E&C Hong Kong

Ξεκίνησε από Stratos 1979, 13 Φεβ 2018, 23:09:25 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Stratos 1979

Απόψεις για την εταιρεία?
stratos athens

Rodero

Αξιο για τα λεφτα του, θα χρειαστεις βεβαια κανη ακριβειας και χοπ απ

Stratos 1979

Παράθεση από: Rodero στις  14 Φεβ 2018, 13:16:46 ΜΜ
Αξιο για τα λεφτα του, θα χρειαστεις βεβαια κανη ακριβειας και χοπ απ

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Όσον αφορά την κάννη όντως το διάβασα σε συζήτηση σε ξένο forum για το M4A1 για το οποίο ενδιαφέρομαι. Επίσης διάβασα πως θα το βοηθούσε πολύ και η αλλαγή πιστονιού (θεωρείς αν γνωρίζεις ότι είναι και αυτό απαραίτητο?) . Για προβλήματα στο hop up δεν βρήκα κάτι. Χρειάζεται π.χ αλλαγή με κάποιο άλλο λόγω ποιότητας κατασκευής κλπ? Και αν έχεις κάποιο καλό παράδειγμα για after market hop up θα το εκτιμούσα πολύ.
stratos athens

Rodero

στο δευτερο παιχνιδι που επαιξα οι μπιλιες πηγαιναν οπου ναναι και αναγκαστικα να αλλαξω χοπ απ αλλα δεν ειμαι 100%σιγουρος οτι οφειλοτανε απο το χοπ ισως απο δικια μου μαλακια, εβαλα το vfc χοπ απ με το δικο του λαστιχακι και 6.03 της action army.

Stratos 1979

Ευχαριστώ για τις χρήσιμες πληροφορίες!  :)
stratos athens

Darksider

Rodero γενικά μετά από αναβαθμίσεις πως το βλέπεις το όπλο ?? Κάτι διάβασα ότι κάνει πολύ θόρυβο το gearbox ισχύει ??

Rodero

παρτο φιλε, αξιζει για τα λεφτα του και ενα μεγαλο μπονους ειναι η γρηγορη αλλαγη ελατηριου. ουσιαστηκα εχεις 1 οπλο για ορια fps 2 πεδιων (woodland,cqb)

mikeparas

Τελικά είναι καλά? Επειδή σκοπεύω και γω για αγορά ενός τέτοιου.. Ν αναφέρω πως είμαι αρχάριος και απλά τα είδα! Επίσης είδα το συν τ βγάλε-βάλε άλλο ελατήριο!
Αξίζει να αρχίσω μ ένα τέτοιο ή θελει  κ έξτρα για να μπορεί ν παίξει σωστά?

Darksider

Πρόσφατα πήρα το ec-313 όλο fullmetal μέχρι και το gearbox αρκετή κακιά συμπίεση οπότε για να δουλέψει σωστά το όπλο θέλει αρκετή δουλειά και upgrades της τάξεως των 100 επίσης το hop up έχει κάποια θεματακια και ένα συν είναι το gearbox έχει ρουλεμαν αλλά πολύ θορυβωδες μοτέρ. Γνώμη μου στα 350 αγοράζεις ένα πολύ πιο καλό όπλο της ICS

Loykas

Καλησπερα σας.Νεος στο αθλημα.Για να μην ανοιγω νεο θεμα σχετικα με τα οπλα της εταιριας αυτης θελω την αποψης σας για αυτο εδω https://www.airsoftclub.gr/airsoft-guns/aeg/m4-m16-series/kac-sr16-urx-quick-change-spring-system-full-metal.html
Κατεληξα σε αυτη τη μαρκα γιατι εχει οπλα για ολα τα πεδια.