ΣΕΝΑΡΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ

Ξεκίνησε από jumbo, 06 Νοε 2009, 10:08:39 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Τι σεναρια παιχνιδιων μας αρεσει να παιζουμε;

στρατιωτικου χαρακτηρα σεναρια
41 (68.3%)
αστυνομικου χαρακτηρα σεναρια
17 (28.3%)
ιστορικου χαρακτηρα σεναρια
13 (21.7%)
οτι να ναι και οπου να ναι
19 (31.7%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 60

jumbo

προσοπικα εμενα φιλοι μου μ'αρεσουν τα σεναρια στρατιωτικου χαρακτηρα, οπως και τα ιστορικου χαρακτηρα. Πιστευω οτι μ'αυτην την ψηφοφορια θα βοηθοησουμε τα παιδια που διοργανωνουν σεναρια, για τις γενικοτερες προτιμισεις μας..
ΑΡΧΕΣΘΑΙ ΜΑΘΩΝ, ΑΡΧΗ ΕΠΙΣΤΗΣΕΙ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΝΙΚΑΕΙ ΤΑ ΠΑΘΗ ΤΟΥ

SAPPER


Frostmeister

Scenario να'ναι, κι ο,τι να'ναι!
Ο καλος ο Airsofter ολα τα αλεθει ;D ;D (χουμορ...)
"If it bleeds, I can kill it. If it broke, I can fix it"

Falcon

Στρατιωτικου χαρακτηρα.

Θάνος

Μιά από τα ίδια, με τον φίλτατο jumbo.  :)
keep safe distance...

Powerplant

Ψήφισα στρατιωτικού χαρακτήρα και κατά δεύτερον ιστορικές αναπαραστάσεις. Κολλάνε περισσότερο με την φιλοσοφία μου.

Noob

Αδύνατον τόν μηδέν πράττοντα πράττειν εύ

Αριστοτέλης

ted


Ιστορικου χαρακτηρα αναπαραστασειs . WW2  :)

transporter

νομίζω πως οι περισσότεροι όπως και εγώ προτιμούν καλά οργανομένα στρατιωτικά σενάρια...

JAMES

Στρατιωτικου χαρακτηρα φυσικα!


VasiliaS

οτι να΄ναι αρκει να κοχλαζει ανδρεναλινη :P

ΕΚΔΡΟΜΟΣ

πιστευω οτι ακομα δεν εχει ωριμασει το χομπι (γνωμη μου)
οταν θα δουμε αγωνα μεταξυ ομαδων σαν πρωταθλημα σε διαφορα σεναρια κ αποστολες τοτε θα παμε σε αλλη διασταση.
οποτε τα σεναρια παραμενουν σε στρατιωτικου στυλ  η μεν αμυνονται η δε επιτιθονται, με διαφορες παραλλαγες τακτικης κ κινησης. (γνωμη μου)

ROOKIEJO

Παράθεση από: ΕΚΔΡΟΜΟΣ στις  09 Δεκ 2009, 21:49:13 ΜΜ
πιστευω οτι ακομα δεν εχει ωριμασει το χομπι (γνωμη μου)
οταν θα δουμε αγωνα μεταξυ ομαδων σαν πρωταθλημα σε διαφορα σεναρια κ αποστολες τοτε θα παμε σε αλλη διασταση.
οποτε τα σεναρια παραμενουν σε στρατιωτικου στυλ  η μεν αμυνονται η δε επιτιθονται, με διαφορες παραλλαγες τακτικης κ κινησης. (γνωμη μου)
ακομα και στο φιδακι απο οτι θυμαμαι καποιος αμυνεται καποιος επιτηθεται.δεν ειναι κακο και ετσι συμβαινει παντου ;) :) :D
τωρα δεν ειμαι σιγουρος οτι αν γινει αγωνας μεταξυ ομαδων σαν πρωταθλημα οτι θα εχει ωριμασει το σπορ.φοβαμαι οτι μαλλον θα εχει σαπισει και θα ψαχνει κοκκαλη ψωμιαδη και κοζωνη μακρια απο εμας.
δεν διαφωνω με την γνωμη σου την ελληνικη εφαρμογη της φοβαμαι 

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

ολα  μου αρεσουν αρκει να εχουν οπλα,παραλλαγες,χειροβομβιδες,και πολλα bb's!!!!!!!!! ;D ;D ;D
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

salamine153

οτι ναναι αλλα προτιμω ιστορικες αναπαραστασεις
Δεν μπορεις να σταματισεις την ελευθερια

lizard

βασικά παιδιά και απο εμένα η απάντηση είναι ...ότι να είναι και όπου να είναι....
ο λόγος απλός.!! ακόμα δεν έχουμε κατασταλάξει τι μας ταιριάζει σαν ομάδες θα κάτσουμε να διαχωρίσουμε και τα παιχνίδια??? έλεος !!! καλά 8α ηταν να είχαν όλοι μια κοινή εκπαίδευση και τότε ναι !!!! θα μπορούσαμε να πουμε ότι μας ταιριάζουν αυτού του είδους ( χ ) τα παιχνίδια!!!
Ι-4 AIRSOFT TEAM

Dharry

'Τα παντα,ολα' ή κοινως,ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει...

Maleficus

πειτε μου μονο ποιον πρεπει να σκοτωσω για να βγω ζωντανος :) :) :):):):):):):):):):):):):):)

Falcon

Παράθεση από: Maleficus στις  07 Μαρ 2010, 01:39:10 ΠΜ
πειτε μου μονο ποιον πρεπει να σκοτωσω για να βγω ζωντανος :) :) :):):):):):):):):):):):):):)

Οποιονδηποτε κρατα οπλο και αποτελει απειλη για τη σωματικη σου ακαιρεοτητα....  ;)  ... τον εχθρο