L96 AWF (ΑΕΡΙΟΥ) SNIPER

Ξεκίνησε από Dennis, 01 Οκτ 2009, 09:47:41 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Dennis

Γεια σας. Εχει κανενας στην κατοχη του αυτο το μοντελο (L96 AWF (ΑΕΡΙΟΥ) SNIPER ) ωστε να μου αναφερει τα ελαττώματα και τα προτερηματα που εχει γιατι το σκεφτωμαι να το αγορασω. Ευχαριστω.

Nikolai

Κατα την γνωμη μου δεν θα ειναι τοσο καλο ενατξει στο το πιστολι και το πολιβολο επειδει θα εχουν blow-back αλλα στο siper οχι γιατι ετσει κι αλλιος οπλιζει και θα ειναι μεγαλι φασαρια αν εχει αεριο τωρα αν σου αρεσει παρτω  ;D

Dadias

Παράθεση από: Dennis στις  01 Οκτ 2009, 09:47:41 ΠΜ
Γεια σας. Εχει κανενας στην κατοχη του αυτο το μοντελο (L96 AWF (ΑΕΡΙΟΥ) SNIPER ) ωστε να μου αναφερει τα ελαττώματα και τα προτερηματα που εχει γιατι το σκεφτωμαι να το αγορασω. Ευχαριστω.

ποιάς εταιρίας?

dash

Παράθεση από: Dadias στις  01 Οκτ 2009, 19:55:36 ΜΜ
ποιάς εταιρίας?
well ειναι.ειναι στα καινουρια προιοντα που φερε το center

queef

Παράθεση από: Nikolai στις  01 Οκτ 2009, 17:42:08 ΜΜ
Κατα την γνωμη μου δεν θα ειναι τοσο καλο ενατξει στο το πιστολι και το πολιβολο επειδει θα εχουν blow-back αλλα στο siper οχι γιατι ετσει κι αλλιος οπλιζει και θα ειναι μεγαλι φασαρια αν εχει αεριο τωρα αν σου αρεσει παρτω  ;D
Μα καμμία σχέση..

Umbra

Κυτταξε.Με αυτο 8α ριχνεις 20 ββς σε ενα γκειμ,εξαιτιας του αεριου.αν εισαι hardcore sniper σαν και του λογου μου 8α το παρεις.ειναι πολυ tactical!!!και αμα σου την δινει ο περορισμος του αεριου,σε περιοτωση που το φισακι της βαλβιδας ειναι εξωτερικο και μονιμος εμφανες(δλδ πχ δεν χρειαζεται να εχεις πισω το κλειστρο οσο να γεμισεις)με μια μικρη μοντιφα(λαστιχακι σολινακι μοθκαλιτσα)το ελεισες το 8εμα(8α μιαζει λιγο με marker paintball η κατασκευη).Τωρα επιδη ειναι λιγο ζωακι,σε λιγα πεδια 8α το χαρεις,και τα fps του ισως σε αφησουν εκτως καποιου game.
Εγω παντως 8α το παρω ακομα κι αν το εχω μονο στον τοιχο να το βλεπω.Ελπιζω να βοη8ησα!
NO GUTS NO GLORY!

ανθυπασπιστης

παιδια το συγκεκριμενο οπλο ο ειδα απο κοντα. απογοιτευτικα :( δεν αξιζει τοσο ειναι βαρυ πρωτον οταν τραβας το μπουλονι πισω για οπλισμα δεν θελει πολυ δυναμι ουτε πολυ πισω γιατι κολαει πανω στο μαξηλαρακη στο μπρατσο γενικα η καταστασκευη του ειναι πολυ αθλια  :( :(
BLACK HAWK :.: TEAM SPECIAL WARFARE OPERATOR

Dharry

Υπαρχει καποιος που να εχει αγορασει το συγκεκριμενο οπλο ή να το εχει 'δοκιμασει';

Ιστιμπεη

Αληθεια οι βολες που μπορει να ριξει κανεις σ΄ενα παιχνιδι περιοριζονται στις 20 βολες οπως αναφερθικε πιο πανω?
Εγω παντως θα προτιμουσα το L96 αεριου λογο ρεαλιστικοτητας.

Dharry

Οι βολες του οπλου,νομιζω οτι περιοριζονται στις 20 λογω ελλειψης εξτρα γεμιστηρων...Αλλιως ξαναγεμιζεις την γεμιστηρα του οπλου σου ΒΒ'ς και αεριο και εισαι ετοιμος...Τωρα απο αποδοση...περιμενω και εγω να μαθω απο καποιον που το 'κατεχει'.....

Ιστιμπεη

Κοιταξα στον καταλογο με τις γεμιστιρες των sniper rifles και ειχε μονο μια για L96 αλλα δεν εγραφε εαν ειναι για gas L96(γιατι το αεριο παει απο την γεμιστηρα, σωστα?). Το L96 gas της WELL ειναι απο αποψη ρεαλισμου καλυτερο απο τα αλλα για αυτο και σκευτομαι να το αγορασω πολυ σοβαρα αλλα αξιζει? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Dharry

Βασικα, αυτο το ερωτημα απασχολει και εμενα...

ανθυπασπιστης

το εχει αγορασει ο FALCON μπορειτε να απευθυνθητε σε αυτον για αποριες παντος του αεριου εχει καποια καλα πρωτον λυνεται αυκολα και ειναι πολυ δυνατο απο μονο του χωρις μετατροπες 550 φπς ειναι μεσα στα ορια για snipeρ οποτε κρινετε και αποφασιζεται. εγω εχω του ελατηριου και ειναι πιο ελαφρι αλλα λιγα φπς 470
BLACK HAWK :.: TEAM SPECIAL WARFARE OPERATOR

Dharry

 Η αληθεια ειναι,οτι μονο καλα λογια εχω ακουσει για το συγκεκριμενο οπλο...Πηγα και στο  για να το παρω,αλλα ηταν out of stock.Θα κανουμε υπομονη μεχρι να το ξαναφερουν...