Θερμική κάμερα - κυάλι

Ξεκίνησε από Noob, 11 Νοε 2009, 10:10:37 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Noob

http://www.atncorp.com/units/thermalnightvision/thermalmultipurposesystem/atnotis14

Τι θα λέγατε για αυτο το θερμικό κυάλι;; Λίγο ακριβό δε λέω.. αλλα :P :P
Αδύνατον τόν μηδέν πράττοντα πράττειν εύ

Αριστοτέλης

alexz

αν νομιζεις οτι εχει νοημα να χρησιμοποιείς τέτοια αξεσουάρ (είδος-τιμή) στο airsoft.....μια χαρα είναι...

filakio 8

καλο αλλα άμα τα είχα τα φταλέ θα προτιμούσα να έφερνα ένα κοντέινερ AEG :P :P

Noob

χεχε.. δεν ειπα οτι ειναι φτηνα αλλα απλά τέλειο....


Εγω προσωπικά δε θα εδινα τοσα λευτα για ενα αξεσουαρ... αλλα απο την αλλη κοντευω να χαλασω 2000ε και ακομα ψαχνομαι τον τελευταιο χρόνο
Αδύνατον τόν μηδέν πράττοντα πράττειν εύ

Αριστοτέλης

pakatsao

http://www.sigmahellas.gr/index.php?lang=1&thecatid=8&thesubcatid=58&thesubsubcatid=263

Για τις αποστάσεις του airsoft νομίζω ότι θα κανει δουλειά (οχι νομιζω, θα κάνει), και απο την άλλη μπορείς και να αποσβέσεις το κόστος (λιγότερο απο τα 10Κ που εχει η military prof) κάνοντας μελέτες θερμικών απωλειών (τώρα που είναι κατης μόδας η κατηγοριοποιηση κτιρίων) ή ελέγχους καλής εγκατάστης ηλεκτρολογικών πινάκων... και θα πουλάς μούρη στα νυχτερινά του airsoft. (δεν θα βλέπεις τα μπιλάκια που θα τρώς βέβαια αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία).  :P :P ;D ;D

Horus

γαματο ειναι φιλε  :)   προσωπικά γουσταρω τετοια gadgets τρελα! Τα λεφτα μου λειπουν μονο..  ;D

παντως κ απο τακτικης αποψης να το δεις, αντιστρεφεις το στοιχειο του αιφνιδιασμου που "νομιζει" οτι εχει ο αντιπαλος σου κ βασιζεται σε αυτο!  ;)


enemies..we need more enemies!!

kostas pap

πολυ ωραια κ τα δυο και σε ποιον δεν αρεσουν?
μονο που καμια απ'τις δυο εταιριες δεν αναφεροταν
στο αν η εγγυηση καλυπτει φθορες απο bb's ??? ??? ???
πλακα κανω... :Pαλλα για φαντασου οτι εκανες τοσο κοπο
να το αποκτησεις κ ενα bb's χτυπαει πανω στο φακο ??? ???
ειναι κριμα να πεταξεις τοσα λεφτα. :-[
με λιγα λογια θελω να καταληξω κ να συμφωνησω με το
filakio 8 να σκεφτεις σοβαρα την ιδεα του γιατι σου μενει
κ το κοντεινερ για οχυρο ;) :D :D :D