρα.....τι το καλυτερο :D :D :D
ΕΛΛΗΝΑΣ ΓΕΝΝΙΕΣΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΣΑΙ

GOOD MORNING VIETNAM !!!!!!!!!!!!!

fanioles

Παράθεση από: ALEX στις  01 Mar 2010, 19:58:29 ΜΜ
κινηση  και  παλι  κινηση  αλιως  δεν  το  ευχαριστιεσαι  το  παιχνιδι (αποψη  μου)  βεβαια  εχει  και  τα  ρισκα  της  αλλα  εαν  ειναι  να  καμπερονομαι και  να  περιμενω  καλητερα  να  πηγαινω  για  καφε

Σύμφωνώ με αυτή την άποψη αλλα και τις άλλες που υποστηρίζουν οτι χρειάζονατι και τα 2..

Η ηλικία και η σωματική κατάσταση είναι σημαντικοί παράγοντες φυσικά.
Στη τελική παιχνίδι είναι όμως και όπως το φχαριστιέται ο καθένας..
Εγώ κινούμαι όσο αντέχω και ίσως μετά τα μισά του παιχνιδιού που αρχίζω να φτύνω γόπες, γίνομαι πιο στατικός..

Υπάρχουν και παιχνίδια που σε βάζουν τόσο πολύ στο τριπάκι που παρά τη κούραση δε σταματάς απο την αδρεναλίνη..

TheQuestion

εγω αν και sniper προτιμω κινιση  8)

AGGRESSIVE

Κυριοι πιστευω πως ολοι εχετε δει την διαφορα.Οταν εισασταν newμπιδες καμπαρωνοσασταν περισσοτερο απ'οτι τωρα.Που θελω να καταληξω!πιστευω οτι ειναι θεμα καθαρα εμπειριων.Η γνωση του πεδιου,το να καταλαβεις τα αδυνατο σημειο του αντιπαλου και να κινηθεις και να τα εκμεταλευτεις,το να βρισκεις τροπους να μην γινεσαι προβλεψιμος απο τους αντιπαλους μεσα στο παιχνιδι και να προσαρμοζεις την κινηση σου αναλογος,το να βρισκεις ενα σημειο να αμυνθεις οταν βρισκεσαι απομονομενος απο αντιπαλους κ.λ.π ειναι αυτα που κρινουν το αν θα κινηθεις η' οχι.Συμπερασμα και τα δυο ειναι αλληλενδετα στοιχεια του παιχνιδιου.Οπωτε ψηφιζω και τα δυο

Vangelis

Παράθεση από: fanioles στις  29 Απρ 2010, 10:16:55 ΠΜ
Η ηλικία και η σωματική κατάσταση είναι σημαντικοί παράγοντες φυσικά.
Στη τελική παιχνίδι είναι όμως και όπως το φχαριστιέται ο καθένας..
Εγώ κινούμαι όσο αντέχω και ίσως μετά τα μισά του παιχνιδιού που αρχίζω να φτύνω γόπες, γίνομαι πιο στατικός..
Απόλυτα σωστό.

Είναι γεγονός οτι όση κίνηση και να πραγματοποιήσει κάποιος, θα έρθει πολύ γρήγορα η στιγμή που θα αποφασίσει το ίδιο εύκολα ότι πρέπει να εφαρμόσει τη στρατηγική "Το Χάνι της Γραβιάς". :)
Vangelis aka IronHawk



Τό νικάν σαυτόν πασών νικών πρώτη τε καί αρίστη.

gioalex

Με σκεπτικό την ομαδική δουλειά "Στάθη, Μιχάλη καλύψτε με" μέχρι να πάω 5 μέτρα πιο μπροστά τρέχοντας και μετά "Στάθη σε καλύπτω με τον Μιχάλη" κ.ο.κ πιστεύει κανείς ότι ο οποιοσδήποτε καμπέρης έχει τύχη?

black puma

με πυρ και κινηση και τα καλυτερα καμπερωματα πεφτουν.