Μαλακασα η Ελευσινα??

Ξεκίνησε από MitsoS_O_Yakuza, 16 Νοε 2009, 21:15:55 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Ποιο απο τα δυο πεδια προτιματε? Αιτιολογηση παρακαλω

Μαλακασα
4 (12.9%)
Ελευσινα
11 (35.5%)
Δεν εχω προβλημα και τα δυο
16 (51.6%)
Αλλο και Ποιο
0 (0%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 26

MitsoS_O_Yakuza

Με αιτιολογηση παρακαλω πολυ και οταν γραφουμε τη γνωμη μας παρακαλω διαβαζετε παραπανω και τα αλλα posts μηπως και τοχουμε ξαναπει.Ψηφισα και τα δυο γιατι κατα καποιο τροπο και στην Ελευσινα μπορεις να παιξεις Urban σεναριο και ως γνωστον ειμαι λατρης του urban game.Οσο για την Μαλακασα και το φιλο μας τον Φυλακιο 8 και τα παιδια που το βρηκανε οκ οκ δεν εχω τιποτα παραπανω απο το να τους ευχαρηστουμε που μας το δειξανε επειδη εκει εχει τα φοντα για τρελα URBAN και αλλα σεναρια.... :-* 8) :-*
JapaN-PoweR-FroM-GreecE

Θάνος

keep safe distance...

jumbo

και τα δυο ειναι πανεμορφα πεδια... ;D ;D ;D
ΑΡΧΕΣΘΑΙ ΜΑΘΩΝ, ΑΡΧΗ ΕΠΙΣΤΗΣΕΙ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΝΙΚΑΕΙ ΤΑ ΠΑΘΗ ΤΟΥ

Powerplant

Με μία προτίμηση στην Ελευσίνα αλλά και Μαλακάσα δεν πάει πίσω. Στα συν τα Ελευσίνας ότι κατα την γνώμη μου λόγω και τωμ κτιρίων σηκώνει περισσότερα  είδη σεναρίων.

kaliostro

για εμένα η Ελευσίνα είναι πολύ καλό Urban (μιας κ έχει καεί όλη η πρασινάδα) κ η Μαλακάσα έχει το ΤΡΕΛΟ Woodland!!!
Φίλοι είναι...τα αδέρφια που επιλέγεις!!!

Έρχονται όσοι θέλουν.... Μένουν όσοι μπορούν!!!

vipergr

Μαλακάσσα, γιατι έχει και πυκνό κομμάτι, αλλά και ανοιχτωσιές, αλλά το καλύτερο που έχει για μένα είναι ότι δε βλέπεις να έρχεται ο αντίπαλος από τα 100 μέτρα, ούτε και ο αντίπαλος σε βλέπει και μένει εκτός βεληνεκούς των BBs. Aπλώς λόγω της χαμηλής ορατότητας και εκ των πραγμάτων κοντινών αποστάσεων, πιστεύω ότι το όριο των 350 FPS φτάνει και περισσεύει στο εν λόγω πεδίο.

Θάνος

Παράθεση από: vipergr στις  17 Νοε 2009, 01:25:44 ΠΜ
Μαλακάσσα, γιατι έχει και πυκνό κομμάτι, αλλά και ανοιχτωσιές, αλλά το καλύτερο που έχει για μένα είναι ότι δε βλέπεις να έρχεται ο αντίπαλος από τα 100 μέτρα, ούτε και ο αντίπαλος σε βλέπει και μένει εκτός βεληνεκούς των BBs. Aπλώς λόγω της χαμηλής ορατότητας και εκ των πραγμάτων κοντινών αποστάσεων, πιστεύω ότι το όριο των 350 FPS φτάνει και περισσεύει στο εν λόγω πεδίο.
σσσσστ...κι έχω κάνει αναβάθμιση.  :-X ;D
keep safe distance...

ZINJA

ολα καλα,ολα ανθιρα!
να εχουμε να πεζουμε! :) :) :) :) ;) ;) ;) :-* :-*
ΠΡΟΧΩΡΑ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΥΕ!!!!!!!!ΠΟΛΕΜΑ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΥΕ!!!!!!!!!
                                                                                                               
                                Ι-4

http://i-4team.blogspot.com/

alekoukos_kalashnikov

Kαι τα 2 ειναι ωραια αν και το καθενα ειναι για αλλα σεναρια!Προτιμω λιγο περισσοτερο την Μαλακασα λογω του απιστευτου woodland που εχει και το οριο των 450fps το θεωρω σωστο :)
why so serious...?

filakio 8

αν και που "ενοπισα" τις μαλακάσας το πεδίο εγώ είμαι τις άποψης όπου μπορούμε να παίζουμε ασφαλή airsoft. ;)
hotel-σούνιο-καισαριανή-ελευσίνα-μαλακάσα-

BEAST

Είναι διαφορετική αίσθηση να παίζεις σε μια πρώην στρατιωτική βάση του NATO από το να παίζεις σε απλά κτίρια.
Τα TOL, ο πύργος ελέγχου, τα παραλλαγμένα κτίρια γενικά όλη η ατμόσφαιρα σε βαζει στο πετσί του σεναρίου και το ζεις καλύτερα...
Προσωπικά προτιμώ την Ελευσίνα για τους παραπάνω λόγους αν και παντού μπορούν να γίνουν σενάρια.

VasiliaS

Εξάλλου οι φωτογραφίες έχουν του λόγου του Beast το αληθές  ;D ;D ;D
Και εγώ παρότι παίζουμε παντού στην καρδιά μου έχω την Ελευσίνα  ;)

MARKSMAN

Ελευσίνα σηκώνει τρελά σενάρια  :)

BEAST


pakatsao

Παράθεση από: Θάνος στις  17 Νοε 2009, 01:41:22 ΠΜ
σσσσστ...κι έχω κάνει αναβάθμιση.  :-X ;D

ναι επικινδυνη μάλιστα.... απο τα 230 στα 300 :P ;D ;D ;D