Αποβολη παιχτων (ποτε και γιατι) παρακαλω οσοι ψηφιζετε να τεκμηριωνεται κιολας

Ξεκίνησε από MitsoS_O_Yakuza, 15 Σεπ 2009, 19:37:40 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Θελετε να αποβαλουμε καποιον παιχτη απο game?

Ναι και γιατι
32 (78%)
Οχι και γιατι
3 (7.3%)
Οχι δεν σηκωνω κουβεντα
6 (14.6%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 35

Maleficus


στον αναγραφομενο αριθμο θα απαντω και στα δικα σου συναθλητη baldcoyote

1)ειναι υποχρεωση του να μ το υπενθυμησει με το αναλογο "volume" για την αποσταση π με πετυχε(μην κοκκινησει το κεφαλι του απο τις φονεσ του οταν με εχει πετυχει στα 15 μετρα) οτι ειμαι ενα απο τα θυματα του....δεν νομιζω να θελει να αφησει το kill του!!!!
Δεν προκειται να το αρνηθω ουτε να το επιβεβαιωσω διοτι απλα θα πω εξω
2)κακο δικο του,μ@λ@κι@ του και μπραβο στον ιαπονικο πιθικο τον χιονιων!!!!αυτος μαλλον θα ειναι απογονος του Highlander και θα του βγαλει και τραγουδι ο Freddy Mercury απο το υπερπεραν !!!! φισικα πρεπει να μην εχει υπαρξει ο παραγοντας ενα π αναφερω δλδ να μην πει ο αντιπαλος οτι με εκανε hit....
3)υποθετω πως δεν ειμαι ο πρωτος ουτε ο τελευταιος π δεν εχει καταλαβει χτυπημα επειδη το ΒΒ τον πηρε στο vest του! Οποιος μ το αρνηθει ειναι απο ζαχαρη μαλλον!

εδω δεν ειναι paintball οπου σκουπιζεις τι μπογια και τελειωσε το θεμα . και σε ψαχνει ο διαιτητης αμα σκουπιστικες, αμα εβγαλες τη μασκα σου, αμα πυροβολησες τον αλλο απο εφτα μετρα και κατω, αμα βριζεις, αμα πυροβολεις στα τυφλα, αμα καταστρεφεις το πεδιο του , και αν, και αν, και αν, και αν, ...
το αθλημα (δεν θελω να αναφερομαι στο airsoft ως παιχνιδι)βασιζεται στο fair και οχι στο foul play και foul play μπορει να γινει με πολλους τροπους
ερωτηση: αμα δουμε κατι αναλογο οπως καποοιον επιτηδες να βγαζει τον αλλο αθανατο χορις λογο τι κανουμε??

οσον αφορα τον παρεξηγημενο (ΚΥΡΙΟ Χ ας τον πουμε)  κατα την αποψη μ: δικα του ειναι τα AEG και οτι θελει τα κανει με τις αναλογες συνεπειες φυσικα π διεπουν τισ πραξεις του
αμα θελει και τη βρισκει και σεξ μπορει να κανει μαζι τους ( εξαρταται και απο τη συλλογη του φυσικα) :D :D :D :D :D
και να φωναξει την αστυνομια και το Λεωνιδα και τους 300 του ακομα και ολο τον αρειανο στολο αν ειμαστε 100 μετρα μακρια απο κατοικημενη περιοχη που απο οσο γνοριζω επιτρεπεται η χρηση αεροβολου οπλου και ο αλλος εχει συνεναισει στους κυνδινους που ΜΠΟΡΕΙ να φερει ενα χτυπημα απο τα ΒΒ'ς του οπως Θανατος Τυφλωση μπλα μπλα μπλα (βλεπε κανονες ασφαλειας) τοτε κανενα προβλημα!!!!
ποσες φορες εχει περασει περιπολικο στην ελευσινα?οσες φορες πηγα  να παιξω παντοτε εβλεπα και απο ενα
το μονο π θελουμε ειναι οπως ειπε και ο baldcoyote BB's θελω να ριχνω και να μου ριχνουν!
τωρα αν σε πετυχε και μια συμορωσου μην κανεις το μαλακα για να φανεις γαματος και Γιαννακης!!!!

και η σειρα μ τωρα
Αποβολη παικτη οταν
Α) αθανασια, Β)επικινδυνα "ακροβατικα"(μπαλκονακια,κτηρια),   Γ) Λεξιλογιο, Δ) ψευδεις κατηγοριες για αθανασια(να ειναι 1000% σιγουρο οτι αληθευουν!!!!),"μην χαλασουμε και το ονομα του αλλου επειδη καποιος ειναι εξυπνακιας Ε)ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ μα ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ εχει να κανει με παραβιασεις των αναγραφομενων κανωνων ασφαλειας απο το Φορουμ και το Διοργανωτη

Sorry for the long post
Maleficus

mirrage

Σχεδόν όλοι έχει τύχει να μην καταλάβουμε hit αλλά όσοι παίζουμε
δίκαια βγαίνουμε όταν μας το πουν η το καταλάβουμε μόνοι μας.
Μου έτυχε μια φορά να με πετύχουν πίσω στο γιλέκο και να μην
το καταλάβω.Μου φώναξε το παιδί και βγήκα.Άλλοτε άκουσα 2-3
μπιλακια να σκάνε στο κράνος το οποίο ίσα που εξήχε από μία πέτρα
αν και μπορούσα να κάνω τον κινέζο βγήκα.
Δεν υπάρχει λόγος να παίξω αν δεν ιδρώσω για να μείνω στο παιχνίδι,
να βγάλω τους άλλους και να ολοκληρώσω την αποστολή.